Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Hvala Mags, takođe. I da Riči počne da zabija golove.

    Da li je moguće da je Staridz onoliko propao? Meni je stvarno bedak da ga gledam onakvog. Kad se setim kakva je zverka bio i koliko je bio rasan...

    Izgubio je brzinu, agilnost, preciznost + preveliki strah od duela. Ali ono najgore je što je izgubio onaj osećaj egzekutora, ubice. Kad ga vidiš samog ispred gola, znaš da je to gol. Sad je totalno drugačija situacija. Basš su mu povrede osakatile karijeru i napredak.

    Klopp ako u januaru ne dovede štopera znaš šta... Nema izgovora. Ne zanima me koliko para i slično, samo da dobijemo bilo kakvu sigurnost pozadi. Ako već igramo kako igramo, ne moramo i da primamo dodatne glupe golove jer štoperi ostave samog napadača(koji je jedini protivnički igrač na našoj polovini) 3 metra od njega i jedan i drugi. Imaš jednog igrača da čuvaš, i imate 2vs1, i opet mu date 3 metra prostora....
    Problem je što očigledno nema radnu etiku. Povrede su nekad do (ne)sreće, nekada do fizičke spremnosti igrača. Roben imao ogroman broj povreda, pa se vraćao moćniji, brži i bolji. Staridz se vrati gori posle svake povrede.

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Problem je što očigledno nema radnu etiku. Povrede su nekad do (ne)sreće, nekada do fizičke spremnosti igrača. Roben imao ogroman broj povreda, pa se vraćao moćniji, brži i bolji. Staridz se vrati gori posle svake povrede.
      Ne znam, ali Klopp ga je baš hvalio letos da se spremao neverovatno tokom leta. Da je dosta radio na fizičkoj spremi. Koliko se sećam, rekao je da ga nikad nije video u boljoj formi otkako je on(Klopp) u klubu.

      Može biti i to što pričaš. Ko će ga znati. Ali ovakav Staridz nama ne može ni 3. špic da bude...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • U poslednje 7 utakmice - 1 pobeda. A na svakom mecu smo bili bolji.

        Ne znam sta nam se desilo juce u drugom poluvremenu, prvo smo odigrali sasvim solidno i ocekivao sam pobedu uz nastavak takve igre. Ipak, Newcastle je odigrao veoma cvrsto i bez vecih gresaka sem one promasene lopte pre Staridzeve sanse.
        Staridz je izgledao sasvim solidno poslednja 2 puta kada je ulazio sa klupe, ali kada je startet zna se sta ce biti. Ne zna se ko je gori, on ili Firmino.

        Solanke igra bez mnogo razmisljanja, uvek konkretan, ili puca ili asistira, ne mrci ga i uvek je blizu gola.
        Trebalo bi mu dati priliku u prvoj postavi, ali recimo tamo tek protiv Huddersfielda.

        Odbrana je bila dosta fokusirana, nije bio ni jedan problem kod branjenja centarsuteva, sve je bilo glatko reseno ali eto, losa sinhronizacija kod jedne ofsajd zamke, Lovren dobro pozicioniran ali Matip ne (mada mozda je i bio minimalan ofsajd - levo koleno Hoselua). Posle Matip fino ispravlja i izbija loptu ali uz nesrecan odbitak..

        Mane i Salah su podbacili, jasno se video manjak koncentracije i kod prijema lopte, odluka u zavrsnici, davanja prejakog fora.. Bledo izdanje obojice. Zapitao sam se da li mozda postoji neki problem kod Manea jer je zamenjen zadnja dva puta u 70. minutu, iako je npr protiv Spartaka bio solidan. Mozda postoji neka blaga povreda, to bi i opravdalo njegovu jucerasnju igru.

        Vise napada odvijalo se po desnom boku umesto po levom, Gomez je bio dosta ukljucen u napadu i to mi se nije svidelo pre svega jer mu je centarsut uzasan i nema trunke kreativnosti, dok se Moreno/Cou/Mane odlicno slazu.
        Salah nije imao nikakvu korist od Gomeza, uzasna saradnja njih dvojice, a i kako ne bi bila kada Joe ne ume dupli pas da odigra.

