Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije to bas realno merilo.
    Vecinu golova su davali kad je protivnik isao na sve ili nista, a do tog trenutka je uvek bila cupava utakmica.

    Comment


    • Ne treba kukati danas na tim. Odigrali su momci dobro. Nije lako igrati protiv ovakve Murinjove taktike. Želja, borba i zalaganje su bili tu. Nekoliko lepih akcija.

      Meni je jedino krivo što je Salah uzeo loptu Coutinhu posle onog šuta Matipa. To je trebao da pusti, jer je Cou bio već spreman za šut, a Salah bio okrenut leđima.

      Svakako ne treba kriviti Murinja. Imali smo 3 lepe šanse (Matip, Salah i posle Can). Na nama je što nismo uspeli da postignemo gol.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Treba dodati i da je Gomez odigrao odlicno.

        Comment


        • Neverovatno mi je kako u velikim utakmicama igramo u odbrani i na sredini maksimalno fokusirano, minimalan broj gresaka, agresivno itd. Da se Murinjo otvorio, mislim da bi dali barem gol. Ostaje zal, ali sta da se radi. Da ponovimo protiv Spursa ovakvu partiju i uzimamo 3 boda.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Treba dodati i da je Gomez odigrao odlicno.
            Jesi vidio centaršut, a brate? A ti ga kudiš...

            Šalu na stranu, Gomez je za PL mnogo bolja opcija od nejakog TAA.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Neverovatno mi je kako u velikim utakmicama igramo u odbrani i na sredini maksimalno fokusirano, minimalan broj gresaka, agresivno itd. Da se Murinjo otvorio, mislim da bi dali barem gol. Ostaje zal, ali sta da se radi. Da ponovimo protiv Spursa ovakvu partiju i uzimamo 3 boda.
              Da se Murinjo otvorio dobili bi nas lagano, ali kukavica je to i tvrdoglav isto koliko i Klopp. 9 poena zaostatka posle 8 kola...

              Sent from my SM-T560 using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Jesi vidio centaršut, a brate? A ti ga kudiš...

                Šalu na stranu, Gomez je za PL mnogo bolja opcija od nejakog TAA.
                Bas sam ga za taj centarsut kritikovao, srecan sam sto sam pogresio. Samo neka nastavi tako.
                I u odbrani je bio siguran, sprecio je cak i onu opasnu kontru startom sa ledja..

                Comment


                • Pixi, stvarno si postao naporan moram ti reći. Meni je neverovatno da ti dolaziš ovde samo da bi kukao? Danas smo odigrali sasvim dobru tekmu i ti opet ni reč ne napišeš o tome, nego samo o crnilu.

                  Ja sam totalno za kritiku, ali danas nisu zaslužili kritikovanje.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Da se Murinjo otvorio dobili bi nas lagano, ali kukavica je to i tvrdoglav isto koliko i Klopp. 9 poena zaostatka posle 8 kola...

                    Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                    Steta sto nije imao tebe pored na klupi. Kontam da bi bio zadovoljniji sa 3 boda nego sa ovim jednim.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Da se Murinjo otvorio dobili bi nas lagano, ali kukavica je to i tvrdoglav isto koliko i Klopp. 9 poena zaostatka posle 8 kola...

                      Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                      Bravo.

                      Ovo je toliko tačno, i toliko me frustrira kao navijača Uniteda.
                      United je i bolji tim maltene u svakom pogledu, i ima kapacitet da neutrališe i eventualno polukontre nakon otvorenije igre. I ja ne kupujem tu priču "gostujuci teren bla bla bla" Ako je gostujuci ne znaci da se danas igrao fudbal na stiroporu a mi smo inače naviknuti na fudbal po gumi. I ne znaci da smo igrali na terenu koji je dijametralno suprotnih proporcija nego teren na OT-u ili svakom dugom fudbalskom terenu.

                      Murinjo vam je poklonio danas šansu da vežbate igru u poslednjoj trećini protiv dobre odbrane, možda će vam nekad trebati. Trebalo bi da ste mu zahvalni.

