Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gini nije ni b2b, one je vise neki amc iza napadaca. Ne secam se da je on igrao u Njukaslu veznjaka.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Gini nije ni b2b, one je vise neki amc iza napadaca. Ne secam se da je on igrao u Njukaslu veznjaka.
      Gini je od cele ove gomile najviše taktički potkovan. On je taj koji zatvara putanje pasa, drži svoju poziciju i slično.

      To što je u napadu limitiran je druga priča.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Zaboli mene za Kutinjom i njegovim odlaskom u Barselonu. Najveci problem je sto mi nismo i necemo nikog dovesti kao njegovu zamjenu. I kako sada stvari stoje, upskacemo sve ono sto smo do sada napravili, izvisicemo za top 4. Klop se opasno kocka.

        Comment


        • Polako ljudi, ne videh ovako pisanje posle meca sa Sitijem.
          Jesmo pokazali los pristup prema bunkeru u prosloj utakmici, ali ne znaci da ce uvek biti isto.

          Bez Kutinja smo pobedili Burnley koji je daleko bolji bunkeras, razvalili Stoke 0:3...
          Imali smo svoje sanse protiv Svonsija al jbg nije htelo. Ponedeljak nam je uvek los.

          Slazem se ja da je skroz druga prica kad imamo takvog veznjaka/napadaca, da se lakse probija zid, ali generalno gledano mi bez Kutinja imamo bolji ratio W:L. To je statistika.

          Mislim da je kljucno da Lallana digne formu.
          Takodje bih protiv ovih slabijih ekipa dao vise prostora Solankeu koji u paru sa Firminom vise preti bunkerasima od brzih krila.

          Comment


          • Slažem se, još je rano za paniku, ali mora se reći da postajemo prilično tanki i sa klupom u napadu.

            Dva igrača će nam otići u januaru(najverovatnije), a nećemo nikoga dovesti. Ako računam da će protiv bunkera igrati zajedno OX i Lallana u timu, mi od napada na klupi imamo samo dva igrača, Ingsa i Solankea. To je veoma zabrinjavajuće po meni.

            Da ne računam, ne daj Bože neke povrede, a znamo da će ih biti do kraja.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • A Woodburn i Brewster?
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • To će nam i biti klupa, bar što se tiče napada.

                Već zamišljam četvrtfinale LŠ i našu klupu...

                Migs,Arnold,Lovren,Henderson,Woodburn,Solanke,Ings

                Malo je reći tužno i tanko...

                I
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Cekajte a vi ste ocekivali da dovedemo nekog?
                  Pare Kutinjove smo trosili proslo leto i na Virgila. [emoji3]
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ako ne dovedemo nikoga, jedini razlog tome će biti Klopp. To sam ubeđen.

                    FSG je totalno promenio poslovanje. Sve što je Klopp hteo, oni su mu doveli. Tako da verujem kad bi sutra rekao, idite i probajte da mi dovedete tog i tog, otišli bi istog trena.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • To mozes samo da nagadjas. Nit znamo koga je Klopp hteo, niti ko su ciji igraci.
                      A ovi svi Liverpulovi mediji, rade za FSG i Pearce i Joyce i Mellisa i svi. I propagandom stvaraju sliku o dobrom vodjenju kluba koje nema veze s vezom. To je prica za malu decu, kao i ono gore sto si ti napisao za Kutinja, kako sigurno ne bi igrao iako je WC godina, pa sto je onda igrao uopste prvi deo sezone. Ili je odjednom dobio neverovatnu zelju da predje, iako je znao da nece igrati LS...
                      I u sustini Klopp i jeste kriv, zato sto je pristao da radi po njihovim pravilima.

