Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Kako bi nam valjao Staridz sad.

    Ovako nešto bih ja voleo da vidim sutra veče...

    E ovako bi i ja nesto voleo, mada sumnjam. Bice slicna ta postava samo Gini ili Henderson umesto Studga.

    Comment


    • Ne moze Ox da igra ovo nikako, mada sam ja odavno predlagao 4-2-3-1, voleo bih da probamo to.

      Edit: Ne verujem da ce Klop menjati formaciju jos uvek, a mozda bi zanimljivo bilo probati i neki 3-4-3, gde bi desno bio Ox(iako ne gotivi to da igra, moze i Arnold) a levo Moreno.
      Last edited by mark !t zer0; 29-01-18, 11:37.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Probao bih OX-a sutra jer znam da će Hudd da se brani sa 11 igrača, i biće svi duboko na njihovoj polovini. Tako da nam dupli pivot na sredini i nije potreban. Neće nam biti problem da prenesemo loptu, biće veći problem kako da probijemo odbranu. Tu mislim da bi Ox imoa više uticaj od Ginija npr.

        I da, možda bih probao sutra Hendersona umesto Cana.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Mora ispred Firmina da budu Solanke ili Ings, bas slab ucinak ima protiv bunkerasa, ne vidi se na terenu, pogotovo kad nema Kutinja.

          Comment


          • Pre bi sad uvodio Ingsa nego Solankea, mnogo mobilniji i brzi napadac, a i ima taj mentalitet za Klopovu igru.

            Comment


            • Slažem se. Firmino može da polu-špic, ili klasična 10ka koja povezuje sve.

              U toku tekme bih voleo da vidim da nam ovako izgleda napad.

              -------------------Ings---------Salah---------------------------
              Robertson----Mane---------Firmino---------------OX----------Gomez
              --------------------------Henderson----------------------------------
              -----------Virgil-------------------------------Matip------------------


              p.s. Kad bolje razmislim, i ja sam za Ingsa.
              Last edited by z0La; 29-01-18, 12:15.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Newcastle United are in talks to sign Daniel Sturridge on loan from Liverpool. Rafa Benítez has turned to Sturridge after Newcastle failed to meet Feyenoord’s valuation for Nicolai Jorgensen.
                ....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Staridz izgleda ode u WBA na kraju...

                    Mnogo se Klopp zaebava...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Treba se Kloppu pruziti puna podrska za ovaj long-term projekat.
                      Polako uklanja lose karike, dovodi pametna pojacanja, gradi se tim koji ce moci da gura jos dosta sezona.
                      Jbg imali smo problem sa Coutinhom ali tu Klop nije kriv.

                      Knock-out u Ligi Sampiona nismo igrali jos od 2009.
                      Veliki pomak je vec ostvaren, a dobre su sanse da budemo i u 1/4.

                      Comment


                      • Nema nista od toga ako ispadne iz top4, i pritom lose krene sledecu sezonu dobice otkaz kao i Rodgers. Bar kad bi ga smenili odmah posle sezone...
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Situacija nije bas najbolja ali nije ni najgora. Polako, ne mozes covjeka da smjenjujes tek tako. Poslije 2 poraza, sad pricati o tome, u sred sezone je bas glupo. Prerano je sad pricati o otkazu. Sacekati kraj sezone, vidjeti sta se od ciljeva ispunilo i kakvi su ciljevi dalje.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Treba se Kloppu pruziti puna podrska za ovaj long-term projekat.
                            Polako uklanja lose karike, dovodi pametna pojacanja, gradi se tim koji ce moci da gura jos dosta sezona.
                            Jbg imali smo problem sa Coutinhom ali tu Klop nije kriv.

                            Knock-out u Ligi Sampiona nismo igrali jos od 2009.
                            Veliki pomak je vec ostvaren, a dobre su sanse da budemo i u 1/4.
                            Stoji to, ali mora se razmisliti šta ako se dese povrede? Što je vrlo verovatno moraš priznati.

                            Ostajemo mnogo tanki na klupi. Samo Ings i Solanke koji zajedno još nisu postigli gol. Lallana muku muči sa povredama, i ne može već mesec dana da se unormali kako treba.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Stoji to, ali mora se razmisliti šta ako se dese povrede? Što je vrlo verovatno moraš priznati.

                              Ostajemo mnogo tanki na klupi. Samo Ings i Solanke koji zajedno još nisu postigli gol. Lallana muku muči sa povredama, i ne može već mesec dana da se unormali kako treba.
                              Kako samo odlazak jednog fudbalera moze da preokrene celu situaciju...
                              Ne znam sta se sve desavalo, da li je Kutinjo obecao da ce ostati do leta ili ne, ali mislim da bi Klop na vreme nasao alternativu da je znao sta ce se desiti. Svestan je i on vrlo dobro koliko su se umanjile sanse za top4, ali ocigledno da ne zeli resenja koja ce ga "pokrpiti" vec nesto sto ce biti pun pogodak. Za sad je sve pogadjao dobro.

                              Nagrabusili smo ga ako se bilo ko iz sredine/napada povredi. Ne daj boze Salahu nesto da se desi, tu bi nas pukla crna pogibija.
                              Mora neko od napadaca da proradi, nisu to nimalo losi igraci, Solanke je uvek bio solidan i bice golova ako dobije jos minuta, a Ings dugo nije igrao fudbal.

                              Veliki je minus sto nemamo zdravog Lallanu, nadam se da nije upao u kletvu sa povredama kao Staridz.
                              Bice zeznuto kada krene LS zbog rotacija.

                              Klop je izgleda osigurano na klupi i sledece sezone cim moze da daje ovakve izjave o long-term projektu. Izgleda da ce biti tu i ako budemo van top4.
                              A iskreno, mislim da je to dobra odluka. Ne bi mogao niko nas za 2 sezone da digne iz mrtvih i stvori sampionski tim. Nemamo mi toliko para, mora neko sporije i dugotrajnije resenje.

                              Comment


                              • Pravo da ti kažem, meni bi najgore bilo kad bi se Firmino povredio. Onda ostaješ bukvalno samo na Solanke-u i Ingsu. Mislim nisu oni loši igrači, ali jedan nije odigrao ozbiljan fudbal u poslednje 2-3 godine, a drugi je klinac koji još nema postignut gol.

                                Ovo za Lallanu me najviše plaši. Još ga i Klopp nije forsirao, ali jednostavno ne može da se vrati još uvek.

                                Što se tiče Kloppa, i pre sam rekao. Od mene dobija još jednu sezonu. 4 godine na klupi su i više nego dovoljno da uklopi sve kockice. Na leto mora konačno da uklopi tim kako valja i da krene borba za titulu.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X