Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Očekivao sam da ćemo ga primiti, tako je delovalo, ali definitivno nisam očekivao ovo na kraju, ali baš.

    Lovren i Deki izvukli tekmu jbte.

    Opet mali Gomez spava kod gola. Totalno nema pojma šta mu se dešava iza leđa...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Mnogo bitna pobjeda ali mene brine Mane, cini mi se kao da on i Klop nisu u najboljim odnosima.

      Comment






      • I ja sam primetio da je Mane danas bio nešto posebno smoren. Ne verujem da su u lošim odnosima, ali nešto danas nije bilo ok sa njim.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • DSe_6IjWAAEDcfb.jpg
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Bolje Kutinjo izgleda na LWF-u od Manea. Ako pogledate ove ubjedljive pobjede Liverpula, na većini tih utakmica je Kutinjo igrao na njegovu poziciju, a Mane bio na klupi. Daleko je ovo od onog Manea iz prošle sezone kad Liverpul nije mogao do pobjede bez njega. Kutinjo, Firmina i Salaha je pravo uživanje gledati, a i vjerovatno je defanzivcima lakše kad ne igra Kutinjo u sredini, već neki dizelaš. Tu će da se vidi napredak kad dođe Keita. Malo bih se zabrinuo kako će to da izgleda ako bude Kutinjo otišao, sumnjam da bi imao Liverpul toliko laganih pobjeda bez njega, Liverpul s Kutinjom je dominantan.
            sigpic

            Comment


            • ¡Si Señor!

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Bolje Kutinjo izgleda na LWF-u od Manea. Ako pogledate ove ubjedljive pobjede Liverpula, na većini tih utakmica je Kutinjo igrao na njegovu poziciju, a Mane bio na klupi. Daleko je ovo od onog Manea iz prošle sezone kad Liverpul nije mogao do pobjede bez njega. Kutinjo, Firmina i Salaha je pravo uživanje gledati, a i vjerovatno je defanzivcima lakše kad ne igra Kutinjo u sredini, već neki dizelaš. Tu će da se vidi napredak kad dođe Keita. Malo bih se zabrinuo kako će to da izgleda ako bude Kutinjo otišao, sumnjam da bi imao Liverpul toliko laganih pobjeda bez njega, Liverpul s Kutinjom je dominantan.
                Baš je u kanalu Mane. Prvo što mi deluje manje agilno nego pre. Sećam se kako se pre provlačio kroz defanzivce, kao neka jegulja. Ne mogu mu ništa. Sad je totalno drugačija priča. Deluje dosta tromije. Ali nije da mu se ovo desilo između sezona. Počeo je on ovu sezonu odlično. Bio odličan protiv Palasa, pa posle toga kad smo demolirali Arsenal 4-0 bio možda i najbolji na terenu. Radio šta im je hteo. Tako da je na početku bio onaj stari Mane.

                Posle toga dolazi povreda, i mislim da ga je to prilično unazadilo. Definitivno nije isti kao što je bio pre. Verujem da mu treba još malo vremena da se vrati u formu. Vidi se da ima i malo problem sa samopouzdanjem. Valjda će mu ovaj gol pomoći.

                Kutinjo je naš najkreativniji igrač. Možda i jedini u celoj ovoj gomili napadača. Verujem da mu je Lallana najbliži u tom smislu, iako je i on daleko iza. Firmino isto možda, ali u dosta manjoj meri. On kad ode, mi ostajemo bez potrebne kreativnosti, i tu će Klopp morati da reaguje. Retko ko u ovoj postavi može da izmisli pas kao on. Faliće nam ta lucidnost iz utakmice u utakmicu.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Pročitao sam sinoć neku njegovu izjavu da je imao neke zdravstvene probleme juče, i da mu ni malo nije bilo lako na terenu.....

                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Sta mislite jel startuje Virgil protiv Sitija?

                    Taj mec je za mene najvazniji do Porta, da vidimo gde smo i sta smo. Inace ne sumnjam da ce vec do pocetka sledece sezone Virgil dobiti i traku oko ruke, nadam se da to znaci i da ce Henderson/Milner otici na kraju sezone, ili u najboljem slucaju ostati za rotaciju.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Mislim da će Virgil biti u prvih 11, i to da će čuvati Aguera. Samo što ne znam ko će mu trenutno biti partner.

                      Dekija uvek kritikujemo, ali ovih nekoliko poslednjih utakmica igra odlično. Ali to je klasika za njega. Odigra nekoliko utakmica vrhunski i onda krene crnilo. Tako da je kao tempirana bomba. Nikad ne znaš kad će pogrešiti. Klavan igra solidno u poslednje vreme. Ne računam onaj gol od juče, već ovako generalno. Za sad je Matip u najslabijoj formi. Tako da će biti zanimljivo koga će upariti sa VVD-om protiv Sitija.

                      Pitanje je da li će Virgil da startuje protiv Evertona?


                      Originally posted by somborac View Post
                      Pročitao sam sinoć neku njegovu izjavu da je imao neke zdravstvene probleme juče, i da mu ni malo nije bilo lako na terenu.....
                      Samo juče, ili generalno u poslednje vreme? To bi objasnilo dosta toga...

                      Videlo se juče da je smoren nenormalno.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Jako je Klop težak po tom pitanju....., ne bi me iznenadilo da recimo igra protiv Evertona, a protiv Sitija ne.....
                        Nisam ni sam siguran u kakvom je stanju momentalno Virgil posle za njega u najmanje ruku čudne polusezone
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Virgil mora protiv Sitija, ne znam kako ce Klavan i Desa cuvati ikog iz napada Sitija, oduvace ih sve. Virgil moze da im parira invidualno.

                          Comment


                          • Originally posted by somborac View Post
                            Jako je Klop težak po tom pitanju....., ne bi me iznenadilo da recimo igra protiv Evertona, a protiv Sitija ne.....
                            Nisam ni sam siguran u kakvom je stanju momentalno Virgil posle za njega u najmanje ruku čudne polusezone
                            Pa nije imao bas neku polusezonu, ali ne znam da li mu je do forme ili cista kurcobolja.

                            Comment


                            • Ja bi ga ubacio odmah. Ne može ništa više zasrati što ova trojica mogu.

                              A da imamo neku uigranu odbranu, pa da čovek kaže trebaće mu vremena da se uklopi....ali ovako, upadaj odmah.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Klop ne voli kad neko ne odradi ful predsezonu (seti se koliko je Ox-u trebalo da bude u nekoj ozbiljnijoj kombinaciji), a Virgil je dugo bio i povređen......
                                Ne kažem ja da on neće igrati, samo Klop nije od onih koji puno mare za želje navijača, morat će Virgil na treninzima baš da se pokaže.
                                A da smo dobili potencialnog vođu odbrane za narednih 5-6 godina, to je više nego verovatno
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X