        Kada je rec o Kloppu, slazem se, vreme istice, ako ne bude izborio LS treba dobiti otkaz. Ali, neka ostavimo tu temu za kraj sezone, treba da verujemo u tim jer ima razloga. Nismo imali srece nikako u ovim utakmicama, bili smo mnogo puta veoma blizu gola i za to se ne moze reci da je Kloppova krivica. Stvoreno je mnogo sansi i jednostavno golovi ce morati da krenu. Protiv Junajteda, nadam se.

        Comment


        • Da li ste vi ljudi realni?
          Vi bi stvarno jednom Klopu dali manje vremena da se pokaže nego Brendanu
          Nemojte misliti da se ja topim od miline posle ovakve serije rezultata, ali kad realno sagledam sve meni bi Klop ladno odradio ugovor do kraja (najmanje).
          Ima tu realno još puno posla i sve to ide sporije nego što smo svi mi to zamišljali ali činjenica je da smo pre par godina dosta i zaostajali iza vrha PL.
          Liverpul je po meni dno dotakao kada su Beniteza zamenili Hodžsonom, od momenta kada je klupu preuzeo Dalgliš ide se prema gore (pogotovo posle promene vlasnika kluba),
          i dolazak Brendana je bio boljitak, a i dovođenje Klopa pre dve godine.....
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Originally posted by somborac View Post
            Da li ste vi ljudi realni?
            Vi bi stvarno jednom Klopu dali manje vremena da se pokaže nego Brendanu
            Nemojte misliti da se ja topim od miline posle ovakve serije rezultata, ali kad realno sagledam sve meni bi Klop ladno odradio ugovor do kraja (najmanje).
            Ima tu realno još puno posla i sve to ide sporije nego što smo svi mi to zamišljali ali činjenica je da smo pre par godina dosta i zaostajali iza vrha PL.
            Liverpul je po meni dno dotakao kada su Beniteza zamenili Hodžsonom, od momenta kada je klupu preuzeo Dalgliš ide se prema gore (pogotovo posle promene vlasnika kluba),
            i dolazak Brendana je bio boljitak, a i dovođenje Klopa pre dve godine.....
            Brendan je dobio više vremena jer mu je izmakla titula zbog gol razlike. Jeste na kraju bilo -2 zbog Palasa, ali mi smo izgubili titulu zbog klizanja Džerarda.

            Možeš da mi pojasniš malo zašto bi Klopu dao toliko vremena? Ono što ja vidim je isto kao i kada je došao. Mi smo recimo u toj sezoni s Klopom zgazili Siti 4:1, ali smo imali utakmice tipa Norič 5:4 itd. Prošla je ta sezona, sledeće su se opet iste greške dešavale u odbrani pa smo recimo izgubili od Edi Haua 4:3. Početak nove sezone, 3:3 s Votfordom. Ja ne vidim napredak nikakav i možda je Klop dostigao maksimum s Liverpulom. I dalje stojim pri tome da ako ne uđe u 4 najbolje ekipe ili ne izbori LŠ preko LŠ/LE, treba da ode.

            Comment


            • Evo jedan dupli, ali moram. Koja je uloga Vajnalduma? U drugom poluvremenu imao je 15 dodavanja i 1 šut. VEZNI IGRAČ. Šta on radi na terenu? Beskoristan skroz.

              Comment


              • Rano je za bilo kakvu priču oko Kloppa. Tek krenuo oktobar. Treba prvo videti šta će u januaru uraditi što se tiče transfera. Po meni je tu ključ. Motaćemo se mi tu oko četvrtog mesta, ne verujem da ćemo biti niže dole. Ako prestane sa tvrdoglavošću, bar što se tiče štopera, i dovede jedno dobro ime u januaru, pa VVD-a na leto + Keita, to je ozbiljnija priča. Ali ako u januaru vidim neko pojačanje tipa Caulker...

