Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U roku od 5 dana smo izgubili od poslednjeg i pretposlednjeg na tabeli...

    Comment


    • Ma koga briga za ovaj kup, ako ne budemo u top4 pricacemo o Klopu.

      Comment


      • Ma i meni se jebe za kupas, nego samo da mi ne upadnemo u krizu, iako mi se cini da vec jesmo u njoj. Nadam se da ce me demantovati u utorak protiv Huddersfielda.

        Comment


        • Par stvari za ozbiljnu brigu.

          - Odbrana nam ponovo deluje amaterski. Bio je jedan period kad smo izgledali sasvim solidno u odbrani, čak smo i prekide bili sredili. Ali evo u poslednje dve utakmice raspad sistema.

          - Bunkerica nas ponovo ubija. I to je bio dobar period u prvoj polusezoni kad smo delovali da smo našli lek protiv bunkera, ali ne računajući onaj srećni gol Firmina, mi u poslednje dve tekme nismo ništa napravili u napadu faktički.

          Ne može ovako. Pa Hudd će nam u utorak postaviti istu postavku.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Ma koga briga za ovaj kup, ako ne budemo u top4 pricacemo o Klopu.
            Mene. Osvajanje FA Cupa bi značilo mnogo za klub i navijače s obzirom u kakvoj smo situaciji s trofejima.

            Ono što stoji:

            -Dve sezone bez borbe za titulu
            -Dve sezone bez borbe za kup
            -Odlazak najboljeg igrača ekipe
            -Iste greške se ponavljaju već dve sezone

            Ja s top 4 ove godine nisam zadovoljan. Nismo mi Arsenal. Ne očekujem titulu, ali očekujem barem borbu za istu.

            Comment


            • Mo Salah reaches 25 career goals for @LFC quicker than any Reds player of the last 102 years (32 games).
              Ponavljam se po 100 put, dosadan kao papagaj, ali mene najviše zabrinjava klupa.

              U utakmici u kojoj gubiš, uvodiš Hendersona, Milnera i Ingsa kao glavne igrače da promene nešto. Deluje li kome to zabrinjavajuće? Ovakva će nam klupa otprilike biti do kraja sezone.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • I meni je vazan kup a i Klopu je bio vazan cim je izveo najjaci sastav. Svaka cast onom navijacu liverpula koji se ne nervira zbog ovog ispadanja i kaze jebes kup. Cuj jebes kup, pa sto godina nista nismo osvojili, kako jebes kup. Kad cemo nesto da osvojimo? Nikad kako stvari stoje.

                Konstantno se isto ponavlja, jebes kup i sledeca sezona je nasa! Pa gdje ta sezona? Kad?

                Ode ti najbolji igrac ti nikog ne dovedes. Sredinu ti igraju 3 igraca koji su isti tip, trkaci operisani od kreativnosti. Zadnjeg veznog nemas vec godinama. Na klupi imas limitiranog Ingsa Milnera i Hendersona od kojih ocekujes nesto, sta? Imas dva golmana ne zna se koji je gori... Ne Klope ne trebaju ti pojacanja, samo ti vjeruj treningu i budi tvrdoglav, ima vremena samo polako, mozda nesto i osvojis za 10-15 godina.

                Comment


                • Klopp on Can: “Sometimes a player just wants to sit out his contract. That's not cool for the club, but there are moments in which you have to accept it.“

                  Klopp: “And as long as the player behaves like Emre does, then I have absolutely nothing to complain about. He gives everything he has and identifies with the club."
                  Znači Can je bivši.

                  Jel ono Can sinoć bio kapiten?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Meni je vaznije da budemo u top4 i da stignemo sto dalje u LS nego da osvojimo ovaj FA cup cisto da bismo rekli da smo osvojili neki trofej.

                    Odavno nismo imali 2 uzastopne sezone u LS, a to dosta rusi ugled kluba. Prethodni put smo se i obrukali.
                    Kup moze i Southampton da osvoji, pa opet nece biti od prevelikog znacaja za njih. A kamo li za Liverpool.

                    Nepotrebno bismo opterecivali ovako tezak raspored, tek bi nam predstojile teske utakmice u narednim rundama i svakako bismo gubili deo snage koji je potreban za PL i LS.

