Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozete da iznesete svi svoje misljenje.

    Lemar ili Fekir?

    Comment


    • Klopp forsira 4-3-3, ali to se u toku naših napada odmah trasformiše u 4-2-3-1. Cou/Lallana je taj igrač koji igra malo ispred dva veznjaka. Znači igra na AMC, ali isto tako dolazi i po loptu ponekad na CM. Treba nam neki fleksibilan igrač, kreativac. Klasična krila gomilati nema veze sa vezom.

      Samo što mislim da je takvih vrhunskih igrača slabo na pijaci trenutno.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Moram verovati Frešku, ako stvarno kida kao pre povrede onda Fekir....
        ¡Si Señor!

        Comment


        • “Players will come and players will go, that is football, but as a club we are big enough and strong enough to continue with our aggressive progression on the pitch, even when we lose an important player. We have never been in a better position in recent times, as a club, to react in the right way. We will use our size and strength to absorb moments like this and still move forward."
          “I have so much belief in the talent we have here already and even more faith, together with our owners, that we will make continued investment into the playing squad, which will allow more growth and more improvement.
          Ovo boldovano je 100% tačno. Daleko je bolja pozicija i atmosfera u klubu sveukupno, nego npr kada se Suarez prodavao. Zato nisam baš pogodjen ovom situacijom i verujem da će klub pravovremeno reagovati.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by somborac View Post
            Moram verovati Frešku, ako stvarno kida kao pre povrede onda Fekir....
            Fekir je krilo, i ne znam gde bi on igrao pored Salaha i Manea. Iako mislim da je mnogo smireniji i inteligentiji od ove dvojice mislim da nam nije prekopotreban.
            Nema trenutno zamene, koja moze da igra LS, i to je to.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              Mozete da iznesete svi svoje misljenje.

              Lemar ili Fekir?
              Osim brzine, a ni tu nije ogromna razlika nema fudbalskog segmenta u kojem je Lemar jaci nego Nabil.

              Poezija je sto igra ove sezone, bas poezija, sto me neizmjerno raduje, ali bas neizmjerno.

              @ Adam: Fekir ovu sezonu igra sve osim krila.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Freshman View Post
                Ovo boldovano je 100% tačno. Daleko je bolja pozicija i atmosfera u klubu sveukupno, nego npr kada se Suarez prodavao. Zato nisam baš pogodjen ovom situacijom i verujem da će klub pravovremeno reagovati.
                Za ovo se slažem 100%. Mnogo sam gore reagovao na prodaju Suareza. Mislio sam da posle njega nema budućnosti za nas.

                Sad nije takav slučaj.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Osim brzine, a ni tu nije ogromna razlika nema fudbalskog segmenta u kojem je Lemar jaci nego Nabil.

                  Poezija je sto igra ove sezone, bas poezija, sto me neizmjerno raduje, ali bas neizmjerno.

                  @ Adam: Fekir ovu sezonu igra sve osim krila.
                  Sta sad igra desetku? Moracu neki snimak da skinem da odgledam. Ali svakako mi ovde sto bulaznimo veze s vezom nema. S Fekirom se nikad povezivali nismo.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Igraca koji je imao zacrtan cilj u karijeri je tesko zaustaviti, a verovatno i nepotrebno.
                    Neka je otisao, iako je vrhunski fudbaler, mozemo cak unaprediti ekipu dovodjenjem igraca koji se vise uklapa u Klopov profil igre.

                    Jasno je da napredujemo, ukupan zbir pobeda i poraza pod Klopom me ne interesuje mnogo jer sam siguran da ce rezultati doci.

