Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    Nije meni Lucas neki igrac.Voleo bi da dovedemo Balea,Milera i Gurkufa.Onda bi to bila kompletna ekipa.
    sigpic

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      Meireles odigrao dobro.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        Da ali nam treba veznjak sa idejom.Postajemo kao nasa reprezentacija.Imamo dobrih igraca a fali kreator.
        sigpic

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          Kada je kompletna ekima imamo u sredini Meirelesa,Gerrarda,J.Cole.Po meni treba nam jedno dobro krilo,a Lucasu i Poulsena kuca sto dalje bila od Liverpoola.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            Da ali oni su nekako radnici koji pomazu.Evo kako bi ja voleo da imamo postavu dovodjenje ovih igraca nije nerealno uz prodaju Toresa i jos nekih.Hart-Johnson,Carragher,Agger,Konchesky-Gerrard,Gourcuff,J.Cole,Bale-Muller,Ngog.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              Tomas Miler?
              Covece jel znas kad ce Bajern da ga pusti u Liverpul,sto bi se reklo na sveti NIKAD.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                Ne mora da znaci ali u svakom slucaju neki takav napadac.
                sigpic

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA

                  Rekose i za Stojkovica da nikad nece u Partizan. Za Milnera su rekli da nece nikad iz Ville, pa odose. Para vrti gde bugija nece, tako da... sve je moguce.
                  UP THE VILLA!!!

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    [quote author=dacha43 link=topic=2667.msg169610#msg169610 date=1284674325]
                    Rekose i za Stojkovica da nikad nece u Partizan. Za Milnera su rekli da nece nikad iz Ville, pa odose. Para vrti gde bugija nece, tako da... sve je moguce.
                    [/quote]

                    Bas tako!
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      Koji li bi samo Miler imao razlog da predje iz Minhena u Liverpul? Zasto ici sa konja na magarca?

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        [quote author=Nightfall link=topic=2667.msg169615#msg169615 date=1284675010]
                        Koji li bi samo Miler imao razlog da predje iz Minhena u Liverpul? Zasto ici sa konja na magarca?
                        [/quote]

                        Ako mu daju dobru kintu eto ti razlog.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          Pravi fudbal je prestao da se igra od 1974 kada je uveden FIFA trofej. Posle toga, fudbal je posta jedna velika masina za pare. Tako da se danas sve vrti oko para. Jedino mesto gde se jos uvek igra srcem su nize engleske lige, i juzno americke.
                          UP THE VILLA!!!

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            Cisto sumnjam da bi Liverpul u skorije vreme moga biti sposoban da se finansijski bori sa Bajernom. A pogotovo oko igraca koji ima potencijal da za par sezona bude jedan od najboljih svetskih igraca. Bavarci nisu hteli da puste Riberija u Real za ogromne pare, a cenim da su kod Milera sanse za tako nesto jos manje.

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              [quote author=Nightfall link=topic=2667.msg169623#msg169623 date=1284675986]
                              Cisto sumnjam da bi Liverpul u skorije vreme moga biti sposoban da se finansijski bori sa Bajernom. A pogotovo oko igraca koji ima potencijal da za par sezona bude jedan od najboljih svetskih igraca. Bavarci nisu hteli da puste Riberija u Real za ogromne pare, a cenim da su kod Milera sanse za tako nesto jos manje.
                              [/quote]

                              Nije se verovalo da ce Kristijano u Real pa je dosao.Zasto?Zbog silne kinte.Nikad se ne zna sta ce se desiti i to je dobra strana fudbala.U svakom slucaju ajde da otpisemo Milera ko bi mogao da dodje?Ne pada mi sad niko na pamet pa mi treba tudja pomoc h5g6k8
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                Najbolje bi bilo da oni dovuku Suareza iz Ajaxa.
                                UP THE VILLA!!!

                                Comment

                                Working...
                                X