Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Sve se slazem sto si napisao,jedno pitanje gde vidis LFC ove sezone,po tvom misljenju? Pozicija i LS isa cime bi bio zadovoljan?
    Last edited by Lallana20; 29-08-17, 16:46.


    The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

    Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

    Liverpool loves you Matip

    Comment


    • Dobro hvala na odgovoru ja vas vidim kao 4,5 u PL u LS prolazite grupu ostalo zavisi od zreba mada necete osvojiti,ja pricam svoje misljenje za koje mislim da je realno

      Sve sto i ti napisao stoji i iz tog ugla deluje da stvarno delujete impresivno,al i protivnici su takvi ako ne i bolji.

      I da za mene je Mane WC nebitno sto nije i RM ili Barsi

      I Italija se vraca na velika vrat u Evropu zapamti,mada po meni ce RM odbraniti titulu
      Last edited by 61563; 29-08-17, 16:53.

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Dobro hvala na odgovoru ja vas vidim kao 4,5 u PL u LS prolazite grupu ostalo zavisi od zreba mada necete osvojiti,ja pricam svoje misljenje za koje mislim da je realno

        Sve sto i ti napisao stoji i iz tog ugla deluje da stvarno delujete impresivno,al i protivnici su takvi ako ne i bolji.

        I da za mene je Mane WC nebitno sto nije i RM ili Barsi

        I Italija se vraca na velika vrat u Evropu zapamti,mada po meni ce RM odbraniti titulu
        Prije deset godina i dvanaest godina Liverpool i Milan su igrali finale lige prvaka, nadam se da ce za sezonu dvije biti revans


        The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

        Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

        Liverpool loves you Matip

        Comment


        • Treba sačekati malo i videti kako ćemo igrati protiv "manjih" timova. To su utakmice koje odlučuju sezonu. Mi smo ove velike utakmice uvek igrali dobro. Problem su "manji" timovi, koji bunkerišu protiv nas, tj. brane se sa 8 igrača. Prelako smo zaboravili koliko smo se namučili protiv CP-a.

          Sredina u vidu Gini-Henderson-Can ne znači puno protiv timova koji sede duboko i čekaju kontre. U tom segmentu nam presing ništa ne pomaže, jer timovi igraju na dugačke lopte i prepuštaju nam napad. Ovam triu na sredini fali dosta kreativnosti i lucidnosti, što je ključno protiv bunkera. Kad se priključi Coutinho i Lallana tu, to može dosta da promeni situaciju, ali opet treba sačekati i videti na čemu smo.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Duncan kaze da je Kutinjo izjavio da ce biti Barsin igrac do kraja nedelje,ocekivano

            Comment


            • Šta je sad sa Van Dajkom, jel neka ložiona ili stvarno dolazi?

              Comment


              • Dajte nemojte mi postavljati te informacije od tog iskompleksiranog lika Duncana molim vas.
                Lik je vec 5 puta preselio Coutinha.

                Comment


                • Npr. Balague izlazi svaki dan i govori da Coutinho definitivno ne prelazi u Barsu. Toliko je puta to postavio, da me više smorio.

                  Guillem Balague‏@GuillemBalague 3h3 hours ago
                  Nothing new on the Coutinho situation. Liverpool still not negotiating. They do not want to sell. Catalan press continues making things up
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Na kraju su oficijalne stranice klubova najbolji izvor, strpili smo se do sada pa mozemo jos dva dana, nadajmo se najboljem


                    The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                    Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                    Liverpool loves you Matip

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Povezuju ga sa ovim avionom ...ma ajde adame i i ja i ti i ne znam dal iko veruje da on nije vas vec odavno,mene vise zanima ko ce jos doci,vuce vise ka Lemaru,pogotovo sto su ovi danas pazarili Baldea Keitu
                      Ja mislim da Soton nece pustiti Virgila ovo leto, takodje mislim da Kutinjo ostaje. Jedino mi je Lemar nepoznanica, ali i to vrlo tesko da se desi.


                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Liverpool will announce two players in the next two days


                        The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                        Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                        Liverpool loves you Matip

                        Comment


                        • Originally posted by Lallana20 View Post
                          Liverpool will announce two players in the next two days
                          Извор?

                          Comment


                          • @Scouser...kakav ti je izvor Oliver Bond,iskompleksiran ili...posto i on kaze ode Cou za 160 m

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Извор?
                              Procitao na lfc forumu

                              @61563 Bond ti je kao 90min. piše sve što vidi negdje da ako se desi on bude u pravu a ako ne ne kvari mu imidz jer ga uopce nije ni imao


                              The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                              Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                              Liverpool loves you Matip

                              Comment


                              • Liverpool set for frantic final 48 hours of the transfer window, writes @JamesPearceEcho https://t.co/sgNWvufqPC

                                Tite has dropped Coutinho from Brazil's starting lineup. The Liverpool man has not featured in any competitive game this season.

                                Transfer News‏ @TrustyTransfers 9 min prije 9 minuta
                                Alex Oxlade-Chamberlain has turned down move to Chelsea & wants to join Liverpool.
                                Last edited by Lallana20; 30-08-17, 00:40.


                                The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                                Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                                Liverpool loves you Matip

                                Comment

                                Working...
                                X