Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam šta ima da se čestita na dolasku van Dijka, kada je Pixie to rekao još tamo u septembru.

    Neću da se dotičem ove priče oko cena, neumesno je, gledajući sve transfere letos. On je profilisan štoper u Engleskoj, a takvi valjda danas koštaju 50+. On košta 25m više jer smo ga mi tražili jedini, a on ima ugovor na 6 godina valjda. Onako gledajući mečeve i Kloppove presice uporedo, cenim da mu je došlo iz dupeta u glavu narodski rečeno, a možda je ovo već sve bilo rešeno još ranije, a on se pravio lud. Djavo će ga znati.

    Ne znam da li je on bio jedini dostupan štoper ovom timu. Verovatno su mogli i jeftinije negde proći, ali za neku mačku u džaku, a kapiram da je van Dijk real deal. Za njega sam nekako ovako po eye testu uveren da neće kiksati, dok za Lovrena i nisam bio onomad siguran, iako je vraški dobro odigrao onu jedinu sezonu u Sotonu, koja ga je i prodala na kraju krajeva.

    Ovo neće rešiti 100% probleme u odbrani, jer odbrana ne čini samo tandem štopera, ali jeste jedan krupan korak ka rešavanju istog.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Daj koji je taj bolji stoper koga smo mogli da dovedemo?
      O kakvoj efikasnosti ti pricas , pa doveli smo stopera ne napadaca...
      Znam druze, upravo sam o tome i pricao dosta je dao golova za stopera, ima dobar skok.

      Comment


      • ¡Si Señor!

        Comment


        • Matip je izgledao prosle sezone kao bas bas solidan stoper, i ove sezone se i on raspao.
          Tako da bih ja Virgila upario s Gomezom, koji je mozda i nas najbolji igrac ove sezone ako ne racunamo cetvorku napred.
          Ali pitanje da li ce moci bekovske pozicije da iznesu to, posto Clyne pitaj boga kad ce se vratiti.

          Jel ide neka prica oko Keite u januaru? Bilo bi dobro i to zavrsiti, pa da ne ostaje mesto u top4 upitno do poslednjeg kola kao prosle sezone. A i taman da se uklope do pocetka naredne sezone.
          Virgil nam je veliki boost za LS, i treba se fokusirati na LS. Naravno do februara se odlepiti od pratioca u borbi za top4.(Sada ce se mnogi pitati, kako to ja sada hocu top4, pa hocu zato sto je Klopp dosta promenio svoj pristup i rotaciju i sve. Da igramo onakav presing od prosle sezone raspali bi se. Uostalom tek cemo da vidimo januar/februar).
          Last edited by Brian McShtull; 29-12-17, 16:59.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Mislim da je Matip tip štopera koji pored dobrog partnera u odbrani izgleda dobro, tako da mu treba dati šansu. Ovoj odbrani je trebao vođa. Sad smo to i dobili.

            I ja bi voleo u nekom trenutku da vidim Gomeza na štoperu, ali sad nije vreme za to. Klajn realno neće pre marta, a i tad ko zna. Ostati samo sa TAA na beku je baš loše.

            Nema ništa od Keite u januaru. Mislim da je i Klopp to rekao.

            Top4 će verovatno da se juri do poslednjeg kola, kao i prošle sezone.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sve se više spekuliše da bi Akanji iz Bazela mogao isto sad u januaru da se pazari......., onda bi Lovren ladno mogao u ćorku zbog lažnog svedoćenja
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Video sam za tog klinca, ali neam pojma kakav je.

                Radije bi sad uzeo DM-a, a novi štoper može na leto. Ili je Goretzka taj DM na leto?

                Video sam i za Deja da se juri po sudovima zbog lažnog svedočenja.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Juve ne žali – Pjaca i novac za Emrea Džana
                  Kako vam zvuci ovo?
                  Kakav je Pjaca, igra li uopste tamo?

                  Comment


                  • @Zola

                    Ne idu mi nikako zajedno 2 stopera od 195, Gomez je 188 i dosta je brzi i pokretljiviji od Matipa. Matip moze biti dobar back-up.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      @Zola

                      Ne idu mi nikako zajedno 2 stopera od 195, Gomez je 188 i dosta je brzi i pokretljiviji od Matipa. Matip moze biti dobar back-up.
                      Nije problem visina, dok jedan od dva štopera ima iole normalnu brzinu i agilnost. Virgil je možda krupan, ali nešto nisam zapazio da je spor i imobilan.

                      Ja se slažem za Gomeza, ali ne sad kad nam gori na desnom beku. Može tamo pred kraj sezone da se proba, što da ne. Mnogo bi nam patila desna strana kad bi on sad prešao na štopera.

                      @limun

                      Ja bi uzeo samo pare ako ga već hoće odmah.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Moze i igrac, od viska glava ne boli
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Nisam siguran šta on igra, ali mislim da je krilo. A krilo nam trenutno baš i ne treba.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ma kakva pijaca kakvi bakraci.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Kakvu postavu očekujete sutra? S obzirom da igramo sutra pa u ponedeljak, biće mnogo rotacija.

                              Mislim da bi sutra verovatno mogao da odmori jednog od Salah-Firmino-Coutinho. I da ubaci Manea u prvih 11. Teško je pretpostaviti koga. Cou i Firmino su u strašnoj formi. Ali kad se pogleda da u narednih 7 dana igramo 3 tekme, verujem da će njih dvojicu odmoriti u jednoj od naredne dve.

                              Voleo bih na golu da vidim Karijusa.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment






                              • Bilo bi lepo dobiti poslednji meč u godini, pa otići dva dana posle toga i dobiti i prvi meč u novoj.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X