Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Deki neće videti prvu postavu pored Vergilija sada.

    Jbem li ga, Oxlade je pokazao da može u onoj roli onako naložen baš da napravi probleme, ali treba to videti na duže staze. Ne bih voleo da se oslonim na rovitog i van forme Lallanu, mada on će morati dosta toga da iznese sada, neproverenog Oxa i komplikatora Wijnalduma u toj sredini. Oxlade mora da pokida ko niko da bi iole zaboravili da je Coutinho otišao. City je juče imao problema sa iznošenjem lopte baš iz razloga što nijednog trenutka nisu odstupali od svoje igre, tako nisu ni Jurgenovi momci odstupali od presinga koji je i doneo tri od četiri gola, dok je onaj četvrti loše ispucavanje Edersona. Prva tri gola, svi su bili naleti u polukontri ili oduzimanje lopte u poslednjoj trećini, mada je prvi zaista neočekivano remek delo Oxa. I to je sve super. Verujem da bi čak možda lošije prošli da je Cou bio u 11 umesto Oxa ili Ginija, ali to je sada šbbkbb domen.

    Ali videćemo kako će se momci snaći na postavljene i dosta zatvorenije ekipe koje će Liverpoolu prepustiti posed. Can, Wijnaldum i Ox nisu posebni igrači na malom prostoru, pogotovo ne igrači koji imaju renome dobrog pass igrača, a ta kreacija će dosta značiti kada ne bude bilo prilike za kreiranje napada iz presinga u 3/3 terena. Tada će poprilično dosta zavisiti od igre po bokovima, a najpre od igre Firmina u polju. Dobro neko reče na twitteru, on sad nije samo deo sistema, on je sistem.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ma znas kako ako se svi dobro krecu, ne treba ti Kutinjo, ali da oseticemo njegov nedostatak protiv bunkera.
      Ono sto sad mozemo protiv bunkera je da postizemo golove iz kornera, OX odlicno izvodi kornere a Virgil razgrce sve. Godinama smo bili totalno bezobasni iz ugla, od Stivija.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Pa kretnja neće uvek biti dobra, pogotovo ako se oduzme glavno sredstvo kreacije napada, a to je taj famozni presing. Videćemo.

        U ovoj sezoni sa ovakvim timom, najviše što može da se uradi jeste da se što više gura u preostalim knockout takmičenjima i da se izbori top3, čisto da se ne prolaze ponovo kvalifikacije LS. Porto se mora proći, a posle šta bude, sve je moguće sa dobrim žrebom, prvi put da i nema nekog onako baš izrazitog favorita u LS, bar ga ja ne vidim, čini mi se da svako tu svakoga može da bije, a Kloppov tim je nekako baš napravljen da razbija ove napadačke timove ala City. Mada, ako naleti Mou ili tako neko, onda teška rabota.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Sta reci za Lovrena.. Kao da je namerno propustio loptu, nemoguce da je ovoliko glupo reagovao.

          I jos onaj faul Milnera pred sam kraj meca bih dodao kao najupecatljiviju gresku pored pomenutih.
          Cim je usao, krenuo je da pritiska veoma agresivno, to je Klop i trazio od njega ali je ispao nekoliko puta za kratko vreme. On je delom kriv i za 2. gol.
          Lovren komedija. Kad se samo setim kako je promašio onu loptu protiv Spursa glavom... Ništa me više ne iznenađuje...

          Milner je juče više puta loše intervenisao. Uvek je kasnio bar sekundu na svaki start. O tome ja pričam da nam fali DM. On je zamena za Cana dok nema Hendersona. A videlo se juče da ne može da odradi kako treba. Kod drugog gola ga Gundogan izbacio prelako. A nije nešto ni Gundo brz niti ima neki peterano dobar dribling.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Opušteno, i 4. ide direktno od sledeće sezone.....
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Ne treba se zaletati. Ima 4-5 utakmica u sezoni gde naš presing dolazi do izražaja. Ostalih 32-33 se svodi na probijanje bunkera.

