Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tesko da ce ovo biti mirna utakmica... Mislim s obzirom kad se setim prosla 2 gostovanja tamo. Onih neverovatnih ispustenih 3-0 za 10 minuta, i lagani poraz ove sezone. Nesto ocekujem da ce biti dosta golova....
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • ovo ako dobijemo .....

      Comment


      • Ocekivana pobjeda protiv Palasa. Dobra igra nista posebno ali dovoljno za pobjedu. Pohvala za Minjolea koji brani odlicno, vratio se u zivot jos da popravi ispucavanja i na konju smo. Staridz opet pogadja i ako se vidi da nije jos u formi. Baloteli budala kao i Moreno Idemo dalje samo trpaj

        Comment


        • Trenutak koji je obelezio utakmicu....

          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Zasto je na klupi John Glenson, ne mogu da ga gledam uopste. Jedva cekam da on ide, da nam oslobodi 100 000 nedeljno, da se dovede neki top igrac ako mogu ovi ikoga da dovedu od top igraca. Zadnji vezni i desni bek su obavezni, stoper i napadac ako se resimo Balotelija i Lovrena.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Možda grešim, ali mislim da je Glen potpisao novi ugovor, za manju platu, Mario ne ide nigde dok neko ne kešira bar koliko smo mi dali za njega.
              Trenutno što se tiče letos dovedenih igrača, mislim da smo samo sa Dejanom u minusu, u ovom trenutku mislim da ga ni za upola manje nebi mogli nikome utopiti, mada je on za mene velika enigma, ima sve preduslove za štopera dobrog kvaliteta, često on to i pokaže na terenu, stvarno mi nisu bili jasni oni kiksevi u seriji jesenas
              Dovođenje nekog top igrača u Liverpul je naučna fantastika trenutno, da je takva politika kluba, kao prvo ne bi pre tri godine dovodili Brendana, koji tad nije imao ni 40 godina.
              Ako ameri ispoštuju Brendana, i ne rasprodaju mu ove klince, moglo bi tu još svašta biti u narednih par sezona.
              Čan, Rahim, Cou, Ajb, Markec i Alberto su igrači od kojih se tek za koju godinu mogu očekivati prave partije, a neki od njih su već sada zveri za koje bi ameri lagano mogli dobiti duplo više nego što su ih platili.
              Jesenas, kada su nam sve lađe tonule, pisao sam u vezi Brendana da budemo strpljivi, da sačekamo proleće da vidimo, da li će biti nekog napretka u igri i kako će on da reagujena na onakav raspad sistema.
              Po meni sada ovaj Liverpul igra puno bolje od onoga u okt-nov jesenas, a rezultati su čak i od igre bolji trenutno, bukvalno svaki igrač je dignut na viši nivo u ovom periodu (tu mislim na startere večine utakmica) a i rekcije Brendana su pravovremene, i sve češće 100% ispravne.
              Po meni nema sumnje da je zaslužio klupu bar još jednu sezonu, da bez pritiska brusi ove klince u jednu ozbiljnu ekipu, naravno pod uslovom da mu ameri ne raskrčme ekipu, jer onda đaba smo krečili......
              ¡Si Señor!

              Comment


              • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Sjajan zreb!
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • konacno i nas sunce da ogreje

                    Comment


                    • Neverovatno......


                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Cek bre, zasto 4 meca?
                        Zbog onog crvenog protiv Bazela? Ne kapiram...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Da, potvrđeno iz UEFE, važi i za utakmice LE....
                          Nije mi jasno koji su kriterijumi danas u fudbalu
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Pa cekaj, kojom logikom Markecu 4 meca suspenzije, a Ronaldu za ono samo 2...

                            :Sve najgore moguce psovke: pa x2 puta....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Veliki problem je ovo, taman se mogla ravnomerno podeliti minutaza u kupovima, LE i ligi, i sada to vec ne moze da se uradi. Obicno se tri meca dobije, ali dobio Markec jednu ekstra zbog onog crvenog u dresu Benfice.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Nadam se da je barem Ajb prijavljen za to takmičenje, pošto su Lukas, Stivi i Rahim povređeni..., ne gine nam sin Alen protiv turaka
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X