Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najiskrenije se nadam da nece menjati nista. Minjole neka polako trazi klub ekvivalentan svom kvalitetu, imao je milion sansi da se pokaze i da bude prvi golman Liverpoola i svaki put je uspeo da sjebe. Hvala lepo, dovidjenja, nervira me ona njegova pajserska faca.

    Inace ja sam tek sada izvalio da je Karius bio dve godine u mladjim kategorijama Sitija, nisam imao pojma. Mozda necemo morati ni da dovodimo golmana, neka da Kariusu sansu, evo brani ok nekoliko tekmi, a Nemci i golmani, nema greske, svakako ima prostora do kraja sezone da zasluzi mesto.
    Last edited by mark !t zer0; 12-02-18, 19:45.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Jedno je sigurno. Migs ide na leto. To je najvažnije.

      Ako on ode, Klopp svakako mora da kupuje golmana na leto.

      Svakako je Karius dobio šansu da se pokaže do kraja sezone. Ovo mu određuje budućnost u klubu. Neće ga Klopp čekati sledeće sezone ako i sad pokaže oscilacije. Ili će u najbolju ruku da bude rezerva nekom top golmanu.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Jedno je sigurno. Migs ide na leto. To je najvažnije.

        Ako on ode, Klopp svakako mora da kupuje golmana na leto.

        Svakako je Karius dobio šansu da se pokaže do kraja sezone. Ovo mu određuje budućnost u klubu. Neće ga Klopp čekati sledeće sezone ako i sad pokaže oscilacije. Ili će u najbolju ruku da bude rezerva nekom top golmanu.
        Nadam se da ce Milner i Hendo njegovim stopama, Can neka ostane sto se mene tice ali platu preko 100k ne zasluzuje. I svakako ga ne vidim kao startera u ekipi koja se bori za titulu.

        Ostala je ogromna rupa u wagesu, odlaskom Kutinja, Milner isto ima veliku platu kao i Staridz. Znaci da moze jedno jako ime da se dovede, a mozda i 2. Fabinho i Nabil mi prvi padaju na pamet.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • I ja bih hteo da ostane Can, bas mi je gotivan.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Nadam se da ce Milner i Hendo njegovim stopama, Can neka ostane sto se mene tice ali platu preko 100k ne zasluzuje. I svakako ga ne vidim kao startera u ekipi koja se bori za titulu.

            Ostala je ogromna rupa u wagesu, odlaskom Kutinja, Milner isto ima veliku platu kao i Staridz. Znaci da moze jedno jako ime da se dovede, a mozda i 2. Fabinho i Nabil mi prvi padaju na pamet.
            A biće upravo obrnuto. Can će da ode, a ostaće ova dvojica.

            Ja bi voleo da Can ostane, ali ako dovedemo nekoga za sledeću sezonu, neću mnogo da žalim ako ode. Jedino što će za dzabe da ode, to je najgore.

            Milner mi je baš onako default igrač. Univerzalac je, može dosta da pokrije, solidan je protiv manjih timova. Nemam neko loše, a ni preterano dobro mišljenje o njemu. Ne znam kad mu ističe ugovor, ali ako pristane na smanjenje plate, dao bi mu još dve godine u timu. Valja imati nekog tako iskusnog u timu, i na terenu a i van njega. Odlaskom Dzerarda, Lukasa pa i Kolo Turea, izgubili smo tu mudrost i iskustvo koje nose pozne godine.

            Henderson svakako ostaje, na to se moramo naviknuti.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Travelling squad for Porto.

              Karius, Mignolet, Ward, Grabara, Clyne, Van Dijk, Lovren, Gomez, Klavan, Moreno, Robertson, Matip, Trent, Wijnaldum, Milner, Henderson, Lallana, Ox, Can, Woodburn, Firmino, Salah, Mane, Ings, Solanke.
              Klajn???
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Klajn???
                Kao iz vedra neba se pojavio.

                Comment




                • Koliko smo samo ovo čekali...

                  Nokaut faza LŠ-a i Liverpul u njoj.

                  Koji rezultat bi vas večeras zadovoljio? Ali realno, ne bajke.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Sve osim poraza bi meni bilo okej, ali se nadam da cemo rutinski da ih resimo 0:4.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Po meni je ključno da damo bar jedan večeras. Znači, ni sa 1-1 ne bih bio nezadovoljan. Eventualno i neki poraz od 2-1 ako baš mora.

                      Na Enfildu oni nemaju šta da traže. Poješćemo ih .
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Uhh jedva cekam.
                        Iskren da budem, mislim da je realan rezultat 1:1 ili 2:2.

                        Koga ocekujete na sredini?
                        Ja bih voleo da vidim trio Lallana - Hendo - Gini, a ukoliko bude bilo potrebe, izvrsiti izmenu Ox - Lallana.

                        Comment


                        • Ne znam da li je do mene, ali mislim da Lallana nije još spreman da počne utakmicu. Deluje mi baš zarđalo i da nije toliko fizički pripremljen.

                          Pošto očekujem od nas da igramo neku malo zatvoreniju utakmicu, bez nekog ogromnog presinga, voleo bih da vidim Milnera u timu. Znači Milner-Henderson i dvoumim se oko trećeg u vidu OX-a i Ginija.

                          Can je suspendovan za ovu tekmu.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Mislim da bi morao Ox da igra ukoliko Lallana nije dovoljno spreman.
                              U suprotnom, dosta tromo bi to izgledalo.
                              Najvise me brine pozicija desnog beka, sem ukoliko nekim cudom ne zaigra zaboravljeni Klajn.

                              Comment


                              • Ox-Henderson-Milner bi moglo da prođe.

                                Gini bi npr. bolje taktički odradio, ali bi izgubili na prodornosti. Ox nije toliko taktički spreman, u smislu da drži liniju, da zatvara te rute pasova i da pomaže stalno odbrani. Ali bi u napadu uradio više od Ginija.

                                Sve zavisi šta Klopp hoće. Ako želi tvrdu i kompaktnu sredinu, mogu da vidim da će da stavi Gini-Hendo-Milner. Ne pomaže ni to što Ox nije u formi.

                                Mislim da se za desnog beka neće znati do početka. Zato je i poveo verovatno Klajna. Da bude na klupi ako Gomez ne bude spreman i ako TAA bude u prvih 11. Da ima opciju...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X