Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od svega po malo.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by F ili P View Post
      Pa šta hoćeš da kažeš? Da imaš vidovite moći? Da imas prejak izvor? Ili da razmisljaš isto kao Klop? [emoji3]
      Ne, kazem da si u pravu.
      Desilo se tako, zato sad zelim Oblaka, to mi je poslednja zelja. [emoji3]
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Iz tvojih usta u Klopove uši. To bi bilo previše dobro, i onda šlag na tortu u vidu Fekira i možemo da se opustimo i uživamo.
        Last edited by F ili P; 28-05-18, 22:31.

        Comment


        • Ladno smo završili DM-a pre SP-a. Nenormalno dobre vesti. Pogotovo što će dosta top timova tražiti DM-a i konkurencija će biti jaka.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Ladno smo završili DM-a pre SP-a. Nenormalno dobre vesti. Pogotovo što će dosta top timova tražiti DM-a i konkurencija će biti jaka.
            Ovo mi je ulepšalo dan bukvalno. Znaš i sam da godinama, ja bih rekao od Alonsa, kukamo za ovim igračem. Bas predobar transfer, totalno van naseg fazona. U stilu ozbiljnog kluba koji zna sta hoce i odmah to resava.

            Comment


            • Originally posted by F ili P View Post
              Ovo mi je ulepšalo dan bukvalno. Znaš i sam da godinama, ja bih rekao od Alonsa, kukamo za ovim igračem. Bas predobar transfer, totalno van naseg fazona. U stilu ozbiljnog kluba koji zna sta hoce i odmah to resava.
              Kukamo za ovim igračem otkad je Leiva mučenik propao.

              Ne mogu još da prevarim da smo ga doveli. Verovatno će tek sutra da se slegne.

              Klopp...


              “His reputation as a character in the dressing room and his attitude in training has come through from everyone we speak to.

              “He has ability and mentality to play at the highest level in a number of positions. He can play ‘6’, ‘8’ and ‘2’. This is cool.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Izgleda da cemo puci i rekord za golmane za Allisona, sto je meni potpuno legitimno. Kad god sam pogledao, covek je pokidao a vidim da ga mnogi stavljaju iza Davida ove godine. Daj resavaj to odmah sada, realno je Oblak nerealna meta.

                Comment


                • Fabinjo cini mi se moze i na desnog beka kad zatreba, a cini mi se da ste tu najtanji od svih pozicija u odbrani. Lovren i VVD su odlican tandem i tu ne verujem da vam dolazi jos neko. Ox ne verujem da je projektovan kao rotacija jer je plaćen ozbiljan novac proslo leto. Tako da ste sa ovim trasferom zavrsili sredinu. Napadac ili neko krilo vam je must have takodje bukvalnoo nema dostojne izmene za ubojiti trojac napred i ocekujem od Klopa da poveca malo tu konkurenciju.
                  Sve u svemu Klop radi odlican posao.
                  Last edited by krele90; 28-05-18, 22:45.

                  Comment


                  • Originally posted by F ili P View Post
                    Izgleda da cemo puci i rekord za golmane za Allisona, sto je meni potpuno legitimno. Kad god sam pogledao, covek je pokidao a vidim da ga mnogi stavljaju iza Davida ove godine. Daj resavaj to odmah sada, realno je Oblak nerealna meta.
                    Pa ni Virgil ni Fabinho nisu bile realne mete. Virgil je bio vidjen u Sitiju, a Fabinho u Junajtedu.
                    Ovo je samo smoke za Oblaka, ne mozemo mi da poslujemo vise sa Romom.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Daj Boze, Oblak je svakako top pojacanje. Klop je na konferenciji rekao da Fabinho moze da igra pozicije 2, 6 i 8, retko zahvalan igrač.

                      Comment


                      • Ja mislim da je Oblak nedostupan, ali daj Bože da grešim.

                        Pada li vam još neko na pamet od TOP golmana osim ove dvojice?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Mozda Trapp, ne znam koja se prica sa njim nakon Bufonovog dolaska. Verovatno nije doatupan, inace i ne bas, ja bih nekog od ove dvojice. Ne znam od ovih ostrvljana mozda neko, ali sigurno nije to ta klasa.

                          Comment


                          • Sta je sa Donarumom i njegovim statusom?
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Dostupan je Oblak itekako jer mu je klauzula oko 100 miliona evra (klauzula je 100 ili 120 miliona evra, nisam siguran) tako da je tu jasno odmah sta je potrebno da se on dovede, ne treba tu nikakav smoke da se organizuje.

                              Treaba mu veliku platu ponuditi kako bi dobrovoljno dosao.

                              Comment


                              • 100 mil za Oblaka i to je to.

                                Bila je skoro negde ovde diskusija da li golman toliko vredi.

                                Većina je bila da Oblak toliko vredi. Ima 25, i pozicija je rešena za naredih 10 godina.

                                Comment

                                Working...
                                X