Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako bi nam samo juče legao Lallana... Šta se dešava sa tim čovekom, hoće li se konačno oporaviti...

    Milner i Hendo duo u sredini, tuga. 0 kreativnost, 0 agilnost.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • @Mark
      Po meni Klop nije kriv. I da smo imalo malo srece, i da je Mane asistirao kod one prilike, vjerovatno bismo pisali kako je Klop sve dobro izrotirao i odradio posao.
      Druga stvar, igraci su dali sve od sebe i njima se nema sta zamjeriti. Ali eto po ko obicaju Liverpul ne bi bio Livepul da ne odradi nesto jednostavno i ne napravi glupost na kraju. Everton dosao da se brani i uzme bod, u cemu je i uspio.

      Comment


      • Blagi smo favoriti protiv Porta, mora se to proci.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Fora sa Portoom je da ga ne primite prvi,u suprotnom moze biti problema,jer ih vodi po meni jedan od buducih jako dobrih trenera Konseisao,(odlican takmicar i takticki obucen) i mogu fino da se zatvore.
          Svakako na papiru ofanzivno imate mnogo jaci tim,i bilo bi iznenadjenje da ne prodjete,iako su oni po meni najbolji tim u Portugalu trenutno su mi jaci i od Benfike i od Sportinga.

          Zola mislim da je sa Lalaninom povredom sve ok,ali da fizicki ,kondiciono jos nije spreman za najvisi nivo pa zato ne igra
          Last edited by 61563; 11-12-17, 15:13.

          Comment


          • Citam da se Kutinjo dogovorio sa Liverpulom. Odradice ovu sezonu maksimalno do kraja s tim da ga na kraju iste puste da predje u Barsu. Liverpul to prihvatio kao fer dogovor i verovatno ce inkasirati oko 100 milki (mozda i vise) na leto.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Očekivano i pošteno. Dobićemo dobre pare, i dovoljno vremena da nađemo zamenu. Ne treba ga sputavati da ispuni svoj san.

              Sad na vreme razmisliti šta ćemo sa tim parama.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Znaci raspad sistema, kao i kada je otisao Suarez.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  Znaci raspad sistema, kao i kada je otisao Suarez.
                  Ni blizu toga, moje mislenje je da Kutinjo nije nije toliko bitan sraf kao sto je bio Suarez, plus vam dolazi Keita, imate Salaha, Manea, Firmina vec, plus pare sa kojim cete dopuniti tim.
                  Ne moze se sporediti uopste, i ni blizu nece biti takav raspad, bar ja tako mislim.

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Moramo onda da nadjemo adekvatnu zamenu.
                    Nekog sa odlicnim sutem, dobrom kontrolom lopte, nekog ko ume da napravi razliku na zbijenom prostoru. Da probije zid.
                    Salah je pokazao da to ume, Mane i ne bas. Maneu je potreban prostor.
                    A i u sredini nam treba kreativac, ne znam kakav je ovaj Keita u toj ulozi? Slabo gledam ista sem PL i LS.

                    Comment


                    • Neće biti raspada, totalno je drugačija situacija. Već imamo dosta dobrih igrača napred.Sa dobrim špicem, imamo napred Mane-Firmino/špic-Salah, što je super. Na to dodamo i Ox-a za rotaciju i nije uopšte loše.

                      A za sredinu limune, tu će biti i Lallana. On nam donosi krativnost i lucidnost koja je potrebna, ako ostane zdrav. Keita će biti b2b, on će zauzeti verovatno Ginijevu poziciju. Nije on toliki kreativac koliko je motor bez stajanja.

                      Ako se dovede i DM, to će biti sasvim pristojno na sredini. Keita-DM-Lallana + rotacija.

                      A možda Klopp dovede i Lemara, ko zna.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • VVD, Draxler, Pulisic.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Salah možda sutra preskoči tekmu. Koliko shvatih, Klopp ga izveo u nedelju onako rano zbog neke manje povrede. Ne verujem da će rizikovati sa njim ako ima i najmanje šanse da se ozbiljnije povredi.

                          Tako da bi sutra možda mogli da vidimo Coutinho-Firmino-Mane, ili eventualno Ox levo, a Cou na sredinu.

                          I izgleda da bi Matip mogao da se vrati ranije nego što su prognozirali. Valjao bi nam pre nove godine...
                          Last edited by z0La; 12-12-17, 23:41.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment




                          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Imam neki los predosecaj za veceras..
                              Nadam se da gresim.
                              Samo Cou da bude raspolozen.

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Salah možda sutra preskoči tekmu. Koliko shvatih, Klopp ga izveo u nedelju onako rano zbog neke manje povrede. Ne verujem da će rizikovati sa njim ako ima i najmanje šanse da se ozbiljnije povredi.

                                Tako da bi sutra možda mogli da vidimo Coutinho-Firmino-Mane, ili eventualno Ox levo, a Cou na sredinu.

                                I izgleda da bi Matip mogao da se vrati ranije nego što su prognozirali. Valjao bi nam pre nove godine...
                                Odakle ti to za povredu?
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X