Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Coutinho ne igra protiv Huddersfielda, povreda. Ox pocinje sigurno.

    Comment


    • Ne moze se u januaru nista popravljati, o tome je trebalo da se razmislja u maju/junu i da se ekipa tad sprema za ovu sezonu.
      Sad nek ubaci ove klince u19, gore od ovoga ne moze. Primamo golove kao ekipe koje se bore za opstanak.

      Edit: Bar kad bi malom Domu dao sansu da igra, mali je ubica, ogroman potencijal ali greje klupu...


      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      Last edited by Brian McShtull; 27-10-17, 13:30.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ja bih iskreno stavio Solankea umesto Firmina u prvoj sutra, vise zbog toga da se Firmino trgne i da ukapira da mu mesto u prvih 11 nije zagarantovano po svaku cenu. Pritom, Dom svakako treba da dobije vise minuta zbog prikazane igre (posebno tokom priprema), a mislim da je Huddersfield pravi trenutak za to.
        Gomez ce verovatno startovati umesto Lovrena

        Comment


        • ¡Si Señor!

          Comment


          • Da ako Robertson odigra još jednu tekmu ove sezone...

            Ne razumem zašto Ox nije dobio šansu od početka...

            A ova slepa vera u Lovrena, za to tek nemam reči. Gomez na štopera, Aronld levo i svi mirni. A ovo da ti igra štoper koji stalno pravi greške nema poente. Daj mu bar kaznu klupe. Možda se iole trgne. Ovako kad mu je zagarantovano mesto u prvih 11 bole ga uvo...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • 100-ti PL gol Staridža, 62. za Liverpul...., tajming perfektan
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Odlicna pobeda danas, da se ekipa malo trgne, moglo je svasta biti, pritisak i nezadovoljstvo je ogromno, jos bolje je sto nismo primili gol, pa makar to bio i Hadersfild. U sredu treba odmoriti malo igrace, pre svega Firmina i Salaha, a sansu dati Solonkeu, Oxu, Staridzu, Grujicu, Robertsonu. Sledece kolo mnogo bitno gostovanje WH-u, nisam ispratio sta je sa Coutinhom, ali kapiram da ce biti spreman. Ako se tu dobije, posle ide Soton kuci, dakle lepa prilika da se vezu 3 pobede i malo smiri situacija i smanji pritisak na ekipu pred derbi sa Celsijem na Anfieldu.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Nisam odgledao drugo poluvreme, pa neću ništa govoriti o igri dok ne pogledam.

                  Ali samo moram reći da ovo glupiranje sa izvođačem penala mora da stane. Izabereš Salaha samo zbog toga što je odveo Egipat na SP preko penala. Da ne pričam da u isto vreme imaš na terenu Milnera, koji odlično izvodi penale, i šutao ih je bar 15+ puta.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Bez obzira na promasen penal, Salah nije nista bolji od OX-a, cak mislim da je Ox i mnogo inteligentniji igrac. Pre bi mi on igrao na krilu, nego Salah.

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ma važi...

                      Čovek koji ima u 12 utakmica (u PL-u i LŠ-u zajedno) 8 golova i 3 asistencije ti ne bi igrao...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ne bih da se mesam, cesto citam temu i cesto delim mislenje sa Pixarom da je u pravu, ali brate ovo si preterao...

                        Salah je 2 puta bolji igrac od Oxa, bar 2 puta

                        Comment


                        • Ma jok, ajmo da izbacimo našeg najboljeg strelca, koji će nam u timu...

                          Nema ovo veze sa Oxom. On je trebao da dobije šansu, ali svakako ne umesto Salaha.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Bez obzira na promasen penal, Salah nije nista bolji od OX-a, cak mislim da je Ox i mnogo inteligentniji igrac. Pre bi mi on igrao na krilu, nego Salah.

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            Tvoje halucinacije su dokumentovane

                            Comment


                            • Troluje lik

                              Comment


                              • Zasto bih za ozbiljno uzimao postove coveka koji letos kada sam pricao da treba traziti alternativu VVD-u podhitno odgovara da je bolje da ne dovodimo nikoga nego neke "Kulibalije" i slicno, i onda taj covek dodje i kaze ne moze sad u januaru nista da se menja, nego je trebalo letos da se misli. Evo sada vidimo koliko je bolje da se ne dovodi niko.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X