Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zero View Post
    Ma ja razumem svaku kritiku usmerenu ka Klopu, imam ih i ja mnogo, ali ovo sto pise Pixar je bas preterivanje. Mi uopste nismo toliko losi, koliko se losa atmosfera stvorila medju navijacima, bukvalno su sitnice odlucivale da imamo odlican start sezone, izuzev meca sa Sitijem, gde smo bas podbacili, ali tako se namestilo. Samo malo vise koncetracije u zavrsnici, i imali bi par pobeda vise, odakle bi doslo samopozudanje celoj ekipi. Evo videces, vezacemo nekoliko pobeda, i odmah ce druga prica da se vrti.

    A otpustanje Klopa u toku sezonu bi bilo tako pucanje u nogu samom sebi,da je to strasno. Dosao bi neki polovan Englez, i opet ne bismo znali ni gde smo, ni sta nas je snaslo. Bice Klop tu jos dugo.

    I da, nama isto fali klasican napadac kao lebac, razumljivo je da Firmino nije u stanju cele sezone da glumi spica, a Staridz bas lose izgleda.
    Slazem se sa ovim postom od A do S.
    Klop je pogrijesio sto nije doveo stopera a i napadaca, to su mu najvece greske ovo ljeto. Smatram da bi ovaj tim bio konkurent za titulu da je Klop uspio da pronadje i dovede dve klase na ovim pozicijama. Sve ostalo se moze nekako "zakrpiti".

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Ne moze nikako da bude slican posao u Dortmundu i Liverpulu, on tamo nije imao nikakav pritisak mogao je da radi sta hoce i koliko hoce.
      Ako vec kazes to sto kazes, sta je problem zrtvovati i pripremiti ekipu za napad na titulu sledece sezone. Takvim razmisljanjem, kako nama samo treba top4, necemo uzeti nista ni narednih 20god. Uostalom kao sto sam milion puta ponovio top4, nama apsolutno nista ne donosi, bar ne u ovom trenutku. A squad necemo imati kao Siti/Junajted ni narednih 10god minimum. Znaci jedina sansa da uzmemo titulu je ako ne igramo evropu, svidelo se to tebi ili ne, to je realnost. Ja bih voleo da osvojimo i LS i PL odmah ove sezone.

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      Ti bi već u oktobru žrtvovao sezonu? Je l' tebi deluje ovo kao igrica pa da kažeš posle nekoliko kola gotova je, simuliraću do kraja pa ću sledeće godine ozbiljno da napadnem titulu?

      Možda je moje mišljenje subjektivno, ali ovo je teška nebuloza.

      Comment


      • Ne, ta prica ide jos od januara prosle sezone.
        Moraju se postavljati ciljevi i neki plan, mi u ovom trenutku ne idemo nigde plana nema, bar tako deluje.
        Sta je toliko katastrofalno, ako ovu sezonu iskoristis za neke vece ciljeve, i pripremis ekipu psihicki i fizicki, a rezultat ostavis po strani. Uostalom mi smo pre dve god bili koji 6/7? pa jel bio smak sveta?

        Ali eto, posto neki ljudi ovde ne mogu da prihvate tudje misljenje, moraju da omalovazavaju, ja cu se povuci.

        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Ne, ta prica ide jos od januara prosle sezone.
          Moraju se postavljati ciljevi i neki plan, mi u ovom trenutku ne idemo nigde plana nema, bar tako deluje.
          Sta je toliko katastrofalno, ako ovu sezonu iskoristis za neke vece ciljeve, i pripremis ekipu psihicki i fizicki, a rezultat ostavis po strani. Uostalom mi smo pre dve god bili koji 6/7? pa jel bio smak sveta?

          Ali eto, posto neki ljudi ovde ne mogu da prihvate tudje misljenje, moraju da omalovazavaju, ja cu se povuci.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          Da li veruješ da će Kutinjo ostati ako završimo sedmi? Da li veruješ da će VVD doći ako završimo sedmi? Da li veruješ da ekipa i trener koji su završili sedmi mogu da sledeće godine osvoje titulu (nemoj da mi daješ primer Čelsija jer su oni osvojili titulu sezonu pre toga)?

