Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Peticija da se Virgilu da traka sto pre..
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment




      • Donekle očekivana postava. Ipak Deki i VVD partneri.

        Kad vidim ovakvu sredinu, mislim da će Klopp ovde zatvoreno da uđe. Da se jure kontre.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Nema Cana na klupi, povreda ?

          Ovo je postava za zatvaranje, mada iskreno nisam gledao Porto nijednom ove sezone, ne znam ni kako igraju, pa je moguće da ćemo i sa ovom sredinom terena kontrolisati istu, mada gledajući njihove igrače u veznom redu po imenima, neće to biti slučaj. Želeo bih da vidim da se Mane probudi iz mrtvila u kojem je duže vreme, baš mu treba gol, nekad mi ga žao kada vidim Moa i Firmina kako trpaju.

          Jbt, posle 9 godina knock out faza LS.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Mozda bas i ne bude zatvaranja, slicna postava je bila i protiv Hudda.
            I meni bude zao Manea kad vidi da ova dvojica plesu, tacno mi izgleda kao da je malo ljubomoran.

            Comment


            • Suspendovan Emre, kartoni. A mislim da bi mu baš legla ovakva tekma.

              Meni i ne smeta da budemo kompaktni i da igramo malo zatvorenije. Ali da to ne podrazumeva da igramo u našem petercu. Pustimo ih do sredine, pa jurimo presečenu loptu, to je ok.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ace za večeras....

                acestream://7f0316cefbb7577f5380966377bcd3248b6c3e4b
                acestream://4de56fd63058a17499762a417793a82e2bd9ac63
                acestream://b1746c3ce26c657319d42b0d870d3423186e0dbe
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Kad docekas da mozes da odmaras nosioce u revansu 1/8 finala LS...Fenomenalna partija...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Savršena pobeda. Ne može bolje od ovoga realno.

                    Da ne pominjem udarnu trojku, dzaba trošim tastaturu.

                    Robertson još jednom prekucao tekmu. Kakvog smo beka dobili za budućnost, bruka. Defanzivno je odličan, a postaje bolji i u napadu. Kao mašina je, ne prestaje do kraja. Odlična stamina.

                    TAA uštrojio Brahimija, pa posle i njegovu zamenu. Najzrelija njegova tekma mora se reći.

                    Milner odigrao vrhunski danas. Kupio je sve živo. A to kako nije dobio žuti karton posle jedno 7 faulova treba da uđe u anale.

                    Hendo solidan, kao i Gini....ma ceo tim prekucao.

                    Ako ovaj het-trik ne vrati Manea u život, ništa neće. Nadam se da će se sad aktivirati. Nadam se da će posle ovoga da krene uspon u formi.

                    Kako smo sa ovim gaženjem najavili da se Liverpul vratio u evropski fudbal.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Last edited by limun; 14-02-18, 22:24.

                      Comment


                      • Sadio Mane's second goal this evening is the 50th scored away from home this season by @LFC in their 20th away game.
                        Znači posle toga su usledila još 2, tako da smo na 52 gola na 20 gostujućih utakmica.

                        I još onaj podatak da smo postigli najviše golova u ligi šampiona ove sezone, 28.

                        Klajn se polako vraća na teren, tako da nemamo nijednog povređenog igrača trenutno.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Prošlo kolo je Robo bio loš, pravio je greške, nekoliko puta omašio loptu. Ali da, slažem se, igra momak neverovatno dobro u odbrani pre svega.

                          We've got Mane, Sadio Mane, I just don't think you understand

                          Vraća se majstor u formu polako.

                          Comment


                          • Kako igra Firmino, ovo nisu istine
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Strasno uigrana ekipa danas, bukvalno svi su dobro odigrali. Trojka naprijed odlicna, na sredini Milner pokidao ali i Henderson i Wajnaldum odlicni. Ono sto me jos vise raduje je dvojac na stoperskim pozicijama, Lovren i Dajk. Odlicno su odigrali i mislim da dobijao 2 stopera na duze staze, a mozda i golmana, ko zna. Robertsona ne bih mijenjao nema sanse, decko je masina prava

                              Comment


                              • Ne znam za vas ali ja bih Siti u 1/4, mislim da mozemo sa Virgilom i preporodjenim Kariusom da ih rastavimo.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X