Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.veetle.com/index.php/chan...#4e31e72fe3862

    Dobro to izgleda sto se tice zalaganja i odbrane, nemaju sut u okvir gola a posed lopte je na njihovoj strani. Moramo mnogo bolje u tranziciji i vise da drzimo loptu kad je osvojimo mada ni ovako nismo losi u napadu.
    sigpic

    Comment


    • Hvala
      Last edited by Liverpool FC; 06-08-11, 18:28.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Originally posted by Liverpool FC View Post
        Vidim da vodimo,a kakva je igra?
        Pa rekoh ti iznad kako je.
        sigpic

        Comment


        • Carroll je kralj majke mi,kako uleti Rami-u klizeci odmah trojica krenuse na njega

          Dobro prvo poluvrijeme,Carroll odlican,dosta se krece, otkriva se,uzima sve skoro skokove i ako ne bude imao problema sa povredama siguran sam da ce dati mnogo golova u prvenstvu.

          Odbrana dosta dobra,povrijedi se Johnson ali izgleda nije nista ozbiljno ali ga je Kelly odlicno zamjenio.Spearing me iznenadio dobrom igrom,Downing pokazuje kvalitet i ocekujem od njega najmanje 10 asistencija u prvenstvu,Henderson isto tako vrlo dobar,a Aquilani ko da ga je neko digao iz kreveta.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Nadam se da je dovoljno za Sanderlend.

            Sto se poseda lopte tice,ocekivano,ipak je to spanska ekipa.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • 2:0 na kraju, dobro odigrano, moze i bolje. Pobeda pred start sezone ce uneti samopouzdanje, treba poraditi na jos nekim detaljima i trebalo bi to da ide sve bolje kako sezona bude odmicala. Kapiten kaze da kad se vrati bice spremniji nego ikad, Suarez ce brzo na teren i ajde da kidamo.
              sigpic

              Comment


              • Sjajan rezultat pred pocetak prvenstva.

                Strijelci Carroll i Kyrgiakos

                Pobjeda protiv jake ekipa,sacuvali smo go i ovo ce sigurno dici samopuzadanje igracima.Carroll danas izvanredan i ocekujem mnogo od njega u prvenstvu i uz njega najbolje mi je bio Henderson,sjajan centarsut i odlican dribling ima tako da ce na sredini terena biti zestoka konkurencija za prvih 11.

                Malo smo pali zadnjih 10 minuta,ali je razumljivo jer su usle rezerve samo su Carragher i Reina ostali.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Dirkules ga je uvalio pre njega, jeste krenuo Grk na loptu ali Dirk je u svom stilu brzo reagovao da ovaj ne promasi zicer.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne znam,meni se ucinilo da je Grk,ja bi mu pripisao pogodak samo da ide iz kluba

                    A Dirk je nas Pipo
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Daniel Ajala ide u Hal Siti.

                      http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-to-sell-ayala

                      Odlicno je sto se resavamo ovih mladih igraca koji nemaju kvalitet za Liverpul, jos samo da se resimo otpada iz prvog tima al te bas niko nece da uzme.
                      sigpic

                      Comment


                      • Koji timovi uzmu Poulsena i Kyrgiakosa obecavam da cu i za njih poceti navijati

                        U prva cetri kola Sunderland,Arsenal,Bolton i Stoke,ja se nadam da tu mozemo uzeti 9-10 bodova.

                        U odbrani danas Agger savrsen,samo da sezonu-dvije provede bez povreda pokazao bi da je jedan od boljih stopera u Europi.

                        I danas takodjer Benitez je bio na tribinama,iako ga ne volim zbog nekih poteza pokazuje da mu je stalo do kluba.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Dosao je red da i Ager ima malo srece u karijeri.

                          Ali jeste videli ono sto sam pricao, da je odbrana mnogo dobra i da je ono u prethodnim mecevima bila cista sprdnja. Iako je prijateljska zvanicno, ovo je bio takmicarski mec danas i odlicno je sto smo ga dobili. Sanderlend nam nece ovako drzati loptu i trebalo bi da budemo dominantniji i da uzmemo 3 boda lagano.
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo sta kaze Keni povodom Suareza:

                            "We've still got Luis to come back in. We'll see how he is when he comes in on Monday or Tuesday.
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ia-and-johnson

                              Kenny o danasnjoj utakmici i o povredi Glena,sutra ujutro ce se znati jel neka ozbiljnija povreda.

                              I neke slike sa danasnje utakmice:













                              I golovi:

                              Last edited by Joe Cole 10; 06-08-11, 23:22.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Sasvim zadovoljavajuce. Vezni red za Suncane.


                                Cole (Downing) Adam Lucas Akvilani
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X