              Gini je juče odigrao savršenu utakmicu. Ali od njega sam to i očekivao. On igra obično super protiv velikih timova, gde mu radna etika i agilnost dolaze do izražaja. Protiv bunkera je on nevidljiv. Uklopi se u masu prosto.

              Ja se nadam da će Lallana da povrati onu staru formu, jer će nam trebati njegova kreativnost da probijemo bunkere. Možda i jedini igrač trenutno na sredini koji poseduje potrebnu lucidnost za probijanje bunkera. Ali moram priznati da sam trenutno skeptičan.

              Ox je misterija. Zahvalan igrač svakako, ali nikad ne znaš šta možeš da očekuješ od njega. Svakako se primećuje napredak pod Kloppom, ali njegova najveća boljka je konstantnost. Ako to uspe da prevaziđe, biće nešto od njega. Verujem da će sad dobiti pravu šansu kod Kloppa.

              Ali najviše se radujem povratku Manea u formu. Nije još to 100%, ali bliži se. Fali nam onaj stari Mane.

              Firmino igra najbolju sezonu od dolaska ovde. Igrač koji je najviše napredovao od dolaska Kloppa.

              Niko ne pominje malog Robertsona. Ono što je juče odigrao je savršenstvo. Stavio je Sterlinga u dzep. Poziciono savršen, agresivan, ali ne preterano, već taman koliko treba. Stamina kao konj. Moreno se oporavio od povrede, ali nešto ne verujem da ga čeka mesto u prvih 11 sad. Ako ovako nastave obojica, može se reći da smo rešili problem levog beka za nekoliko narednih godina.

              Za Cana sam napisao na drugoj temi. Juče je delovao kao igrač koji je tek potpisao za Liverpul, a ne Juventus. Nije morao onako da odigra. Dao je 120%. Svaka mu čast na tome.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Ne treba se zaletati. Ima 4-5 utakmica u sezoni gde naš presing dolazi do izražaja. Ostalih 32-33 se svodi na probijanje bunkera.

                Gini je juče odigrao savršenu utakmicu. Ali od njega sam to i očekivao. On igra obično super protiv velikih timova, gde mu radna etika i agilnost dolaze do izražaja. Protiv bunkera je on nevidljiv. Uklopi se u masu prosto.

                Ja se nadam da će Lallana da povrati onu staru formu, jer će nam trebati njegova kreativnost da probijemo bunkere. Možda i jedini igrač trenutno na sredini koji poseduje potrebnu lucidnost za probijanje bunkera. Ali moram priznati da sam trenutno skeptičan.

                Ox je misterija. Zahvalan igrač svakako, ali nikad ne znaš šta možeš da očekuješ od njega. Svakako se primećuje napredak pod Kloppom, ali njegova najveća boljka je konstantnost. Ako to uspe da prevaziđe, biće nešto od njega. Verujem da će sad dobiti pravu šansu kod Kloppa.

                Ali najviše se radujem povratku Manea u formu. Nije još to 100%, ali bliži se. Fali nam onaj stari Mane.

                Firmino igra najbolju sezonu od dolaska ovde. Igrač koji je najviše napredovao od dolaska Kloppa.

                Niko ne pominje malog Robertsona. Ono što je juče odigrao je savršenstvo. Stavio je Sterlinga u dzep. Poziciono savršen, agresivan, ali ne preterano, već taman koliko treba. Stamina kao konj. Moreno se oporavio od povrede, ali nešto ne verujem da ga čeka mesto u prvih 11 sad. Ako ovako nastave obojica, može se reći da smo rešili problem levog beka za nekoliko narednih godina.

                Za Cana sam napisao na drugoj temi. Juče je delovao kao igrač koji je tek potpisao za Liverpul, a ne Juventus. Nije morao onako da odigra. Dao je 120%. Svaka mu čast na tome.
                Mane kao da je izgubio brzinu i eksplozivnost, nema onih "atomskih" prodora. Po meni, poslednje dve tekme se izvukao golcinama, ali i dalje nije to to.

                Kako niko ne pominje Robertsona, svi ga hvalili , po meni mozda najbolji na mecu.