                    Ja se slazem s vama za navedene probleme oko bunkera i slabasnog prelaznog roka, ali trebalo bi i vi da budete malo realniji i uvidite da Klop veoma pazljivo i uspesno bira pojacanja, kao i da imamo samo 3 poraza u PL. Bukvalno ni za jedno pojacanje u ove 2.5 god se ne moze reci da je promasaj. A secamo se kako smo godinama gomilali prosecne igrace za dosta novca i koje probleme smo imali s njima. Razumem i vas da biste hteli odmah sada top igrace koji ce odmah napraviti razliku i gurnuti nas u borbu za titulu, ali to nije moguce.

                    Za dugorocan uspeh je potreban dugorocan plan sa realnim ambicijama.
                    Godinama smo bili u proseku 6. mesto na tabeli, a vi posle 2 sezone pod Klopom zahtevate titulu.
                    Polako, daj da prvo vezemo 2 sezone u top4, da doguramo do 1/4 u LS, to bi bio trenutno realan uspeh za nas klub.

                    Klop je za razliku od Pepa i Kontea nasledio sasvim prosecnu ekipu i ne moze se od nje napraviti masina posle dva prelazna roka. Potrebno je strpljenje, kako navijaca tako i uprave, igraca i trenera. Posle 18 meceva bez poraza dogodi se jedan i odmah kuknjava.

                    Ako ne zavrsimo u top4 i ja cu kukati, ali mislim da sada nema razloga za pesimizmom.

                    Comment


                    • Klub koji od Torresa nije kupio igraca u primeu u najboljim godinama, ne moze da se nada bilo kakvom trofeju.
                      Takodje potencijal koji ima klub kao brend nije dovoljno iskoriscen.
                      Jasno je ko je problem u klubu i ko ne dozvoljava da idemo napred.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Klub koji od Torresa nije kupio igraca u primeu u najboljim godinama, ne moze da se nada bilo kakvom trofeju.
                        Takodje potencijal koji ima klub kao brend nije dovoljno iskoriscen.
                        Jasno je ko je problem u klubu i ko ne dozvoljava da idemo napred.
                        Liverpul nije osvojio titulu skoro 28 godina.
                        Ne bi trebalo da ocekujes da ce WC igraci u svom prajmu hrliti da predju kod nas.

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Klub koji od Torresa nije kupio igraca u primeu u najboljim godinama, ne moze da se nada bilo kakvom trofeju.
                          Takodje potencijal koji ima klub kao brend nije dovoljno iskoriscen.
                          Jasno je ko je problem u klubu i ko ne dozvoljava da idemo napred.
                          A sta su Salah, Firmino, Mane, Van Dajk? Svi su dosli zbog odlicnih igara, i svi su dosli u odlicnim godinama i odmah su donosili doprinos... Nisam bas razumeo sta si hteo da kazes sa Torresom...
                          Last edited by mark !t zer0; 28-01-18, 15:01.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            A sta su Salah, Firmino, Mane, Van Dajk? Svi su dosli zbog odlicnih igara, i svi su dosli u odlicnim godinama i odmah su donosili doprinos... Nisam bas razumeo sta si hteo da kazes sa Torresom...
                            Nista nisu osvojili, niti su bili u timu koji se borio za bilo sta(takodje nisu u svom primeu, kada budu dosli do toga oticice iz Liverpula kao i sve kvalitetno sto odlazi). Torres je bio najbolji napadac u Evropi u to vreme. Bas nema razlike.

                            @limun

                            Titulu nismo, ali smo osvajali kupove i LS i LE. I imali ozbiljan tim svojevremeno.(igrali polufinala LS skoro svake sezone od 2004-2009)

                            Ni Chelsea ni Siti nisu imali titule kad su dosli novi vlasnici. Pa su uspeli da dovode wc igrace. Ako imas 140mil a ne zelis da platis wc igraca to je vec druga stvar.
                            Sto nismo isli po Sancheza? Imamo para da mu damo za ugovor....evo ga Vidal dostupan, naravno da necemo ni probati...
                            Last edited by Brian McShtull; 28-01-18, 19:18.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Posto vidim da to koristis kao argument, mozes li mi reci sta je to Torres osvojio, ili za sta se borio da osvoji? Bas suplja prica, a svakako da tim koji osvoji Ligu Sampiona moze da privuce kvalitetnije igrace. Ako Salah, Firmino i Mane nisu u svom prime-u onda stvarno ne znam kada ce biti, mozemo da ocekujemo jos boljeg Salaha?


                              Edit: Torres je svoj vrhunac karijere doziveo u Liveproolu.
                              Last edited by mark !t zer0; 28-01-18, 19:19.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Gleda li neko Coutinha večeras?

                                Evo ga za 5 minuta u prvih 11 protiv Alavesa. Igra 10ku iza Messija i Suareza izgleda.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X