Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC room

    Po navodima svih medija u Italiji,dogovorio se sa Juventusom da dodje na pozajmicu,e sad koliko je to tacno $%&5qw7

    Comment


    • Odg: Liverpool FC room

      Samo da Maskerano dodje u Barsu...i onda stvarno ne znam da li ce neko moci na sredini terena da im parira...

      Comment


      • Odg: Liverpool FC room

        Ako Aquilani ode na posudbu,Mascherano skoro 100% ne ide nigdje,jer sumnjam da ce uz Gerrarda ostati samo Lucas i Pouslen a nijedan od njih dvojice ne zasluzuje igrati u Liverpoolu.Prica se da bi Kuyt mogao otici u Inter,sto bi bili jos jedna velika greska Liverpoola,iako je Kuyt sa tehnikom na Vi ne znam postoji li igrac na svijetu koji se trudi vise od njega.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Odg: Liverpool FC room

          [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg157985#msg157985 date=1282354546]
          Ako Aquilani ode na posudbu,Mascherano skoro 100% ne ide nigdje,jer sumnjam da ce uz Gerrarda ostati samo Lucas i Pouslen a nijedan od njih dvojice ne zasluzuje igrati u Liverpoolu.Prica se da bi Kuyt mogao otici u Inter,sto bi bili jos jedna velika greska Liverpoola,iako je Kuyt sa tehnikom na Vi ne znam postoji li igrac na svijetu koji se trudi vise od njega.
          [/quote]

          Ne sto se trudi nego je neverovatno produktivan.Ekipa koja ga ima kao da igra sa 12 igraca u polju.Evo kako sam sa Liverpulom na PESu osvojio juce turnir koji smo organizovali nas osmoro h5g6k8
          reina
          johnson agger carragher aurelio
          aquilani gerrard mascherano
          kuyt cole
          torres

          Nema bolje formacije od ove jer se branis sa 10 igraca i napadas sa 8,idealna je za kontre,lako se transformise iz odbrane u napad (i obrnuto).Bekovi kada krenu napred pokrivaju ih maskerano i akvilani a treba uzeti u obzir da se i Kujt vraca nazad kada gerrard krene da konkretizuje stvari h5g6k8 Moram javiti Hogsonu *T_*@SR

          Comment


          • Odg: Liverpool FC room

            Aquilani posuden Juventusu #%d*,a po zavrsetku sezone Juventus ga muze kupiti za 15 miliona
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Odg: Liverpool FC room

              Milan Jovanovic # 14 proglasen je igracem utakmice protiv Trabzonspora.
              dobio je 25 % glasova navijaca.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Odg: Liverpool FC room

                Mancester Siti-Liverpul

                Crveni ce u drugom kolu Premijer lige gostovati na Gradskom stadionu, ekipi Mancester Sitija. Obe ekipe su u cetvrtak odigrale svoje evropske utakmice,i pobedile sa 1:0(Liverpul je pobedio Trabzonspor,a Siti Temisvar). Ovo ce biti 145 mec izmedju ova dva tima u Premijer lizi. Liverpul ima 71. pobedu,dok Mancester Siti ima samo 37. Neresen rezultat je bio 36 puta. Gradjani nisu uspeli da pobede Liverpula jos od sezone 2004/05.

                Zbog crvenog kartona Roj Hodzson nece moci da racuna na Dzoa Kola(tri utakmice suzpenzije),a koliko je Fernando Tores,kao i Havijer Maskerano, spreman za ovako tesku utakmicu pitanje je. Sa druge strane Mancini ce morati da se pomuci jer su povredjeni: Kolarov,Given,Boateng,Petrov,M.Dzonson i Leskot.

                Utakmica se igra u ponedeljak, 23 avgusta,sa pocetkom od 21 h. Sudija ovog susreta bice Fil Daud. Direktan prenos meca mozete pratiti na Sport Klubu.



                Zadnjih 5 utakmica:

                Siti-Liverpul 0:0

                Liverpul-Siti 2:2

                Liverpul-Siti 1:1

                Siti-Liverpul 2:3

                Liverpul-Siti 1:0
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Odg: Liverpool FC room

                  Uh. Prosto da covek ne zna protiv koga da navija.

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC room

                    [quote author=Nightfall link=topic=2667.msg158330#msg158330 date=1282441992]
                    Uh. Prosto da covek ne zna protiv koga da navija.
                    [/quote]
                    Ja sam se bar potrudio da napisem clanak :P
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC room

                      http://redsserbia.blog.rs/blog/redss...iva/2010/08/22
                      $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|
                      $JS}|
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC room

                        Bice lepo Aquilaniu u Juventusu dobro cemo ga cuvati ne brini &d$7
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC room

                          Ocajna igra Liverpoola protiv Man City,neki igraci su pokazali da ne zasluzuju gledat Liverpool ni na Tv-u poput Lucasa,a ni Ngog,Skrtel nisu daleko od toga.Carragher je usao u godine i pored svih odlicnih sezona u Liverpoolu mislim da za njega nema mjesta u prvoj postavi i da bi tu mozda trebao igrati Kelly po mnogima buduci kapiten Liverpoola.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC room

                            Mnogo sam više očekivao od Liverpula. Pokazali su da nemaju kvalitet za prva 4 mesta. Trebali bi da se bore za Ligu Evrope.

                            Adam Džonson je otkidao sinoć. Veliki talenat &+I}\
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC room

                              Lfc ja skroz zaboravio %QWT&W

                              Ae smislicu nesto,pa cu ti javiti u toku dana @(*6sd$%

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC room

                                [quote author=dart gunner link=topic=2667.msg158956#msg158956 date=1282645431]
                                Lfc ja skroz zaboravio %QWT&W

                                Ae smislicu nesto,pa cu ti javiti u toku dana @(*6sd$%
                                [/quote]
                                Eto vidis ja sam posten

                                Ok,nemoj javno,posalji mi na pm(sve moze osim Celsija i Dallas Cowboysa)
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X