Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ajkisloba View Post
    Jel zna neko negde sam procitao da smo dogovorili Gorecku da dodje na leto a sad citam da ce u onaj sugavi Bajern.
    U Bajernu je definitivno. Bilo je priče da je naš, ali ništa od toga. Teško da će neki mladi nemački talenat da zaobiđe Bajern. Ako ga hoće, njihov je. Šteta...

    Bilo bi lepo videti danas Lallanu od početka.

    Očekujem možda ovako nešto...

    Migs

    TAA-Lovren-Klavan-Robertson
    Milner
    Gini-Lallana
    Ox-Solanke-Mane

    Nešto ne verujem da će neko od Brazilaca da počne. Delovali su mi previše iscrpljenina kraju prošle tekme. Mislim i da Canu treba malo odmora.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Salah lakše povređen, pauza dve nedelje (to je zapravo samo danas)....
      Mogu Brazilci opušteno na klupu, pa bar pola sata u drugom, onda nek se odmaraju do Sitija

      Evo i ja da poželim svima sve najbolje u 2018


      Evo nešto i za Piksija

      Last edited by somborac; 01-01-18, 12:09.
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Samo neka on bude spreman za Siti i super.

        Šteta što Klopp neće ostaviti Karijusa na golu za danas. Voleo bih da vidim njega na golu 4-5 utakmica za redom. Verovatno će početi u kupu protiv Evertona. Ili možda mali Ward...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Hvala ti Somborac, i tebi isto. Usati je nas
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Negde sam baš malopre video da bi ipak Karius trebao da brani, ali mene još on nikako nije ubedio da je bolji (ili manje gori) nego Migs
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Valjda danas igraci ne budu previse mamurni i uspiji pobjediti.

              Srecna nova, sve najbolje i da Liverpul ove godini bude jos bolji.

              Comment


              • Originally posted by somborac View Post
                Negde sam baš malopre video da bi ipak Karius trebao da brani, ali mene još on nikako nije ubedio da je bolji (ili manje gori) nego Migs
                Slažem se. Ni mene nije ubedio, ali zaslužuje šansu. Migs je svoje pokazao, daj da vidimo i ovog drugog. Pa u krajnjem slučaju na leto nek lete obojica.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Nešto sam juče razmišljao zašto ne tuže onu Katalonsku čergu, ali eto vidim da se o tome sve više spekuliše i po netu......
                  Čitao sam i neke predpostavke da su Liverpulu u tih 85M€ uračunali i neki bonus u zamenu da sve prođe bez tužbe prošlog leta, i da je stvarno sve bilo dogovoreno još zadnjih dana avgusta
                  ¡Si Señor!

                  Comment




                  • Ipak Gomez na levom beku, i Can u sredini. Ostalo očekivano...

                    Lallana...

                    Cou ni na klupi...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Za Kutinja su javili još dosta ranije danas..., pa ok je ovo po meni, dalo se očekivati posle one postavke od subote
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Sta su javili za kutinja?

                        Mislim da on ipak odlazi

                        Comment


                        • Nisam ispratio ja, evo sad pišu da ima manju povredu Cou.

                          Migs kapiten danas...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Kako god nadam se nekoj pobjedi, bilo kako samo da dobijemo danas. Vrlo bitna utakmica koju Klop nije shvatio bas ozbiljno.

                            Comment


                            • Jel ima nekog prostora da Klop opet pokuša recimo 352?
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Dve skroz atipične pobede Liverpula u roku od 48 sata..., ajd' me samo podsetite koliko smo čekali prvu pobedu u 2017
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X