Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa oni su pomibjali ds je PL prioritet, ali ne znam, svakako da ce negde otici u januaru.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Pa znam ja to ali bas da vidm gde moza u PL,i Mitrovic,je to pricao,pa na kraju ispade da je najblizi na pozajmicu vama (FKP) u januaru,ali videcemo ali Stojadinovic je izjavio da ide negde Grujan u januaru,na pozajmicu gde ce igrati,meni se crta neka La korunja,Braga i slicno

      Comment


      • El Pistolero i omiljena zrtva

        sloboda ili ništa

        Comment


        • Uh koliko mi nedostaju njegove majstorije
          Slican osecaj dozivim i kod Kutinjovih golova, ali ih nekako ocekujem cim vidim da hvata zalet za sut

          Comment


          • Ciganšturica prljava, ali voleo sam ga kao druga iz detinjstva.

            Ne znam da li lepo videh u najavi na RTS-u, ali mislim da nas prenose u sredu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Da da proverio ja na njihovom sajtu.
              Super, je nemam Arene a mrzim da gledam preko neta.

              Comment


              • Matip propušta sigurno LŠ. Pričali su za njega da propušta mesec dana, ali Klopp izjavio da je moguće da će biti manje od toga.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Naiđoh na tviteru na ove podatke.

                  Coutinho has 11 goals and 6 assist in his last 17 league games... half of them games played at CM.
                  Per game this season:

                  3 chances created
                  3.6 dribbles
                  A goal/assist every 67 minutes
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Voleo bih cesce da vidim Kutinja u napadu protiv slabijih ekipa.
                    Odlicno asistira, saigraci se razumeju lepo s njim za kratke duple pasove i ume da se zalumfa napred u guzvu i probije zid. Kao protiv Brajtona, krenuo sam kroz 3-4 igraca, izborio faul na ivici sesnaesterca i zabio ga.

                    Ipak nam protiv manjih ekipa sredina sa Hendom, Ginijem, Milnerom i Canom dobro obavlja posao.

                    Comment


                    • Idealan igrač protiv bunkera. Može jednim pasom ili potezom da razbije strukturu odbrane i da stvori šansu. Često i prođe svog čuvara, pa navuče na sebe dodatne igrače, što oslabađa prostor za druge.

                      Odgledao sam samo 50 minuta protiv Brajtona, posle mi zakovala tekma i nije htela dalje da pusti. Ali svakako me Klopp iznenadio sa ovom promenom formacije. Mogao je on da izvede Lovren-Can duo u odbrani i da ne menja formaciju. Tako da za nekoga ko je mnogo tvrdoglav, nisam očekivao ovo od njega.

                      E sad, sa druge strane, ne sviđa mi se Gini na štoperu. Deluje da se sa vremena na vreme pogubi, što je razumljivo totalno. Can je bio dobar, ali on je već navikao na to. Npr. Lovrenu je dva puta pobegao čovek za 100% šansu. To je ono što sam video za 50 minuta igre. Prvi put, tamo negde oko 17og minuta, kad je Glen Marej posle centaršuta po zemlji sam bio sa Migsom na 5 metara od gola. Sreća pa je očajno šutnuo, ali Lovren je tu ostao na ničijoj zemlji. Prelako je ispao iz igre. Njegov igrač primio loptu na 5 metara od gola sam. Druga šansa je bila odmah pre našeg trećeg gola, isto posle centaršuta, kad mu je igrač prošao lagano iza leđa. To su dve 100% šanse. I u obe šanse je samo jedan igrač Brajtona bio u našem šesnaestercu. I u obe šanse je ostao sam ispred Migsa na 5 metara od gola. Neki drugi dan, to bi bila dva gola, i opet bi pljuvali Lovrena, zasluženo. Ovako smo dali 5 golova, pa niko nije obratio pažnju. Jedva čekam januar da ga maknemo iz prve postave. Stvarno je postao tempirana bomba.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Da da primetio sam i ja lose kretanje Lovrena u pojedinim situacijama, a i Arnold je takodje mogao da nas kosta primljenog gola. Par puta mu je duvala promaja po boku, a pre one kontre gde je Salah asistirao za Firmina, moglo je lako da bude 1:2 bas zato sto je Arnold ispao.

                        Jos se ne pominju nikakve opcije za CB, bas me zanima koga pratimo i ko je Klopu na umu.

                        Comment


                        • Arnold je baš neiskusan. Vidi se to odmah po pozicioniranju i po anticipaciji. Često izabere pogrešan trenutak da napadne igrača. Ali dobro, klinac je još, to je očekivano od njega. Svakako, ume i da zablista, da odradi odlično napad ili defanzivu.

                          Ali Lovren mi je kriminal. Nije sad to ona klasična priča da tražim dlaku u jajetu, ali on stvarno ima baš velike propuste u igri. Ne bi smeo on ovoliko da se gubi po terenu.


                          James Pearce‏ @JamesPearceEcho
                          Klopp on Coutinho future: "I don't think about it for one second. I'm not unsure, I'm not sure. Nobody knows what will happen in January."
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Real/Juve/Bayern ili Barsa/PSG?
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • A možda i da imamo malo sreće kao pri žrebanju grupe pa da dobijemo Bazel/Šahtjor/Porto?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Najlakse opcije po meni su ako si drugi Besiktas ,a ako si prvi Bazel

                                Mada bi ja licno voleo da CFC izvuce Barsu,a Roma kao prva Sevilju(zbog Moncija) posto racunam da ce te vi pobedti sutra

                                Comment

                                Working...
                                X