Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://twitter.com/Jhiggins3/status/995592970920513537

    Trebalo bi da da bude u kombinaciji, cim je sa timom dosao
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Ako je rovit, neće ga Klopp rizikovati. Možda na klupu.



      Poslednji meč u sezoni!

      Ajmo 3 komada MO!
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment




      • 4-2-3-1?

        Milner ima neku manju povredu, pa neće Klopp da rizikuje. Mane dovoljno fit za prvih 11.

        Još jedna šansa za Solankea da prokine.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Napokon Solanke
          Gol iz ni malo lake situacije, Firmino bi ono promasio danas.
          I Robertson dobio poklon za kraj sezone.

          Odlicna sezona za nas, sta god bude bilo u finalu, ja sam prezadovoljan.

          Comment


          • Kralj i Faraon.....

            ¡Si Señor!

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Napokon Solanke
              Gol iz ni malo lake situacije, Firmino bi ono promasio danas.
              I Robertson dobio poklon za kraj sezone.

              Odlicna sezona za nas, sta god bude bilo u finalu, ja sam prezadovoljan.
              Verovatno najbolja sezone od 2005, a ako se desi cudo u finali i bolja od te.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Kada se sve sagleda, ovo jeste jako uspešna sezona. Nije se očekivao push za titulu, ali jeste ostanak u top4, obezbedjeno. Prolazak grupe u LS je barem meni bio neki minimalan cilj, a to su daleko nadmašili, ostaje samo minus što se u ligaškim kupovima nije uzeo neki trofej, mada su to za mene bez nekog značaja trofeji, ali to će svakako biti nebitno sve ako se okite titulom u LS.

                Mo Salah obeležio sezonu, nadmašio Suareza, i jako se radujem nakon njegovih poslednjih komentara oko njegove budućnosti u klubu, baš imam feeling da će ostati u klubu pa makar nas izbombardovali sa ponudama od 200m.

                A već nmg da dočekam prelazni rok, ove veze oko Fekira, voda na usta mi ide kad pomislim da iza ovog napada možda budu Fekir i Keita.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • I za mene dobra sezona. Klopp je doneo sa sobom stabilnost u klub, koji je bio preko potreban. Druga sezona za redom u vrhu. Ovo je odličan temelj za sledeću sezonu. E tad već očekujem da pojurimo titulu, tj. da bar budemo konkurentni do kraja.

                  Još jedna odlična stvar koju je Klopp doneo je ta što smo opet važni u Evropi. Nešto što iskreno nisam očekivao ove sezone. Recimo da sam to mislio da može da se desi sledeće ili one tamo.

                  Transferi na leto obećavaju, bar imena sa kojima se povezujemo. Nadam se da će se tako nastaviti.

                  Malopre sam video podatak da smo 17 puta sačuvali mrežu ove sezone u PL-u, i da je to najbolji rezultat još od Rafe.

                  Mo pokidao sezonu, realno naš najbolji igrač. Iza njega ne treba zaboraviti ni Firmina, koji je možda ostao u njegovoj senci, ali isto odlična sezona. Mane postepeno napreduje i deluje bolji igrač nego u prvom delu kad smo ga kritikovali.

                  Šteta za OX-a, jer je pokazivao veliki napredak. Nadam se da se vraća za pripreme. Hendo je imao ok sezonu. Ništa spektakularno, ali korektno sa njegove strane. Gini slično kao i Hendo. Milner je ovu završnicu odlično odigrao, mora se reći. Izuvako je na mišiće. I voleo bih da ostane i sledeće sezone u rotaciji. Može da bude dosta koristan.

                  Što se tiče odbrane, Trent imao dobru sezonu. Vidi se veliki napredak kod njega. On će za 2 godine da bude TOP bek. Sa druge strane Robertson, odličan! Dobili smo zver za male pare. Nadam se da smo sa njim obezbedili levog beka bar 5 godina. VVD odličan. Prva polusezona u klubu, a već je uneo smirenost i liderstvo u odbranu. A to će tek da se oseti sledeće sezone. Deki mučeni, od sjaja do očaja, kao i prethodne sezone u klubu. Malo je najbolji štoper na svetu, malo je najveći amater. Ali Klopp ga voli...

