Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesi baksuz, nema sta. Meni se svidja sto Klop ne dovodi igrace reda radi, nego se stvarno planski vrse transferi, tako da imam veru u njegov izbor. Po meni najbitnije je dovesti DM-a na leto, ali to je tako vec 5 godina, tako da ne znam sta ce biti. Nece Klop gotovo sigurno dovoditi stopera, jedino ako proda nekoga od postojecih, jer nema potrebe nagomilavati igrace bez ikakve uloge.

    Edit: Za Kutinja moze svasta da se kaze, ali nikad nije to njegovo nezadovoljstvo uticalo na igre, uvek (kada je igrao) je zaista davao maksimum i kidao , pa tako i u prvoj polusezoni.
    Last edited by mark !t zer0; 16-02-18, 11:45.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Nije Salah takva jajara kao Kutinjo.

      Comment


      • Nisam slučajno okačio sastav Liverpula iz 2012, treba podsetiti ove na sve pljujem navijače Liverpula, Klopa i FSG-a odakle se krenulo pre par godina....
        Samo dolazak Keite će imati uticaj na srednji red isti kao van Dajkov na odbranu, dovođenje još nekog klasnog veznjaka i golmana bi završio priču za narednih par godina
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Originally posted by somborac View Post
          Nisam slučajno okačio sastav Liverpula iz 2012, treba podsetiti ove na sve pljujem navijače Liverpula, Klopa i FSG-a odakle se krenulo pre par godina....
          Samo dolazak Keite će imati uticaj na srednji red isti kao van Dajkov na odbranu, dovođenje još nekog klasnog veznjaka i golmana bi završio priču za narednih par godina
          Fabinho i Fekir.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Jesi baksuz, nema sta. Meni se svidja sto Klop ne dovodi igrace reda radi, nego se stvarno planski vrse transferi, tako da imam veru u njegov izbor. Po meni najbitnije je dovesti DM-a na leto, ali to je tako vec 5 godina, tako da ne znam sta ce biti. Nece Klop gotovo sigurno dovoditi stopera, jedino ako proda nekoga od postojecih, jer nema potrebe nagomilavati igrace bez ikakve uloge.

            Edit: Za Kutinja moze svasta da se kaze, ali nikad nije to njegovo nezadovoljstvo uticalo na igre, uvek (kada je igrao) je zaista davao maksimum i kidao , pa tako i u prvoj polusezoni.
            Hahah nisam, nego kazem samo realno. Ne desava se samo vama vec svuda, cim ne pusti igraca klub, on nesto kao nije zadovoljan, pa strajkuje itd, valjda nece biti takav Salah.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Čekajte ljudi, polako. Da iznesemo do kraja sezone, pa ćemo videti kako i šta.

              Moje mišljenje je da nam treba golman, štoper, DM i eventualno špic.

              Karius će dobiti šansu do kraja pa ćemo videti kako i šta. Svakako će se kupovati golman kad se Minjole konačno šutne na leto.
              Što se tiče štopera, i to ćemo videti do kraja sezone, ali ja bi doveo još jednog konstantnog štopera. Ne mora to da bude TOP štoper, već da bude konstantan uz minimalo greški. Takav jedan štoper pored VVD-a bi izgledao kao da je jedan od najboljih štopera u ligi. A zaboravljate da dajemo Dekiju 120k funti sedmično.
              Can ide, umesto njega dovesti jednog DM-a, a Hendersona zadržati kao rotaciju. Keita tu upada kao b2b veznjak.
              Što se tiče špica, ovo što Firmino pokazuje je WC, tako da bi tu tražio samo rotaciju. Ili eventualno ako iskoči Lakazet.

              Ne znam što bi bekove dirali uopšte? Robertson mali odličan, Klajn se uskoro vraća, nadam se da će stići do sledeće sezone da se vrati u formu. Imaće pripreme sa timom. Moreno može da bude rotacija, nije problem. Nećemo tražiti top beka da bude rotacija valjda? TAA mali napreduje sve više. Voleo bih da dobija šansu povremeno kao ove sezone. Može da bude rotacija sledeće sezone. Mali ima tek 19 godina.

              Što se tiče odbrane, nije baš tako bice kao što pričaš. Znaš li da samo Junajted ima više CS-ova od Liverpula u poslednjih 30ak tekmi u PL-u? Imaju nešto tipa 18, a mi 16. Spursi i Čelzi se smatraju kao timovi koji imaju dobru odbranu, pa smo mi primili nekih 7-8 golova više od njih. I to govorim kad znam da smo u dve utakmice (protiv Sitija i Spursa) primili 9 golova.
              Skoro sam pisao da smo mi u onih ludih 5 utakmica primili 18 golova, a u ostalih 22 smo primili samo 13 golova. Imamo svoje trenutke kad odbrana poludi, ali ko nema? Slažem se sa tobom da nam je potreban još jedan štoper, ali ne i da nam je potreban rekonstrucija 70% odbrane.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Fekir nam je itekako potreban, pogotovo sto nam fali kreativnosti posle odlaska Kutinja. A moze da zameni Salaha, ako ovaj odluci da ode.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Fekir će da uleti umesto štopera kao da gledam. Ali i dalje mislim da nam je potreban još jedan štoper pored Virgila koji ima konstantnost. Klavan svakako ide, i pored njega bih rekao doviđenja jednom od Dekija ili Matipa, ali još ne mogu da se odlučim kome. Da ostane Virgil, novi štoper, Gomez i jedan od Deki/Matip. To bi bilo po meni onako taman.

                  Mada, znajući koliko Klopp voli Firmina, možda i ne dovedemo špica uopšte, pa umesto njega uleti Fekir. Sasvim moguće i to...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Jel postoji uopste nekakva naznaka da postoji namera da dovedemo Fekira ili je samo masta u pitanju?

                    Comment


                    • Ne znam ja, kad Pixi najavi transfer, meni je to kao da je već došao.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Iz njegovih usta u Bozije usi.

                        Comment


                        • Mislim da bi vam se Ake lepo uklopio Dajkom.

                          Jos mislim da bi cena bila ok.

                          Comment


                          • Ma Pepe je mogao da se uzme za smesnu cenu, mozda i dzabe ako se secam.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Znaci ti bi 6 igraca u startu prodao.
                                Koga bi doveo za zamenu, ali da su realne mogucnosti kluba?
                                Can, Milner, Henderson, Lovren, Moreno i Migs. Tako je.

                                Umesto Cana će doći Nabi Keita, tako da je to rešeno.

                                Morena ne bih oterao, ali bi bio isključivo rezerva.

                                Migolet, zavisi kako se pokaže Karius. Ako krene da brani odlično, dovedemo rezervu neku, to je najmanji problem, ako nastavi po starom, Alisona iz Rome.

                                Umesto Lovrena bih ubacio Gomeza tu, Matip kao prvi štoper i Klavan kao četvrti.

                                Henderson može ostati, ali kao rezerva. Tako da nam svakako treba zadnji vezni, a ja bih voleo kao Pixar Fabinja.

                                I Mili je nepotreban skroz s obzirom da dolazi Fabinjo, a ostaje Hendo.

                                Znači dolasci Fabinjo i Alison.

                                Comment

                                Working...
                                X