Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hmm, izostaviti Cana u ovakvoj utakmici? I to posle onakve utakmice juče..teško...

    Ja bi radije Cana umesto Henda za vikend iskreno. Treba nam borbenost na sredini u tom meču, a Can to uvek pruži protiv velikih timova.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Hmm, izostaviti Cana u ovakvoj utakmici? I to posle onakve utakmice juče..teško...

      Ja bi radije Cana umesto Henda za vikend iskreno. Treba nam borbenost na sredini u tom meču, a Can to uvek pruži protiv velikih timova.
      Pa jedino da igra DM? Ali mislim da je Hendo ipak bolje resenje za to, ume Can da se pogubi u prostoru kada se branimo, pogotovo kada se igra brz fudbal.
      Mora Ox da igra RM, jednostavno je rodjen za takav tip utakmice, prava je radilica, mnogo je brzi od Cana, svuda ga ima, a i moze vise da doprinese napadu.

      Comment


      • Da se ne zajebavamo, mora Hendo da igra na DM. Can se pogubi u odbrani često, loše pozicionira i ne zna šta treba da radi. Hendo kakav god da je, bolji je od svih opcija kod nas za tu poziciju. Ispred njega Wijnaldum i Can.

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Pa jedino da igra DM? Ali mislim da je Hendo ipak bolje resenje za to, ume Can da se pogubi u prostoru kada se branimo, pogotovo kada se igra brz fudbal.
          Mora Ox da igra RM, jednostavno je rodjen za takav tip utakmice, prava je radilica, mnogo je brzi od Cana, svuda ga ima, a i moze vise da doprinese napadu.
          Can na DM-a po meni, bar protiv Spursa. Seti se kakav je bio protiv Sitija, savršeno odigrao. Biće nam potrebna njegova agresivnost u ovakvoj utakmici. Mislim da može da ponudi više od Hendersona. Hendo će biti dobar za ove manje timove.

          Ja bi igrao za vikend Gini-Can-Ox. ništa ne bih menjao u odnosu na Siti. Ono je bilo savršeno. A ako je već bilo tako, ne treba ga menjati.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Seti se Zola Cana protiv Arsenala i njegovog plivanja u odbrani kada nam je Ozil dao gol. Bukvalno je zbog lošeg pozicioniranja pustio Ozila da dođe na 20 metara i pritom ga ostavio tu, nije potrčao za njim.

            Comment


            • Jbga, moguće da grešim, ali mislim da bih ostavio istu sredinu koja je onako maestralno odigrala protiv najbolje sredine u ligi, tj Sitija.

              Hendo mi je nekako previše mekan, šta znam. Za Cana bar znam da će da se pobije ako ništa. Ima da grize kao pit. Plus iza sebe ima odličnu tekmu.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Odlicna je bila sredina protiv Sitija, posebno su impresionirali Ox i Can, ali i Pobeda je u pravu.

                Proslu protiv Tottenhama smo izasli sa Milner - Hendo - Can i bili uzasni na sredini, mada se velika krivica pripisala presporom Milneru.

                Comment


                • Ima logike ovo što Pobeda priča, kapiram totalno. Ja prvi ne vidim Cana na DM-u. Nije taktički zreo da iznese poziciju.

                  Ali šta znam, ako je onako dobro odigrao protiv Sitija, treba mu verovati i protiv Spursa. Što se tiče igre pod pritiskom, uvek Can pre Henda. Nemac bar može da zardži loptu svojim fizikalijama.

                  Ali ono zbog čega bih stavio Cana je agresivnost i motivacija.

                  Gini i Ox moraju da igraju. Gini je uvek dobar protiv jakih timova koji igraju fudbal, jer dobije svrhu u timu. A Ox može da im napravi problem ako mu daju prostora, a verovatno hoće.

                  Ipak ode i Laki.

                  James Pearce@JamesPearceEcho

                  With 19mins to spare Liverpool have found a new home for Lazar Markovic. Loan move to Anderlecht. #LFC
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Trebace nam mnogo srece da zavrsimo u top4 ove sezone, realno smo sesta ekipa na papiru. Svi imaju i vecu dubinu i neke wc igrace i ozbiljne golmane.
                    Plasim se kad dodje dvomec s Portom, da cemo izgubiti korak, a sve je tu na jednu loptu i svaki mec je biti ili ne biti.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Bitno je da Liverpul kao ekipa, moze, ume, sme, da se nadigrava sa svakim. A kada imas takvu ekipu onda LS (ili makar neki zapazen rezultat u LS) nije neostvarljiv san.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Imam veliku želju da vidim odbranu Klajn-Gomez-Virdžil-Robertson

                        Endru me oduševljava u odbrani, malo da popravi centaršut i neka rešenja u napadu i biće to odlično. Konačno da imamo beka koji je pouzdan u odbrani.
                        Gomez igra odlično, ali veoma često greši. Pripisujem to mladosti i neiskustvu, kada bi to rešio imao bi potencijal da bude strašan štoper s obzirom na fizičke predisopozicije.

                        Samo Klajn da se vrati, verovatno će mu trebati minimum mesec dana da uđe u formu i postane starter opet. Neka, neka bude spreman za 1/2 LŠ, to je bitno

                        Comment


                        • I ja bi voleo da vidim Gomeza na štoperu, ali tek možda za dve sezone. Za štopera je potrebno da zna gde se nalazi i koga ima iza leđa, a to mu je rak rana trenutno. Očekivano, mlad je još, neiskusan.

                          Negde sam pročitao nešto što mi je bilo zanimljivo. Kažu ljudi da su Matip i VVD previše sličan tip štopera, i da bi Deki npr. bio bolji fit za VVD-a kao partnera.

                          Složio bi se sa tim, da Deki nema na svake tri utakmice prekid krvi u mozak.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Nikako Matip i Virgil. Gomez moze odmah pored Virgila, Virgil ce uvek ostajati iza njega kao sto je i sad slucaj. A i to sto je 2 puta lose procenio let lopte ne znaci da ne zna gde se nalazi, ili da se lose pozicionira.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Dva puta je bio krivac za direktan gol, ali desilo se više puta da mu igrači prolaze iza leđa. Ne bi voleo sad da ga gledam na štoperu. U budućnosti svakako. Mislim da je još rano.

                              A to da će VVD da kupi iza njega, baš teško. Svaki gol koji smo primili, štoperi su ostali 3vs2 ili 2vs2. Ako ima svoh igrača, Virgil ne može da prati i tuđeg.

                              p.s. Da ne bude da ga samo kritikujem, mislim da odrađuje dobar posao na beku.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Pa prolaze mu zato sto je bek, drugo je kad si bek a drugo kad si stoper. Generalno on nije dovoljno brz da bi mogao sa krilima da se jurca. Za to mu treba nize teziste, zato i jesu bekovi nizi obicno od stopera. Ali za stopera je dovoljno dobar i zreo.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X