Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Evo malo zdravog razuma i ovde, ovo pisem vec danima. Totalno glup transfer, svi su na gubitku.
    Ja ne mogu da verujem više koliko si dosadan lik! On je navaljivao da predje razumeš li ti prijatelju tu činjenicu? Njemu očigledno ima logike da igra za Barselonu i osvoji Ligu sa njima, nego da ostane u Liverpulu i ne osvoji ništa. On je navaljivao i ucenjivao i Barselonu i Liverpul kao što sam mislio.

    Ti govoriš sa pozicije kao da je Barselona navalila. I oni su se našli u ćudu verovatno, ali je mali musavac sigurno pretio odlaskom u Psg ili bilo gde drugo, ukoliko ga sada ne uzmu, ili nije verovao da će ga na leto uzeti.

    On je insistirao i ne znam šta ti tu nije jasno. Barselona da je mogla da ga odbije i uzme na leto verovatno bi to uradili. Nego je zapeo kao sivonja.

    Ne mrači više, ja ne znam jesi li ti uvek ovako tvrdoglav i mračan.

    Comment


    • Izgleda nista od Mahreza
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Definitivno ništa od Mareza.

        Gary Al-Smith@garyalsmith

        Just spoken to a member of Mahrez's team. Says there has been no official contact from Liverpool. Says Riyad will only leave LCFC for a very considerable fee. Hints that Klopp is actually lining up someone else. Definitely not the Algerian.

        Sachin Nakrani@SachinNakrani

        A couple of key bits from my chat with @JBurtTelegraph:
        *Liverpool not interested in Riyad Mahrez - so turn your attention away from that.
        *Liverpool working on an "interesting" target to replace Coutinho. Not a name that is out there.
        Zanimljivo...

        p.s. I ovo...
        Lemar is very keen on Liverpool. Monaco have no plans to sell in January, but we may see a deal agreed for the summer this month. (@BSmith)
        Last edited by z0La; 07-01-18, 11:58.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by somborac View Post
          Lemara bi svakako završavao, makar i za leto, ali da se sada sve ugovori sa njim
          Da, kada vam ja to napišem onda ispadne eno onaj matori opet smara.....
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Smor, bas gotivim Mareza.Drago mi je sto se nesto desava, odmah reagujemo, ne sedimo skrstenih ruku.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by somborac View Post
              Da, kada vam ja to napišem onda ispadne eno onaj matori opet smara.....


              Da ponovim 1000. put...Ja bi jednog dobrog DM-a sad uzeo. I onda bih prodao Cana Juventusu, da uzmemo bar neke pare. Ali ništa od toga...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • A Lanzini kao neka jeftinija al ne losija opcija?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  A Lanzini kao neka jeftinija al ne losija opcija?
                  Hipoteticki i ne bi bilo lose da dodje, ali mislim da se uopste ne razmislja u tom pravcu. Ja bih vise voleo Lemara, a mislim da i Klop tako razmislja. Nek dodje Lenar na leto, a sada da potpise, ja bih bio zaodovoljan.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Hipoteticki i ne bi bilo lose da dodje, ali mislim da se uopste ne razmislja u tom pravcu. Ja bih vise voleo Lemara, a mislim da i Klop tako razmislja. Nek dodje Lenar na leto, a sada da potpise, ja bih bio zaodovoljan.
                    Ne, ok, Lemar je vec neka druga dimenzija, po meni igrac koji, ako ne vec bolji od Kutinja, ce vrlo brzo biti. Bas ozbiljan igrac. Samo mislim da mu treba promena ambijenta pod hitno.

                    Nego neko rece ako dodje Lemar on ce pojesti odredjeni deo budzeta, a ovako ostaju pare da se druge pozicije srede.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Ne, ok, Lemar je vec neka druga dimenzija, po meni igrac koji, ako ne vec bolji od Kutinja, ce vrlo brzo biti. Bas ozbiljan igrac. Samo mislim da mu treba promena ambijenta pod hitno.

                      Nego neko rece ako dodje Lemar on ce pojesti odredjeni deo budzeta, a ovako ostaju pare da se druge pozicije srede.
                      Ja ne mogu da tvrdim ovo sto pricam, ali neka moja racunica je da mi imamo i dalje dosta para za transfere.

                      Sa Keitom smo potrosili ove sezone 200m funti.

                      Malo smo prodavali, nekih 40m funti i Kutinjo sada za 150m, to je skoro na na nuli.

                      Po nekim pricama mi smo imali 200m evra na pocetku sezone da potrosimo, tako da se nadam da ih opet imamo. Onda daj Lemara za 100m i jos jednog zadnjeg veznog, po meni dovoljno.

                      Sada sve ovo moze biti netacno, ko zna..

                      Comment


                      • Necemo nikog ni dovoditi u januaru, VVD je tu. Pokusace se ugurati u top 4, osvojiti neki trofej i to je to, klasicno Liverpulski.

                        Comment


                        • Christian Pulisic je prava zamena, samo ne znam da li su u Liverpoolu dovoljno pametni da to primete i bace se na posao.

                          Comment


                          • Svi relevantni novinari kada je LFC u pitanju, onako izmedju redova, pisu da ce Klop gurati sa ovim sto ima i da nece biti panic buy kao u nekim prethodnim slucajevima...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Onda se ova prodaja Kutinja moze nazvati panic sell
                              Last edited by Brian McShtull; 07-01-18, 16:18.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Pa nije...prosto nije bilo druge mogucnosti a da ne zaratimo sa igracem, da ga posaljemo u rezerve ili bilo sta drugo sto bi samo klubu naskodilo...a i znali smo od letos sve ovo, tako da nikako ne moze da bude panic sell...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X