                      Ali dobro, eto odlicno FSG vodi klub, napredujemo na svim poljima.
                      Last edited by Brian McShtull; 25-01-18, 16:52.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        To mozes samo da nagadjas. Nit znamo koga je Klopp hteo, niti ko su ciji igraci.
                        A ovi svi Liverpulovi mediji, rade za FSG i Pearce i Joyce i Mellisa i svi. I propagandom stvaraju sliku o dobrom vodjenju kluba koje nema veze s vezom. To je prica za malu decu, kao i ono gore sto si ti napisao za Kutinja, kako sigurno ne bi igrao iako je WC godina, pa sto je onda igrao uopste prvi deo sezone. Ili je odjednom dobio neverovatnu zelju da predje, iako je znao da nece igrati LS...

                        Ali dobro, eto odlicno FSG vodi klub, napredujemo na svim poljima.
                        Kakvo nagađanje? Pa jesmo se izvinjavali letos Svecima zato što je Klopp lično jurio VVD-a? Šta pričaš? VVD, Keita i Salah su Kloppova želja. Nemoj mi sad počinjati i sa teorijama zavere, ne stoji ti.

                        Neću više da raspravljam sa tobom o Coutinhu, zato što nikakve agrumente ne prihvataš, već teraš samo tvoju verziju i to je to. I meni je krivo što je prešao, ali pretera ga...

                        Ne vidim igrača koji bi prihvatio da mu uzmu 15 miliona iz dzepa samo da bi prešao 6 meseci ranije u drugi klub, osim da to jedino može da uradi neko ko neće više da bude u klubu u kome je trenutno. 6 meseci više u Liverpulu i 15 miliona više u dzepu. Deluje kao razumna stvar, ništa se ne gubi, ali....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Klopp licno jurio? Odakle ti to?
                          Tvoji argumenti su sa tvitera, ni ti ni ja ne mozemo da znamo sta se desilo. Mi samo mozemo da verujemo medijima i to je to.
                          Ali eto neka bude da si ti u pravu, i da je Kutinjo morao da ode, i da je iz svog dzepa dao 15miliona Liverpulu.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Slazem se ja da je skroz druga prica kad imamo takvog veznjaka/napadaca, da se lakse probija zid, ali generalno gledano mi bez Kutinja imamo bolji ratio W:L. To je statistika.
                            To ti je bikini. Mislim neozbiljan stats koji na malom uzorku ne predstavlja ništa. Imamo po dva poraza i sa njim i bez njega, tako da sve ostalo je nebitno. Ono što je bitno, jeste da je on daleko najkreativniji igrač u polju i da je sa dosta manje mečeva opet uspeo da stvori najviše clear cut šansi. Bez obzira da li mi odigramo nerešeno sa njim, ili pobedimo bez njega, način na koji se to radi je znatno diferentan. Ok, pobediš sa jednom jedinom šansom na meču, nemam ništa protiv, dok je gomila stvorenih šansi bez gola frustrirajuća, ali na duže staze se ipak zna šta ti daje rezultat kada se pogleda veći uzorak.

                            Jedno je igrati celu polusezonu, sa maltene par novih igrača na koje protivnik treba da reaguje (Salah i recimo OX), navikne, adaptira nakon odradjenog scoutinga, a sasvim drugo kada ekipe sada znaju od koga igra zavisi i na koji način ekipa može da igra, a mi u ovom momentu imamo tu jednu dimenziju.

                            Mi ćemo imati svakako pozitivnih igara u nastavku sezone, ali to će više biti splet dogadjaja loših timskih postavki protivnika, te bravura individualnih igara, ne samo Salaha i najboljih igrača, već i ovih lošijih, ali će procenat takvih biti sveden na minimalac, jer će protivnici sada biti spremniji. Salaha su protiv Swansea jurila po dvojica igrača čim pipne loptu, ne sumnjam da će slično biti i sa ostatkom timova.


                            Ono što me baš raduje, a vezano je za van Dijka je njegova playmaking sposobnost. Apsolutno ima killer duge pasove i nešto što će biti od velike pomoći u nastavku sezone.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X