                  E, što se tiče golmana, mislim da bi trebali da dovedemo gošu. Karius je ok golman, ali ništa više od toga. Bar za sad tako mislim. Dobio je određeni period na golu, i rekao sam da ću mu suditi na kraju sezone i opet nekako nešto fali. Bolji je od Migsa, ali ipak se neke greške događaju i to onako ne baš retko. Po meni ako hoćemo da napadamo titulu sledeće sezone, treba nam TOP golman.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman View Post
                      A već nmg da dočekam prelazni rok, ove veze oko Fekira, voda na usta mi ide kad pomislim da iza ovog napada možda budu Fekir i Keita.
                      Još Kazemiro iza...i još malo iza Kulibali, ee to bi već bilo...I Verner ako ne ode u Real u Liverpul, i titula bi bila realna opcija.

                      Nek se malo isprse jedno 200 miliona. Kulibali bi bio 35-40-45, Kazemiro, Verner, Fekir, pa izašlo bi na 200 sigurno.
                      Last edited by Cassius Clay; 14-05-18, 01:26.

                      Comment


                      • Odakle izvuče sad Kazemira? Taj ne da nam nije dostupan, nego ne postoji na fudbalskoj mapi.

                        Golman mora da se dovede. Koliko god da košta, nek košta. Za klasu ne treba da se štedi, a isplatiće se višestruko.

                        Ajde Uroše, ti si pljuvao ovde najviše Klopa. Kad se samo setim svih pogrdnih reči koje su bile ispred i iza njegovog imena, mogao si napisati i koju lepu reč.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment






                        • Kako se stvari menjaju. Igramo odlično protiv manjih, ali zato derbiji sve lošiji.

                          Što se mene lično tiče, nemam ja ništa protiv toga. Da smo ove sezone od ovih 7 nerešenih kući izvukli još bar 3 ili 4 pobede, bila bi to super sezona.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Koga traziti kao rotaciju za Salaha i Manea?
                            Pominje se Lanzini. Mislim da nije losa opcija, ima dobru tehniku, dobar sut van 16, dovoljno je brz. Izgleda mi da mu samo fali jaca motivacija. Ni Bilic ni Mojes nisu neki motivatori, pa verujem da bi pod Klopom i sa nasom brzom igrom jos vise kidao.

                            Na sredini pored Keite bih voleo da vidim Fekira ili Lemara.

                            Za golmana nisam siguran, Karius je imao neke fenomenalne i bitne odbrane u poslednje vreme, imao je i greske ali za sada mi se cini kao ok golman. Mozda ce sledece sezone biti jos bolji, vidi se da napreduje iz dana u dan.
                            Ovog Allisona nisam pratio u Seriji A, samo u LS, i nisam fasciniran.

                            Comment


                            • Ne bi se ja tako lako odrekao OX-a. Ono što je pokazivao do povrede je bilo dobro.

                              Lanzini mi je nekako nedorečen. Ima on taj neki šmek, ali je nekonstantan. Samo ga nešto ne pamtim kao krilo... On mi je više nekako 10ka.

                              Što se tiče golmana, nedovoljno je ovo po meni ako hoćemo da napadamo titulu. Mora klasa golman za nešto više.

                              Minjole može da prođe ako napadamo LE. Karius može da prođe ako napadamo LŠ. Ali TOP golman mora ako hoćemo da napadamo titulu. Tako nekako ja vidim golmane kod nas.
                              Last edited by z0La; 14-05-18, 12:56.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Moguce je da si u pravu za golmana. Ja sam zgotivio Kariusa bas ali cu ga odgotiviti odmah bude li nastavio sa greskama.

                                Moze Lanzini da igra na Maneovoj poziciji, a ima i mnogo bolji sut. Nije konstantan, slazem se, ali mislim da on moze mnogo vise od prikazanog u WH-u.

                                Ox je odlican, ali je korisniji u sredini nego u napadu. Videli smo da ima dobar sut iz daljine, odlicno vrsi presing i sece sve lopte, a takodje je i majstor kada treba da se zadrzi lopta i izvuce se iz guzve, otvori nov prostor.
                                Igrao je nekoliko puta LW kada je Mane bio povredjen i to je bilo solidno, ali mi to nije adekvatna za njega.

                                Mozda ni Lanzini nije dovoljno dobar za LFC, ali ne vidim drugo resenje a da ne kosta mnogo. Klop sigurno nece odvojiti mnogo za igraca koji ce sluziti za rotaciju.

                                Comment

                                Working...
                                X