                    Comment


                    • Pazi Marez ce otici negde ,samo je pitanje gde najrealnije mi deluje,LFC ili CFC iskreno ja bih vise voleo da dodje u Celzi,al kad vidim da se potpisuje Barkli nekako sumnjam,ostaje mi LFC kao opcija,takodje stoji i prica i za Lemara,da ga zelite,al ne znam dal Monaco hoce pre leta da ga prodaje,a sto se tice pozicije,i Lemar je vise ML nego neki AMC,tako da bi i on zauzimao mesto ili Manea ili Salaha,mada ja licno mislim da to nije problem,upakovati ni Mareza ni Lemara,stim da je Marez opcija koja igra i LS a Lemar moze i na leto

                      A iskreno zamenu za Kutinja sad tesko da mozete naci bilo gde sad i jos da igra ,njegovu poziciju

                      P.S. Ja da biram Fekir,pre Lemara
                      Last edited by 61563; 06-01-18, 19:38.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Igraca koji je imao zacrtan cilj u karijeri je tesko zaustaviti, a verovatno i nepotrebno.
                        Neka je otisao, iako je vrhunski fudbaler, mozemo cak unaprediti ekipu dovodjenjem igraca koji se vise uklapa u Klopov profil igre.

                        Jasno je da napredujemo, ukupan zbir pobeda i poraza pod Klopom me ne interesuje mnogo jer sam siguran da ce rezultati doci.
                        Imao je zacrtan cilj jos u julu, ako ga nisi tad prodao sto ga prodajes u sred sezone. Ne mogu da verujem da ste svi zadovoljni ovakvim glupim potezom uprave i Kloppa. Totalni debilizam, bacis sezonu u bunar i jos su svi srecni, doveo si Virgila da zamases malo situaciju...
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Onda gasi klub, bolje da ne postojimo nego da budemo Soton nekome.
                          Sto je najgore tvoje provokacije ovde prolaze ne kaznjeno, a svima je jasno da si navijac Barselone i da te boli ona stvar za Liverpul nista ovde pozitivno o Liverpulu nisi nikad i napisao. I tvoje trollovanje ovde je pocelo kad je pocela i saga oko Kutinja. Dace bog da Katalonija postane drzava pa da se polako raspadnete.
                          Ja ne znam da li si me više uvredio što mi govoriš da navijam za cigane iz Barselone ili što mi govoriš da ne navijam za Liverpul. Moj odnos prema Liverpulu konkretno prema Klopu je promenljiv pa ti to i ne uzimam za zlo, ali meni koji navijam za Real govoriti da sam navijač Barselone, e to mi je već jedna od žešćih uvreda. Najomraženiji klub na svetu.

                          A tebi neka ide na čast, što si razdraživ kao neko dete pa ti svi krivi. Pomiri se sa činjenicom. Ja kad pričam klub se raspada i gubi šampionski mentalitet koji je koliko toliko i čuvao, vi me napušite, jer ne razumem proces, Klop klinac palac, a kad uštine istina onda kukumakanje. Ja sam popizdeo još od Suareza i nisam ni pisao ovde skoro.

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Imao je zacrtan cilj jos u julu, ako ga nisi tad prodao sto ga prodajes u sred sezone. Ne mogu da verujem da ste svi zadovoljni ovakvim glupim potezom uprave i Kloppa. Totalni debilizam, bacis sezonu u bunar i jos su svi srecni, doveo si Virgila da zamases malo situaciju...
                            A sta je bilo resenje?
                            Da dogovorimo transfer za leto, pa da nam igra kilavo plaseci se od povrede da ne bi prosao kao Dembele?
                            Sta ce nam takav igrac. Odlicno je sto smo odmah izvukli dobre pare, pa mozemo do kraja ovog roka da nadjemo koliko toliko adekvatnu zamenu.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Imao je zacrtan cilj jos u julu, ako ga nisi tad prodao sto ga prodajes u sred sezone. Ne mogu da verujem da ste svi zadovoljni ovakvim glupim potezom uprave i Kloppa. Totalni debilizam, bacis sezonu u bunar i jos su svi srecni, doveo si Virgila da zamases malo situaciju...
                              Verujem da niko ovde nije zadovoljan, ali da nije sve toliko crnilo, a ti Pixi umeš da ga zacrniš pesimizmom za sve pare.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ja ne pratim Francuze, tako da neam pojma. Malo sam gledao i Fekira i Lemara i obojica su odlični.

                                Postoji li trenutno neki dostupan igrač koji bi igrao neku AMC/CM ulogu kod nas? A da se iole uklapa u Kloppovu filozofiju?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X