                      A kao što si rekao, on je samo tvrdoglav i išao je po svom patternu. Kad bi se pravio startnih XI iz ova 2 tima, samo Coutinho i Mane bi zavrsili u tom timu. Mourinho je takav da bi se izašao ovako da se brani protiv vas pa i da smo na svih 11 pozicija mnogo jači.

                      Vi ste šanse stvorili baš zbog tog našeg preteranog spuštanja cele linije plitko. Punili smo šesnest i kod prekida, kao da ste WH ili Stoke, a ne LFC. Najveća šansa vaša je upravo došla i zbog tog kampovanja plitko, kad je Lukaku inertno ostao u šesnest nakon prekida, odbila se lopta pa kao "ajde da pomognem i dalje" pa je onda zakasnio da istrči na ofsajd.
                      Ta vaša šansa je posledica totalno amaterske i debilne greške naše odbrane u tom mometnu, tj Lukaku, koji se ne moze mnogo kriviti zbog toga, jer je napadač.



                      Poražavajuća utakmica za obe ekipe, IMHO.
                      Za nas, jer je Mourinho izašao da se brani i samo dao nama do znanja još više da će to uvek da radi bez obzira na okolnosti. Uzgred, bilo je na momente sramotno kad naši igrači svesno nisu smeli da dodaju vertikalni pas kroz sredinu.
                      Za vas, jer realno teško da se može reći da ste odigrali dobro. Niste vi napadali i imali inicijativu, jer ste radili dobre stvari u nekoj prevlasti na sredini. Imali ste inicijativu jer vam je svesno poklonjeno da radite to. A poražavajuće je da za 90 minuta i niste mnogo ozbiljnih šansi stvorili. Ta jedna šansa, nakon amaterske greške Lukakua, i još nekoliko solidno opasnih situacija. Van toga ništa, a ponavljam, poklonjeno vam je da 90 minuta pokušavate stvari u poslednjoj trećini...
                      Last edited by Busby Babe; 14-10-17, 20:20.

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        Bravo.

                        Ovo je toliko tačno, i toliko me frustrira kao navijača Uniteda.
                        United je i bolji tim maltene u svakom pogledu, i ima kapacitet da neutrališe i eventualno polukontre nakon otvorenije igre. I ja ne kupujem tu priču "gostujuci teren bla bla bla" Ako je gostujuci ne znaci da se danas igrao fudbal na stiroporu a mi smo inače naviknuti na fudbal po gumi. I ne znaci da smo igrali na terenu koji je dijametralno suprotnih proporcija nego teren na OT-u ili svakom dugom fudbalskom terenu.

                        Murinjo vam je poklonio danas šansu da vežbate igru u poslednjoj trećini protiv dobre odbrane, možda će vam nekad trebati. Trebalo bi da ste mu zahvalni.

                        A kao što si rekao, on je samo tvrdoglav i išao je po svom patternu. Kad bi se pravio startnih XI iz ova 2 tima, samo Coutinho i Mane bi zavrsili u tom timu. Mourinho je takav da bi se izašao ovako da se brani protiv vas pa i da smo na svih 11 pozicija mnogo jači.

                        Vi ste šanse stvorili baš zbog tog našeg preteranog spuštanja cele linije plitko. Punili smo šesnest i kod prekida, kao da ste WH ili Stoke, a ne LFC. Najveća šansa vaša je upravo došla i zbog tog kampovanja plitko, kad je Lukaku inertno ostao u šesnest nakon prekida, odbila se lopta pa kao "ajde da pomognem i dalje" pa je onda zakasnio da istrči na ofsajd.
                        Ta vaša šansa je posledica totalno amaterske i debilne greške naše odbrane u tom mometnu, tj Lukaku, koji se ne moze mnogo kriviti zbog toga, jer je napadač.



