Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    @zola

    Bacili smo u bunar 10poena, Burnley/Newcastle/Watford/Everton/Arsenal.
    To su 10poena koja bi nas dovela na drugo mesto, ali nije ni vazno. Meni je isto drugo ili cetvrto mesto.
    Strašne stvari.

    Videh nešto na netu što mi zapalo za oko.

    Guardiola spent £16m on Bravo, he wasn’t good enough so went and bought Ederson for £36m and they look better for it.

    We spent £5m on Karius who isn’t good enough and have turned back to Mignolet.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      @zola

      Bacili smo u bunar 10poena, Burnley/Newcastle/Watford/Everton/Arsenal.
      To su 10poena koja bi nas dovela na drugo mesto, ali nije ni vazno. Meni je isto drugo ili cetvrto mesto.
      Ne želim žaliti za prosutim mlekom, gde je ishod bio pravedan ili gde su prosuti bodovi zbog svojih gluposti.....
      Votford - krađa, Everton veoma diskutabilno....., odgovorno tvrdim protiv Sitija i Sparsa se ove sezone to ne bi sviralo, pogotovo kod kuće, te stvari me još dodatno izlude, kao da ovi naši ne prirede dovoljno gluposti onda se još i sudije nadovežu.....
      Sva sreća što u petak sudija nije puno brljavio, čak mislim da je za Engleske standarde bio i dobar....., nekako mi onda bude lakše posle par dana
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Kevin Trapp ?
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Oće li biti neke kanonade golova danas u vidu 7 i više ?

          Comment


          • Ako imaš neki filing igraj bez razmišljanja, nije nerezonski........
            Ja lično ne očekujem, potpisao bi' 3 boda po bilo kom scenariu
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Ne verujem nešto Brajko, mislim da je premala kvota na 7+ da bi se odigrala.

              Izgleda se opasno zakuvalo oko VVD-a. Siti i definitivno ušao u priču oko njega. Mislim, što se tiče novca, jasno je ko ima prednost, ali dobro je da VVD voli Kloppa i da hoće u LFC.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Još kad sam napisao da se možemo oprostiti od te priče, pored Sitija šanse nema...., jedino ako nije priča za pumpanje cene......
                Ako sada u januaru dovedu Trapa i de Vrija, ja zadovoljan
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Jedina šansa je ako igrač hoće.

                  Ovde bi ga dočekali sa crvenim tepihom, a tamo je još jedan u nizu. Kompani, Otamendi, Stones...konkurencija velika. Naše štopere ne bih da nabrajam, sramota me.

                  Trapa nisam pratio, neam pojma kakav je.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Umjesto koga bi igrao VVD u Sitiju?

                    Otamendi?

                    Comment


                    • Nema šanse da bi igrao pored Otamendija u ovakvoj formi. Pre bih rekao da bi bio treći štoper i upao bi u rotaciju. Kompani je previše nestabilan da bi moglo na njega da se osloni.

                      A kod nas bi bio tu svaku tekmu. Glavni baja, materijal za kapitena.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Za ove naše je Bufon lično.....,gledao sam ga još u Frankfurtu kad je branio
                        Trenutno ni ja neznam u kakvoj je formi.
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Nema šanse da bi igrao pored Otamendija u ovakvoj formi. Pre bih rekao da bi bio treći štoper i upao bi u rotaciju. Kompani je previše nestabilan da bi moglo na njega da se osloni.

                          A kod nas bi bio tu svaku tekmu. Glavni baja, materijal za kapitena.
                          Kompanija ubijaju povrede, ne zaboravi da je on kapiten.

                          Jedno je sigurno kad je Kompani spreman VVD nema sanse da bude ispred njega.



                          Spoiler
                          Last edited by Rossonero; 26-12-17, 10:59.

                          Comment


                          • Originally posted by somborac View Post
                            Za ove naše je Bufon lično.....,gledao sam ga još u Frankfurtu kad je branio
                            Trenutno ni ja neznam u kakvoj je formi.
                            Mislim da ga nisam nikad gledao na golu. Eto možda kad je PSG bio u LŠ-u, ali se nešto ne sećam.
                            Koliko bi nas koštao?


                            Originally posted by Rossonero View Post
                            Kompanija ubijaju povrede, ne zaboravi da je on kapiten.

                            Jedno je sigurno kad je Kompani spreman da VVD nema sanse da bude ispred njega.



                            Spoiler
                            Kompani-Otamendi je zacementiran duo u odbrani. Verujem da bi se klao sa Stonesom za trećeg štopera. Ako je voljan da čeka, verujem da bi bio Kompanijev naslednik kad ovog konačno povrede dotuku.

                            A što se tiče Hendersona, iskreno se nadam da će da ga šutnu još malo. Samo da nije Englez, sve bi lako...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Kompanija ubijaju povrede, ne zaboravi da je on kapiten.

                              Jedno je sigurno kad je Kompani spreman da VVD nema sanse da bude ispred njega.



                              Spoiler
                              Istina, ali treba reci i da Kompani verovatno vise nikada nece biti spreman da odradi celu sezonu u Pl, i to je cinjenica. VVD ima godine na svojoj strani, i svakako da je bolje resenje sada od Vinsenta koji nije odigrao 30 ili vise tekmi u PL od seone 2011/2012, a 20 utakmica nije presao od 2014/15.

                              Inace Rosso dobrodosao nazad, lepo te je videti, nisam ispratio lepo kad si dosao, banovase me jer mi SAF nije Bozanstvo.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Spominje se 15M€, ja iskreno ne bi minuta razmišljao....
                                Ja sam ga zapamtio, pošto su ga ona dvojica voditelja BL na Eurosportu dovodili u kontekst Liverpula kada nas je Klopara preuzeo.....
                                Inaće Milinković je stari i veliki navijač Liverpula (jedan od te dvojice voditelja)

                                Edit- Ako se dobro sećam za onog drugog je Trap bio najbolji golman lige te sezone.
                                Last edited by somborac; 26-12-17, 11:08.
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X