Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propustim 5-0, a odgledam ono cepanje živaca od 3-3...

    Moram naći neki snimak...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Da ih nismo brzo otvorili onom golcinom, ko zna sta bi bilo.5 komada, CS i 11ti mec u nizu bez poraza u PL.Idemo dalje..
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Treba napomenuti...

        Poslednje 3 utakmice...

        Firmino - 4 gola i 2 asistencije
        Coutinho - 3 gola i 2 asistencije
        Salah - 2 gola i 3 asistencije

        Još kad se setim šta smo sve omašili u poslednje vreme.

        Jedini koji odstupa od Fab Four je Mane. Ali verujem da će i on da uhvati formu brzo.

        Ali što Brazilci kidaju. U strašnoj su formi. Zaebano kad su obojica u isto vreme u dobroj formi.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Oće li biti neke kanonade golova danas u vidu 7 i više ?
          Jel si odigrao?

          Ne mogu dočekati da i mali Dom skine mrak napokon, imam osećaj da će ono što sledi posle biti nešto strašno
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Daj da pobedimo 5 meceva sa po 1-0 za promenu...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Šta vi mislite?
              Možete glasati......

              ¡Si Señor!

              Comment


              • Pa kako nije..."ubod" koji se dogadja jednom u 50 godina...ako ovako nastavi 150m na leto je i vise nego realnost...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Imamo najmanje poraza posle Sitija u Ligi, samo od njih i Spursa.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • U ovoj modernoj eri može se reći da je on najbolja kupovina. Mada je i Hyypia bio odličan transfer.

                    Može se reći i da je Suarez bio jedna od boljih kupovina. Jesmo ga skupo platili, ali smo ga prodali za skoro 3 puta više + je imao nenormalan uticaj na sam klub.

                    p.s. Da prodajemo Suareza u ovo vreme ludnice, ne bi on otišao ispod 150 miliona.
                    Last edited by z0La; 27-12-17, 11:04.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Suareza smo skoro pa poklonili...., ako Cou ovako izgura do kraja ja bi se Barsi smejao za svaku ponudu ispod 200M€.
                      Mada da se skroz pitam, ne bi on nigde do kraja ugovora

                      Edit - @ zOLa I sa Toresom smo dobro prošli, em zaradili, em je najbolje fudbalske godine ipak ostavio u Liverpulu....
                      Last edited by somborac; 27-12-17, 11:19.
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Nismo imali sreće za Suareza da ode u ovo vreme. Tad je možda tek bio začetak ovih suludih cena. Da je npr. otišao kad i Sterling (god. dana kasnije) uzeli bi dodatnih 20 miliona sigurno, ako ne i više.

                        Ja sam ubeđen da oni već imaju neki verbalan dogovor oko cene. Neće se tu ništa više menjati.

                        Treba ga pustiti. Nek ispoštuje do kraja sezone i nek ostvari san. Nije on kriv jbga. On je ovde već dugo vremena. Drugo je što je nama ovoliko trebalo da se aktiviramo i izađemo iz prašine u kojoj smo se taložili..
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Imamo najmanje poraza posle Sitija u Ligi, samo od njih i Spursa.
                          Ali zato imamo 8 nerešenih od 20 utakmica. To je znači 40% utakmica ove sezone. Super je što ne gubimo, ali baš mnogo X-eva. Kući imamo isto pobeda kao i nerešenih (5-5-0). Ajde Junajted i Čelzi nekako, ipak je derbi, ali igrali smo nerešeno sa Barnlijem, Evertonom i WBA. Sve tri tekme smo morali lagano da dobijemo.

                          Radije bi da smo izgubili još dve tekme, a da smo dobili bar 3 od ovih 8 nerešenih.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by somborac View Post
                            Suareza smo skoro pa poklonili...., ako Cou ovako izgura do kraja ja bi se Barsi smejao za svaku ponudu ispod 200M€.
                            Mada da se skroz pitam, ne bi on nigde do kraja ugovora

                            Edit - @ zOLa I sa Toresom smo dobro prošli, em zaradili, em je najbolje fudbalske godine ipak ostavio u Liverpulu....
                            Kad se setim samo kako je covek gazio u Liverpoolu...1
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Kako smo ga uvaljali Čelziju na vreme, pre nego što se raspao skroz.

                              Bilo je naznaka da polako bledi i pod Hodzsonom. Sećam se da sam čitao da je često igrao povređen kod nas. Da mu nismo dali da se skroz oporavi kako treba. Šteta što je takav ubica onako rano propao...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Povreda kolena ga unistila, mentalno.

                                Comment

                                Working...
                                X