                        Poražavajuća utakmica za obe ekipe, IMHO.
                        Za nas, jer je Mourinho izašao da se brani i samo dao nama do znanja još više da će to uvek da radi bez obzira na okolnosti. Uzgred, bilo je na momente sramotno kad naši igrači svesno nisu smeli da dodaju vertikalni pas kroz sredinu.
                        Za vas, jer realno teško da se može reći da ste odigrali dobro. Niste vi napadali i imali inicijativu, jer ste radili dobre stvari u nekoj prevlasti na sredini. Imali ste inicijativu jer vam je svesno poklonjeno da radite to. A poražavajuće je da za 90 minuta i niste mnogo ozbiljnih šansi stvorili. Ta jedna šansa, nakon amaterske greške Lukakua, i još nekoliko solidno opasnih situacija. Van toga ništa, a ponavljam, poklonjeno vam je da 90 minuta pokušavate stvari u poslednjoj trećini...
                        Eto, ja mislim da ako biste se vi otvorili da bi primili 2-3 gola glatko. Sta cemo sada?

                        Ja samo vidim da je trener jednog od najvecih klubova na svetu odlucio da ne predje pola drugo poluvreme i brani se kao da vodi Barnli. On je uspeo u svom cilju, nemam ja nista protiv dekadencije i ovakvog fudbala, ali vama je bitnije sta je Klop izjavio nego sto potrosite tolike pare i onda se branite od slabog Liverpula s frustriranim trenerom.

                        Comment


                        • Liverpulu i amateri mogu da daju gol kad im padne na pamet, a ne Junajted.
                          Pritom Mou je svoj zacrtani cilj ispunio, Klopp nije. Junajted pritom ima najozbiljniju defanzivu uz Spurse. Ne znam kojom logikom bi mi dali 2,3 a ni 0.

                          Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Pa niste vi baš Real Madrid ili prime Barsa, i u otvorenoj igri se uvek kladim na ekipu koja ima mnogo bolju odbranu i fizički moćniju ekipu.
                            Generalno, kad su kvaliteti timova pribižni (iako je legit Utd bolji, ali ne mnogo mnooooogo bolji) uvek se kladim na onu koja je defanzivno bolja, još ako je fizički moćnija, onda nemam dileme.

                            U otvorenijoj igri, sa više želje da se izadje visoko, npr više puta bi Martial imao prilike da napada Gomesa. A sam se zapitaj kako bi to moglo da deluje. I taj Gomes je prvi koji treba da posalje zahvalnicu Murinjo jer ga je lišio potencijalnog horora.

                            Lukaku vam je nekoliko puta pravio probleme danas nakon uvaljene koske iz ispucavanja, sam okruzen sa 4 defanzivca, izolovan od saigraca po 30, 40 metra u radijusu. Mnogi misle da je on loše odigrao, da je dobro sačuvan i slično. Ne njega je "sačuvao" i zatvorio iz igre sam Murinjo, ne odbrana Liverpula. Ne postoji fudbaler na svetu koji može na ispucanu loptu sam sebi da spusti loptu pored 4 igrača i dotera je do protivničkog gola i uvali gol.

                            Unitedova poslednja linija je poprilično brzo i defanzivno odlična. I Smalling i Jones su brzi za štopere dosta. Plus smo imali Janga koji je support odbrani i Matica koji zatvara sve sa DM-a i stigne sve da pokrpi. Komotno smo mogli da izadjemo da igramo više i hrabrije, nemati vi taj potencijal da nas mnogo oštetite.
                            Šta više za nas je opasnije kad dopustiš Coutinho da ti sedne u krilo, pa se plašiš njegovog šuta iz kolena jer mu mnogo malo prostora treba, i onda moraš to da zatvaraš mnogo i time otvaraš prostor drugim protivničkim igračima da se kreću u toj poslednjoj trećini.

                            Comment


                            • Mi smo dokazali vise puta da kada odigramo dobro, kao danas, mozemo da pobedimo svakoga ko se otvori. Prosle godine Totenhem se otvorio protiv nas, pa smo im dali 2 gola za kratko vreme, a mogli 5. Taj Totenhem mi ne deluje slabije od vas. Da ne pricam da bi Firmino, Kutinjo i Salah imali mnogo vise prostora i ubedjen sam da bi dali 2-3 gola. Dobro, ne slazemo se ocigledno.

                              Comment


                              • Da je Junajted izašao visoko, neminovno je da bi dao neke golove, ali bi i primio. Sad je pitanje u čijoj mreži bi bilo više golova....fifti-fifti.

                                Ostavljanje Dzonsa i Smolinga same protiv našeg napada bi bilo ravno samoubistvu.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X