Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Solidno prvo poluvrijeme,vidi se da su noge teske.

    Downing pokazuje da ce biti odlicno pojacanje,a Carroll ako bude zdrav siguran sam u prvenstvu da ce zabiti 15+
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Ocajnih prvih 25 min.
      Posle ok,ali na levoj strani nas urnisu!
      Nije sviran jedan penal za nas.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Drugo poluvrijeme nesto bolje,prekokrenuli smo na 3-2 ali primili go u 93.minuti tako da se zavrsilo 3-3.

        Agger dva gola,Aquilani dvije asistencije i nakon ove utakmice apsolutno sam za to da Aqua ostane,jos pogotovo kako je Gerrard cesto povrijedjen sigurno ce dobijati svoje minute i iskoristiti ih na najbolji moguci nacin.

        Dosta je danas mladih igraca igrala,tako da se ne brinem za buducnost ovog kluba.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Ma Keni je jos davno rekao da povratak Vodenog racuna kao dovodjenje novog igraca i ja kontam da ce ga ostaviti posle ovakvih priprema, jedino ako Akva zeli da napusti Liverpul.

          Opusteno ljudi sto se tice odbrane, setite se kakva je bila u 2. delu sezone i bice opet. Vidite da Karager i Ager slabo ulaze u duele jer se cuvaju od povreda i hoce da budu spremni za PL, nece da im se ponavljaju prethodne godine. Dzonson je tek sad igrao prvi mec i on je imao problema sa povredama pa je zato po toj strani bila promaja a i Keni je rekao da ce najvise raditi na pass&move igri jer je to njegov cilj. Vidite da ima dosta rokada u toku samih utakmica i da se igraci dosta setaju, tako je Liverpul nekad igrao i kidao i to Keni i sad zeli, naravno uz modifikacije danasnjeg fudbala. Zadovoljan sam Hendersonom, bice decko pun pogodak. Dosta podseca na Dzerarda sa tom energijom i igrom iz prve. Njemu su inace noge dosta teske zbog toga sto radi vise nego ostali i ostaje posle gotovo svakog treninga (tako je i u Sanderlendu radio). Takodje ima ih dosta koji tek treba da dostignu odredjenu kondiciju jer su imali dosta problema sa povredama, pa sezonu smo zavrsili sa 9 povredjenih igraca. Ide ovo u pravom smeru 100%.
          sigpic

          Comment




          • Golovi sa sinocnje utakmice.

            Neke slike sa sinocnje utakmice:









            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...l-that-matters

            Kuyt o tome kako je trenutno samo Sunderland bitan.

            Imamo najskuplje karte u Engleskoj:

            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ma jasta.
              Sta mislite koja ce biti startna 11ka protiv Suncanih?
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Originally posted by Liverpool FC View Post
                Ma jasta.
                Sta mislite koja ce biti startna 11ka protiv Suncanih?
                Reina-Dzonson,Karager,Ager,Robinson(Flanagan a ako dodje LB onda on)-Meireles,Henderson,Adam(Akvilani ako ostane mozda i on bude konkurisao)-Kujt,Dauning,Kerol(Suarez umesto Dirka ako bude mogao da igra)
                sigpic

                Comment


                • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ic-deal-agreed

                  Ostali jos Ngog,Poulsen,Kyrgiakos,Degen.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Lane je covek od reci.

                    Ajmo jos levi bek i prodavanje dobro poznatih pa da kidamo!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ngog i ne mora,ali bih dodao Insuu.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Originally posted by Liverpool FC View Post
                        Ngog i ne mora,ali bih dodao Insuu.
                        Mora, najvece tele posle Kirjakosa u ekipi. Insua uopste ne mora da ide, jer i nije los igrac vec nema kvalitet za nase ambicije. On treba da ide samo zato da se ne gusi Robinson, a za rezervu je recimo dobar ali rezerva nek bude Robinson i nek dodje vise levi bek koji ce biti starter.
                        sigpic

                        Comment


                        • Robinson je talenat i moze postati dobar igrac,ali ako ne dovedemo nekog i on bude starter mogu reci da ce nam ta lijeva strana propuh biti,a i bolje Johnsona prebacit lijevo pa nek igraju Kelly ili Flanagan desno jer su obojica kvalitetniji od Robinsona.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Robinson je talenat i moze postati dobar igrac,ali ako ne dovedemo nekog i on bude starter mogu reci da ce nam ta lijeva strana propuh biti,a i bolje Johnsona prebacit lijevo pa nek igraju Kelly ili Flanagan desno jer su obojica kvalitetniji od Robinsona.
                            Ako bude igrao kao sto je pokazao prosle sezone bice najbolje resenje dok ne dodje LB. Inace, Robinson nam je 2. najbrzi bek u ekipi posle Dzonsona. Samo da Keni opet skine pritisak sa njega i bice sve u redu dok ne dodje LB. Dauning dosta odradjuje defanzivu pa ce mu pomagati a tu je i Ager. Stavljanje desnog beka na levog i obrnuto je smrt i potpuno pogresno, posebno kad imas nekog ko moze dobro da odigra a ako Robinson moze da stavi u dzep Volkota, moze i Seba Larsona koji ce verovatno biti prvo desno krilo Sanderlenda.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne znam,ja nisam odusevljen toliko sa njim da mislim da on moze iznijeti sezonu u najjacoj ligi na svijetu,kao izmjena da,ali u ovom trenutku nema kvalitet da igra u prvih 11 u klubu kao sto je Liverpool.Ne moze jedan mladic koji nema 10 utakmica u prvenstvu u svom zivotu da iznese sezonu.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                Ne znam,ja nisam odusevljen toliko sa njim da mislim da on moze iznijeti sezonu u najjacoj ligi na svijetu,kao izmjena da,ali u ovom trenutku nema kvalitet da igra u prvih 11 u klubu kao sto je Liverpool.Ne moze jedan mladic koji nema 10 utakmica u prvenstvu u svom zivotu da iznese sezonu.
                                Ko je rekao da iznese sezonu, nek iznese par meceva dok ne dodje LB koji bi trebalo da dodje do 31. Ako ne dodje LB, onda ga rotirati sa Flanaganom i Dzonsonom ali prvo videti kako ce da igra. To moze biti rizik ali i rizik koji bi mogao mnogo da se isplati. S obzirom da imamo Dauninga, ne bi on isao previse napred i bio bi fokusiran na defanzivu a ubacivao bi se kad treba. Ali doci ce LB pitanje je dana, ne bi se toliko pominjao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X