          Comment


          • Znaci u sustini ti da si Klop, ti bi dosao kod igraca I rekao:" Znate sta momci, bez pritiska, laganica, moramo da izbegnemo Evropu sledece sezone, tako da ne idemo na pobedu, igramo lose I gubimo za vise ciljeve. Hajde da budemo luzerska ekipa ove godine, da bi napali titulu sledece godine."

            Stvarno ne znam kako da ti objasnim da je to besmisleno. Ako, ne daj Boze, budemo sedmi, imacemo daleko slabiji tim, I drugog trenera, znaci novi pocetak. Opet bi izgubili dragoceno vreme, korak unazad. Najbitnije je da klub napreduje, da je konstantan u Ligi Sampiona.Top 4 je neophodan, pogotovu sto to u ovom trenutku znaci da ces biti ispred 2 bas, bas ozbiljne ekipe (nebitno ko bi od najjacih 6 to bio).
            Last edited by mark !t zer0; 05-10-17, 20:21.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Da li veruješ da će Kutinjo ostati ako završimo sedmi? Da li veruješ da će VVD doći ako završimo sedmi? Da li veruješ da ekipa i trener koji su završili sedmi mogu da sledeće godine osvoje titulu (nemoj da mi daješ primer Čelsija jer su oni osvojili titulu sezonu pre toga)?
              Da li verujes da Kutinjo nece plakati odmah sad u januaru da ide, bili prvi ili deseti...
              Pa imali smo ovo leto top4, i sta smo uradili nista. Salaha bi mogli da dovedemo i bez LSa, kao i ostale igrace(prosek)...
              Naby i Virgil ce doci bez obzira na kojoj cemo poziciji zavrsiti.


              Sent from my SM-T560 using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Da li verujes da Kutinjo nece plakati odmah sad u januaru da ide, bili prvi ili deseti...
                Pa imali smo ovo leto top4, i sta smo uradili nista. Salaha bi mogli da dovedemo i bez LSa, kao i ostale igrace(prosek)...
                Naby i Virgil ce doci bez obzira na kojoj cemo poziciji zavrsiti.


                Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                Salaha ne bi doveli da ne igramo LŠ. Zašto bi došao u Liverpul koji igra LE, a može u Romi da igra LŠ?

                Pritom zaboravljaš da bez igranja LŠ nema ni para od samo učešća, prodaje karata i tv prava. Mnogo je bolje za klub da igramo LŠ.

                Comment


                • Hipotetički vama bi fenomenalno lego naš (Man Utd) scenario, tj osvajanje LE. Ali to sa druge strane znači da morate da budete treći u LŠ.
                  Uzme se kintica lepa od LE, osvoji se ne nebitan trofej (da se prekine ta serija izgubljenih finala kod Kloppa)

                  Biće vraški teško za vas da ispred vas ne budu City, United, Chelsea, Tottenham. Sve 4 ekipe su bolje od vas.
                  Ja kao navijač Uniteda, ne bi bio mnoooooogo nezadovoljan ako bi bili četvrti, tj iza City-a, Chelsea-a i Totta. To su sve baš dobre ekipe.
                  A vi ste realno slabiji od nas.

                  A ni Arsenal nije baš šišarka od tima. Možda će Sanchez i Ozil izginuti ovu sezonu, da bi dobili bolje ugovore i najbolje klubove sledeće godine.

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    Biće vraški teško za vas da ispred vas ne budu City, United, Chelsea, Tottenham. Sve 4 ekipe su bolje od vas.
                    Ja kao navijač Uniteda, ne bi bio mnoooooogo nezadovoljan ako bi bili četvrti, tj iza City-a, Chelsea-a i Totta. To su sve baš dobre ekipe.
                    A vi ste realno slabiji od nas.