                I ja mislim da ce Can potpisati ugovor.
                Last edited by Scouser; 15-01-18, 22:51.

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Mane kao da je izgubio brzinu i eksplozivnost, nema onih "atomskih" prodora. Po meni, poslednje dve tekme se izvukao golcinama, ali i dalje nije to to.

                  Kako niko ne pominje Robertsona, svi ga hvalili , po meni mozda najbolji na mecu.

                  I ja mislim da ce Can potpisati ugovor.
                  Mane kao da je bolestan. Bolestan i depresivan. Tako mi deluje...

                  Ali ipak deluje bolje u odnosu na pre. Tad je baš bio loš. Ali zamisli kad on igra loše, a opet daje golove, i to slabijom nogom.

                  Nešto sam se istripovao za Robertsona izgleda. Stvarno ga svi hvalili.

                  Valjda bi do sad Can potpisao? Ima na stolu ugovor već par meseci. Ja bi voleo da potpiše, ali ako nije do sad, ne znam što bi promenio mišljenje...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • U drugom poluvremenu je fino igrao Mane, ne samo zbog gola. U prvom lose stvarno, pomenuo sam to u PL live temi.

                    Ma kako se oporavio od one povrede, nije to to. Naravno ima on u nogama i glavi uvek tu klasu, ali ne grize kao ranije. Doci ce valjda sve na svoje mesto.

                    Comment


                    • Simon Mignolet is considering his future and may even ask for an exit before the end of this month.

                      That’s according to Paul Joyce in the Times, who published the Belgian’s thoughts on the matter, too.

                      “I have to stay calm,” the goalkeeper said. “At the same time I have to think about my future. I am 30 years old and the World Cup is coming.”

                      Versus Manchester City on Sunday, Jurgen Klopp opted for Loris Karius instead of regular Premier League stopper Mignolet, and despite the German’s mistake, indicated that he’ll now get a run in the team, dependant on performance.
                      Hahaha, da li me zezaš? Pa kako smeš da se uopšte javiš nesrećo jedna! Kralju kikseva, mišu nad miševima. 5 godina te trpeli, tebe i tvoje greške. Dobijao šansu za šansom i sad ti razmišljaš o svojoj budućnosti u januaru. Čuj World Cup is coming. Da nećeš možda da braniš pored Kurtoe?? Komedija sa njim...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Samo neka ode, nosicu ga na avataru sledecih godinu dana.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Kad smo kod golmana spominje se da ste zainteresovani za Alisona iz Rome,mada niste jedini i PSZ je,po meni ako ga uzmete ekstra posao TOP 5 golman trenutno,kupovina ravna Salahovoj bi bila

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Kad smo kod golmana spominje se da ste zainteresovani za Alisona iz Rome,mada niste jedini i PSZ je,po meni ako ga uzmete ekstra posao TOP 5 golman trenutno,kupovina ravna Salahovoj bi bila
                            Oblak.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Stvarno ga nisam pratio, tako da neam pojma. Vidim samo da je mlad, tako da verujem da će biti skup.

                              Moj prvi pik je Oblak. Dao bih za njega koliko traže. Nek spreme 70-80 miliona i da rešimo konačno tu poziciju golmana za narednih 10 godina. 80 miliona da nemaš problema u sledećoj deceniji sa golmanom nije velika suma.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Za obe strane je najbolje da se raskine saradnja.
                                Neka ga u nekom Svonsiju, realno je ta kategorija.

                                Ovoliko strpljenje je samo Liverpul mogao da mu pruzi, niko ne bi trpeo onolike kikseve.
                                Sve u svemu, steta za njega, stvarno ima nenormalne reflekse, odlicno brani suteve iz daljine, ali za ovaj nivo fudbala ne smes da budes los u proceni leta lopte.

                                Voleo bih da vidim Warda na nekoj utakmici, makar u kupu. Odlicno je branio prosle sezone za Huddersfield, jedan od najzasluznijih za njihovu promociju u PL.

                                Comment

                                Working...
                                X