                Imaš pare, imaš ime iza sebe da privučeš igrače...pusti slepu veru u određene ljude, jer i sam vidiš da ne može ovako do kraja sezone.

                Prva sezona nije bila kompletna, 8. mesto u ligi, finale LE i finale kupa. Ne možeš da kažeš da je super, ali možeš da provučeš ono "OK, prva je sezona". Druga sezona, top4 izboren, isto možeš da kažeš OK, idemo dalje. Treća sezona, traljav prelazni rok, ispaštamo zbog toga. Januar će brzo da kuca na vrata. Ja bi već sad tražio imena i raspitivao se.

                Limune, ne možeš da kažeš da je odbrana fokusirana, kad se protivnik brani celu utakmicu i iz jedne šanse ti da gol. I da se to ponavlja iz utakmice u utakmicu. Odbrana nimalo fokusirana. Da je Njukasl izvršio neki pritisak na nas, ko zna da li bi pao još neki gol. Fokusiranost odbrane se najbolje ogleda u tome kad nemaju posla celu utakmicu, pa da odrade kako valja i onu jednu-dve polušanse koje će protivnik imati. Zašto jedini protivnički igrač na našoj polovini bleji sam, nigde čoveka oko njega? Zašto ima toliko prostora između dva štopera, da može da sleti Boing 747 i da opet ostane prostora. To nisu neke taktičke mudrosti koje je protivnik odradio super, pa ti kažeš, jbga, svaka im čast. To su osnovne stvari.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Postoji li kakva sansa da Keita dodje u zimskom prelaznom roku ?
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Katastrofa nam je tim trenutno, ali boljeg od Kloppa ne mozemo da imamo, idealan je za ovaj klub i ne bih ga ja dirao uopste. Verovatno se 99% vas nece sloziti ali ja moram da iznesem svoje misljenje svidelo se to vama ili ne.

                    @Mare postoji ako ispadnu iz LSa.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Dosta se špekuliše o tome, ali mislim da nije baš realno....
                      Edit - u vezi Keite
                      Last edited by somborac; 02-10-17, 18:15.
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Što se mene lično tiče, ja bi mu dao da odradi ugovor do kraja(jel beše ova i još jedna sezona?).

                        Najviše zbog toga što i da ništa ne uradi do kraja ugovora, verujem da će generalno ostaviti tim i klub u boljem stanju nego što ga je zatekao. Neće to biti ono kad trener ne uradi ništa, ode i ostavi iza sebe katastrofu. Pre svega, verujem da još uvek može da napravi nešto (ako smanji tvrdoglavost). Nije da su nama cvetale ruže pre njega, pa otkad je on došao mi se srozali načisto. Klub je u usponu, to isto mora da se kaže. Kad kažem usponu, ne mislim na ove X-eve što igramo i trenutne rezultate, već generalno gledano. Bolja atmosfera, veća očekivanja itd. itd.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Što se mene lično tiče, ja bi mu dao da odradi ugovor do kraja(jel beše ova i još jedna sezona?).
                          Do 2022 ima ugovor.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Do 2022 ima ugovor.
                            Da se ispravim onda, dao bi mu ovu i još jednu sezonu.

                            Mislim da je za neki projekat sasvim dovoljno 4 godine tj. sezone. Nismo mi klub koji se bori za opstanak, pa mu sad treba decenija da preokrene to sve.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Za koji dan će 2 godine kako je došao..., baš je prerano počela ova nepotrebna nervoza
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Da se ispravim onda, dao bi mu ovu i još jednu sezonu.

                                Mislim da je za neki projekat sasvim dovoljno 4 godine tj. sezone. Nismo mi klub koji se bori za opstanak, pa mu sad treba decenija da preokrene to sve.
                                Niste ni klub koji je osvojio ligu 20 godina, tako da ni te 4 godine uz ovako lose prelazne rokove nisu dovoljne. Ja sam siguran da cete kad tad kliknuti pod Klopom, ali njemu treba mnogo jaca ekipa kao i klupa klupa a la Siti. Brat bratu trba vam jos 5 igraca za startnih 11, plus klupa. Al bas ozbiljna klupa.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X