Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I dok Arsenal potpisuje Aubu mi se kurcimo i ulazimo u nastavak sezone sa Ingsom i Solankeom. Pa da li je moguce da ne vidi da ce ispusiti za top 4 ako ne dovede pojacanja.

    Comment


    • Last edited by Brian McShtull; 30-01-18, 16:43.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Loan out Danija me ne zabrinjava previše, nije davao ništa ove, a ni prošle sezone, niti je verovatno imao šansu, pa me ne zabrinjava što ostajemo na Solankieu i Ingsu od back up napadača. Firmino će ionako odigrati 150 mečeva ako treba, a trebaće itekako. Ono što me zabrinjava je pojačavanje konkurencije, a nama najbolji igrač odlazi u januaru.

        Baš me zanima kako ćemo proći včrs, mora neki blow out da bi se iole smirila masa.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Toliko sam bio ubeđen da Kutinja nismo mogli da zadržimo da na kraju sam promenio mišljenje za 180 stepeni i mislim kao Pixi sada. Jebeš mi sve, ako Monako ne želi Lemara, Lajpcig Keitu pa mogli smo i mi da ne pustimo Kutinja. Ionako Barsa nije tražila i insistirala sada nego on, kažeš mu da ako se buni i neće da igra, sedeće na klupi 5 godina. Jasno je da bi on prvi popustio jer da ne igra ove sezone ni Barsa ga ne bi htela na leto, tako da ispade glup potez kada vidiš da druge ekipe ostavljaju svoje igrače.

          Ekvivalent smo Sautemptonu koji nije hteo VVDa preko leta, a sada ga daju. Eto, jebeni Sautempton.

          Comment


          • Argument stoji, realno pred SP Coutinho ne bi smeo da bude toliko neprofesionalan pa da ne igra ili da odbije da igra za Kloppa i klub pa da time ugrozi igranje na SP. Utoliko mislim da je ovo svakako odluka FSG-a koji je nabedio Kloppa da ove pare ne smeju da odbiju. Kako, ne znam, možda su ga ucenili sa van Dijkom.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Vrlo moguće, mada koliko se sećam bila je priča da nudimo Kuitnju kapitensku i 150k funti nedeljno da ostane do kraja sezone. Ne mogu se setiti je l' su to objavili Dzojs, Pirs i kompanija ili je neko sa strane.

              Nisam prokomentarisao odlazak Staridža, njegovu eleganciju sam obožavao, a 13/14 sezona će mi ostati u sećanju zbog njegovih prelepih golova, recimo onaj lob protiv WBA je savršen gol. Šteta velika, sumjam da će ući u neku formu i vratiti se kod nas u prvi tim sledeće sezone.

              Comment




              • Bez klasicnog spica, Milner i Hendo u prvoj, Van Dijk na klupi.
                Ocekujem nekih 0:2.

                Comment


                • Očekujem dobru utakmicu Cana, jer ce Henderson danas.da glumi DMa.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Je l' moze sredina biti gora od ove?

                    Predikcija 2:1 za Hud.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Je l' moze sredina biti gora od ove?

                      Predikcija 2:1 za Hud.
                      Jedino da Gini upadne umesto Cana.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Jedino da Gini upadne umesto Cana.
                        Tu nam se mišljenja razilaze. Kakav god je Wijnaldum, bolji mi je od Cana.

                        Comment


                        • Imam osecaj da cemo natovariti Hud. bas zato sto Lovren igra umesto VVD i zato sto su Milner i Henderson zajedno na terenu.

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Eno izgleda VVD opet povredjen... odlicno dali smo 75mil. funti za "injury prone" stopera.
                            Na klupi je, mozda ga cuva za Totenhem pa je ovo dogovorio sa kumom lagano.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Tu nam se mišljenja razilaze. Kakav god je Wijnaldum, bolji mi je od Cana.
                              To bi se dalo diskutovati, nemam jos izgradjeno misljenje, mada naginje ka Canu sve u svemu. A ovde sam mislio na probijanje bunkera, mislim da je tu korisniji Can. Gini ili je mnogo stegnut ili je baš čovek zadatka, nema mnogo slobode u njegovoj igri.
                              Last edited by mark !t zer0; 30-01-18, 20:04.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Tu nam se mišljenja razilaze. Kakav god je Wijnaldum, bolji mi je od Cana.




                                Šalu na stranu, Emre igrač utakmice po meni večeras. Slučajnost što odigra vrhunsku utakmicu baš kad ga Klopp makne sa DM-a?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X