                    A ni Arsenal nije baš šišarka od tima. Možda će Sanchez i Ozil izginuti ovu sezonu, da bi dobili bolje ugovore i najbolje klubove sledeće godine.
                    Realno, tesko mogu da nas zamislim ispred bilo koje od tih 4 ekipa.
                    Mada ako odradimo dobro zimski prelazni rok, svasta moze da se desi.
                    Da smo imali samo malo srece u pojedinim utakmicama, disali bi smo za vrat Mancesterima i celokupan utisak o ekipi Liverpula bi bio totalno drugaciji.

                    Comment


                    • Mi smo ekipa od koje ne znaš šta možeš da očekuješ(dobro, možeš da očekuješ lošu odbranu). A takve ekipe su tempirana bomba.

                      Jel mislite da je nemoguće da vežemo nekih 6 pobeda? Meni je to sasvim moguće. Da odemo na neko treće mesto, i da budemo u zaostatku za prvim tipa 3-4 boda. Mi smo takva ekipa.

                      Što se tiče titule, tu stvarno nemamo šta da tražimo. Ne može tim bez odbrane da uzme titulu, nema šanse.

                      Ne slažem se ni ja sa Pixijem, ali razumem iz kog ugla posmatra stvari. Ali i ti Pixi pogledaj sve negativno što bi iz toga proizašlo. Samo zamisli pritisak na ekipu/Kloppa/sam klub koliki bi bio da se vratimo na sedmo mesto.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Inace puno pozitivnih stvari nam je donelo ucesce u LS ove sezone...
                        Kutinjo nije hteo da ide, doveli smo top igrace, dobro se drzimo i u Ligi i u LSu...
                        Arsenal sa Wengerom bez LSa imao bolji prelazni.
                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 06-10-17, 20:39.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • paul joyce‏ @_pauljoyce
                          Liverpool say Sadio Mane suffered hamstring injury with Senegal, Could be out for six weeks.
                          Proklete reprez...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • E kakav maler ga je krenuo..
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Dal je moguce. Poslednja stvar koja nam je potrebna u ovom trenutku. Iskreno, Klop je u dosta nezavidnoj situaciji sada, nece biti uopste lako da se ekipa podigne i vrati na pravi put. Pobeda nad United-om bi bila ogroman boost, i necu da preterujem, ali mislim da od ovog meca nam zavisi bas dosta stvari vezano za ovu sezonu. Jeste to jedan mec, ali kada se pogleda u kakvom trenutku dolazi, bukvalno moze da bude spas, a moze i da nas definitivno pokopa. Jednostavno moramo da pobedimo, kako znamo i umemo.

                              Edit: Kada se vraca Lallana?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                Dal je moguce. Poslednja stvar koja nam je potrebna u ovom trenutku. Iskreno, Klop je u dosta nezavidnoj situaciji sada, nece biti uopste lako da se ekipa podigne i vrati na pravi put. Pobeda nad United-om bi bila ogroman boost, i necu da preterujem, ali mislim da od ovog meca nam zavisi bas dosta stvari vezano za ovu sezonu. Jeste to jedan mec, ali kada se pogleda u kakvom trenutku dolazi, bukvalno moze da bude spas, a moze i da nas definitivno pokopa. Jednostavno moramo da pobedimo, kako znamo i umemo.

                                Edit: Kada se vraca Lallana?
                                Razumem o čemu pričaš. Potrebno nam je da vežemo nekoliko dobrih rezultata. Junajted, pa Spursi sledeća, i kad bi se tu uzelo 4 boda, bio bi odličan podstrek za naredni period. Dok npr. 1 bod iz ta dva meča bi nas uvukao u još veće sivilo i pritisak.

                                Šta reći, ogroman gubitak. Sreća da je Cou u formi, pa može da nadoknadi to. Kapiram da će za Junajted njega da stavi na Maneovu poziciju, a u sredini da budu Gini-Hendo-Can.

                                Za Lallanu ne znam, nisam nešto pratio. Pre su pominjali neki novembar ako se sećam...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X