Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se i to, da su nijanse u pitanju. Više se verovatno svede na lični ukus.

    I ja bih bio prezadovoljan sa njim.

    Moj izbor...

    1. Oblak
    2. Kurtoa
    3. Allison

    Bilo koji od ove trojice da dođe, biće ogroman upgrade.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Pa Kurtoa ide u Real, ne znam odakle vam sad Kurtoa. Ja bih Oblaka bez razmisljanja, samo DDG i Nojer su ispred Oblaka.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ja sam od Zole video, a njemu verujem.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Pročitah danas, Di Marzio objavio.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ja jos ne mogu da poverujem da je jebeni Fabinho dosao kod nas. Jos ne mogu da dodjem k sebi.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Predsjednik Liona je, ako se ne varam, rekao da ce se oko Fekira razgovarati poslije SP-a tako da ce se to tek tada vjerovatno rijesiti.

              Uglavnom, mislim da ce Liverpul bez problema moci da plati koliko bude trebalo.

              Comment


              • BILD javlja da je LFC zainteresovan za Jeroma Boatenga. Pominje se cifra od 40m funti.

                Potreban nam je neko iskusan, odlicno bi ovo bilo.

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  BILD javlja da je LFC zainteresovan za Jeroma Boatenga. Pominje se cifra od 40m funti.

                  Potreban nam je neko iskusan, odlicno bi ovo bilo.
                  Aha moze, i Oblak na kraju roka kao slag na tortu.

                  Ne znam druze, za mene je vec dolazak Virgila i Fabinha sok, to nisam ocekivao da ce se desiti. Virgil-Naby-Fabinho-Nabil(ako bog da) i eto potencijalno stoper i golman, kakva dva roka bolest.
                  Last edited by Brian McShtull; 01-06-18, 10:48.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Boateng je zverka, tu nema šta. Ali koliko se sećam, često se povređuje. To je moja jedina zamerka. U timu gde se Matip i Lovren naizmenično povređuju, dodati još jednog štopera koji će se smenjivati...

                    Ali svakako kičma tima se opasno formira. VVD, Fabinjo, Keita, i trojka napred + golman....to je baš dobra kičma.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Aha moze, i Oblak na kraju roka kao slag na tortu.

                      Ne znam druze, za mene je vec dolazak Virgila i Fabinha sok, to nisam ocekivao da ce se desiti. Virgil-Naby-Fabinho-Nabil(ako bog da) i eto potencijalno stoper i golman, kakva dva roka bolest.
                      Vidiš da se politika FSG-a drastično promenila dolaskom Klopa, njemu veruju, i bez obzira kad se proda najbolji igrač dovode se igrači isključivo po njegovoj želji.....
                      Drugo, kada se i proda najbolji igrač, to je sada po punoj ceni, pa i preko, a ne kao kod Suareza, tako da ako i bude neko hteo Momu ovo leto (mada ja čisto sumnjam) mogu samo da zamislim kakva će se cena odrapiti
                      Još kad bi se samo nekako i Buvač vratio, pa da dočekamo sledeće sezone taj presudni iskorak, i da se krene napokon i sa trofejima
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Ne da se promenila, nego se obrnula za 360 stepeni.

                        Od izbora između Ballotelija i Etooa, do Virgila za 75 i Fabinja. Da ne pominjem da su transferi mnogo pametnije odrađeni. Svaki transfer vidiš svrhu i uklapanje. Klopp radi baš dobar posao što se toga tiče.

                        Konačno da neko stavi FGS u dzep. Sećam se baš njegovog prvog intervjua. Pitaju ga za FGS, on mrtav ladan kaže..."Dogovaraćemo se zajedno, ali na kraju će biti kako ja kažem".

                        Neće Momo nigde. Vidi i on u kom smeru idemo.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Ne da se promenila, nego se obrnula za 360 stepeni.

                          Od izbora između Ballotelija i Etooa, do Virgila za 75 i Fabinja. Da ne pominjem da su transferi mnogo pametnije odrađeni. Svaki transfer vidiš svrhu i uklapanje. Klopp radi baš dobar posao što se toga tiče.

                          Konačno da neko stavi FGS u dzep. Sećam se baš njegovog prvog intervjua. Pitaju ga za FGS, on mrtav ladan kaže..."Dogovaraćemo se zajedno, ali na kraju će biti kako ja kažem".

                          Neće Momo nigde. Vidi i on u kom smeru idemo.
                          Da a svi su kukali proslo leto, kad se nije dovodio stoper, jel tako bilo?
                          Virgila bih cekao i tri roka.
                          Zamisli da smo odustali od Virgila i doveli nekog Kulibalija ili De Fraja...
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Da a svi su kukali proslo leto, kad se nije dovodio stoper, jel tako bilo?
                            Virgila bih cekao i tri roka.
                            Zamisli da smo odustali od Virgila i doveli nekog Kulibalija ili De Fraja...
                            Kukali smo, i trebali smo da kukamo. Taj transfer je mogao ranije da se dogodi, da Klopp nije zeaebao. Ali ruku na srce, zbog Kloppa je verovatno i pristao da dođe na kraju.

                            Ali svakako je trebao da dovede još jednog štopera to leto. Slepo verovanje u Lovrena nam se umalo obilo o glavu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ne, nismo svi kukali....
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Ja jesam. Kukao sam za novog štopera.

                                Ruku na srce, kukao sam i za DM-a.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X