Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    Sramota,zaista velika sramota
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      E bas mi je zao.Iako nisam neki navijac Liverpula zao mi je sto ispadaju ovako rano.Vidi se da su u problemima kao i prosle godine. +-*^%*
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        Kad igraju ko babe. &*(@W6 &d$7

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          Овај Ливерпул је просјечан клуб ( тренутно ) без обзира на титуле (%fsd%&j
          Србија , Београд , Црвена звезда

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            Sramota!
            Pvaj sudija je idiot od coveka on je ovim Suncicama vredeo kao 4 igraca vise! Ponisti cist gol Liverpulu,onda svira penal,koji se obicno ne svira,onda podeli hrpu zituh nasim igracima bez razloga,a kad to isto urade oni to je OK.
            A konacno smo igrali OK,i zasluzili smo da pobedimo ali Ager,Ngog su promasaj majstori,kako im uspeva da to promase neverujem!
            Steta,ali dobro,bar smo igrali kako valja.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              Dobro se Kajt vratio posle povrede na teren, biće on još bolji &+I}\
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                Ma vazno je da je igra super,i sto je najvaznije sad su za bod blizi lideru #$&+|r
                Siguran sam da ako nastave ovako da igraju,opstanak u PL nece biiti problem 7@$**
                sigpic

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA

                  [quote author=Vladan link=topic=2667.msg172055#msg172055 date=1285430844]
                  Ma vazno je da je igra super,i sto je najvaznije sad su za bod blizi lideru #$&+|r
                  Siguran sam da ako nastave ovako da igraju,opstanak u PL nece biiti problem 7@$**
                  [/quote]
                  ahahahahahahaha nama je cilj Evropa!
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    Intertoto?
                    Neka cilj bud opstanak,mada je i on dosta upitan za sad
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      [quote author=Liverpool FC link=topic=2667.msg172118#msg172118 date=1285434969]
                      [quote author=Vladan link=topic=2667.msg172055#msg172055 date=1285430844]
                      Ma vazno je da je igra super,i sto je najvaznije sad su za bod blizi lideru #$&+|r
                      Siguran sam da ako nastave ovako da igraju,opstanak u PL nece biiti problem 7@$**
                      [/quote]
                      ahahahahahahaha nama je cilj Evropa!
                      [/quote]


                      Која црна европа са овим тимом неспособњаковића $JS}| $JS}| $JS}| Сандрленд вас уништио.
                      Србија , Београд , Црвена звезда

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        Ајде да и ви добијете неког ( само због ладионице ).
                        Србија , Београд , Црвена звезда

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          [quote author=Petko_Ronaldo link=topic=2667.msg173188#msg173188 date=1285844828]
                          Ајде да и ви добијете неког ( само због ладионице ).
                          [/quote]

                          Знам да пишем дупле постове али кад неће нико да коментарише $#^%RT

                          Ови ботови од играча не могу да добију усрани Утрехт $JS}| $JS}| &+I}\ . Хоџсону отказ под хитно /#*^D Како је ово смрдљив клуб, просто не могу да вјерујем *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY-
                          Србија , Београд , Црвена звезда

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            Ne moras svaki put pisati da smo los klub,dovoljno je da jednom napises i mi cemo shvatiti.Znam ja da lose igramo i nemam nista protiv kada neko napise kako smo lose odigrali i kada iznese svoje misljenje,ali ti poslije svake utakmice pises nesposobnjakovici,botovi i jos mnogo toga,malo si dosadio.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              Kao da nema kraja crnoj seriji.Ceo tim je totalno van forme
                              #%d* $JS}| &d$7

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg173428#msg173428 date=1285888027]
                                Ne moras svaki put pisati da smo los klub,dovoljno je da jednom napises i mi cemo shvatiti.Znam ja da lose igramo i nemam nista protiv kada neko napise kako smo lose odigrali i kada iznese svoje misljenje,ali ti poslije svake utakmice pises nesposobnjakovici,botovi i jos mnogo toga,malo si dosadio.
                                [/quote]

                                +1

                                Comment

                                Working...
                                X