Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala!

    Comment


    • Nekad pomislim da su navijači Liverpula najnesrećniji na celom svetu... Kad se setim sezone pod Daglišom i onih silnih pogodjenih okvira gola, klizanje Stivija... Od preokreta protiv Milana kanal.

      Kakva je uopšte upravljačka struktura? Siguran sam da bi se našao neko ko će malo više uložiti. I znam da Klop ništa neće uraditi, voleo bih da Simeone ili Alegri preuzmu Liverpul ali to je u domenu naučne fantastike puta 5.

      Ne volim ljude kao što je Klop. Ovo nije Nemačka a Liverpul nije Borusija. Sramotan prelazni rok.

      Comment


      • Ја сам презадовољан начином на који се води клуб. Од како је преузео Хенри клуб, нека 2010. не знам прецизно која је година то била, финансијски су страшан посао одрадили. Враћао се дуг, маркетинг феноменалан, проширио стадион... Ето примера ради, имамо овај прелазни рок да потрошимо 200м, слично или мало мање него Арсенал који 20 година играо ЛШ. Могу да замислим финансијски каква би сила били да освојимо неку титулу, стадион има 20к више места..

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Невероватно, просто задивљујуће је како ти, тј. на који начин пишеш овде. Као да си освојио 10 ЛШ као тренер и сада си коментатор, огромна доза самоуверености у све што напишеш, често без икаквих аргумената..
          Ja tebe ne teram da se slazes s tim sto ja napisem, to je iskljucivo moje vidjenje stvari i ne mora uopste da bude tacno.
          Ili zelis da mislim isto kao ti, i da samo idem posle tvog posta i aminujem. Forum i postoji da bi se razlicita misljenja suceljavala, a ne da bi svi mislili isto.
          Ne znam za sta tacno kazes bez argumenata, verovatno ovo vezano za Klajna? Ili mislis na sve postove koje sam napisao ikada. [emoji3]

          Такође, често грешиш у својим проценама.
          Mislis kao o top4 teoriji, da nama ne treba top4 da ne bi dovodili top igrace?
          Ili koje ja to procene dajem, ili koje to procene ostali forumasi ne daju, ili misljenja koja isto ne daju zato sto nisu osvojili nesto...

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Mane nece sigurno igrati ?

            Comment


            • Najverovatnije
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Zasto mislite da Mane nece igrati, neka povreda ili ga cisto odmara za Hofenhajm?
                sigpic

                Comment


                • Rovit je kao, klupa verovatno.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Čudna odluka za Manea, dakle Salah i Firminjo postizu golove.

                    Comment


                    • Pa s obzirom da se vratio iz ozbiljne povrede (to smo zaboravili jer je krenuo odmah silovito), mislim da bi mu bilo mnogo da počne i ovu i tekmu u sredu.

                      Vidim da kruže neke priče da će možda i Trent da odmori...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Onda Solanke krece, ili Origi.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Ja bi voleo da vidim Kenta (ako je u klubu uopšte). Ako vidim Origija na krilu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • A što Staridž ne bi počeo?
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Jel on spreman? Ako jeste, on definitivno...mislio sam da nije fit.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Trenira u fulu već par dana, Klop je izjavio da dobro izgleda na treninzima......
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X