Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Uzas, ali je tu Cou.
    Kada se vracaju Lalana i Clyne ?
    Клајн не ускоро. Колико сам разумео, није регистрован за ЛШ. Треба Гомеза гурати на десном беку.

    Comment


    • Mane propušta Barnli kući i dve tekme Lester na strani (jedna je u kupu, tu verovatno ne bi ni igrao). Odlična prilika da vidimo koliko zavisimo od Mane-a. A mislim da mnogo zavisimo, daj Bože da grešim.

      Videćemo šta će Klopp da uradi. Da li će Staridza da stavi na špica, a Firmina na krilo. Ili da da Ox-u šansu, ili eventualno Coutinho. Ima tu nekoliko opcija...videćemo...

      Za Lallanu su pričali da bi trebalo nekad u novembru koliko se sećam. A Klajn valjda oko decembra, možda ranije.

      Treba Gomezu dati šansu.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kritika da, ali ne na osnovu ove utakmice i rezultata.

        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment




        • Gle kako su Klavana namirisali Aguero i Jesus. Obojica oko njega mučenika. A on 2 metra iza Matipa...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ings se opet povredio.

            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Koliko nema sreće dečko... Valjda nije nešto ozbiljnije...

              Imati i jednog napadača koji ima ovoliko problema sa povredama je mnogo...a mi imamo dva...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Navodno je zamenjen samo za svaki slučaj.....
                ¡Si Señor!

                Comment


                • https://drivetribe.com/p/the-cars-of...source=organic

                  Znaju znanje moram priznati

                  Mada treba Klop da ih natera biciklovima da idu posle ovih 5:0

                  Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Jurgen Klopp 9th September 2017

                    On whether Coutinho could return against Sevilla…

                    - Yes.
                    Ali ne verujem da će igrati od početka. Možda dobije nekih 25-30 minuta.

                    Pearce je napisao da će Karius biti prvi golman u LŠ ove sezone.

                    Koga bi stavili u sredinu za sredu?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Ali ne verujem da će igrati od početka. Možda dobije nekih 25-30 minuta.

                      Pearce je napisao da će Karius biti prvi golman u LŠ ove sezone.

                      Koga bi stavili u sredinu za sredu?
                      Кутињо, Милнер и Окс. Милнер на задњег везног, Окс БТБ и Кутињо уместо Вајналдума.
                      Last edited by Победа; 11-09-17, 12:17.

                      Comment


                      • Izgubio je od Liverpoola 4:0 sa Arsenalom, smanje mu platu i predje u Liverpool.Izgubio je 5:0 od Sitija sa Liverpoolom..



                        ?

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Кутињо, Милнер и Окс. Милнер на задњег везног, Окс БТБ и Кутињо уместо Вајналдума.
                          Auuu. Ne misliš da je to previše šupljo? Nije naivna Sevilja nimalo...

                          Mislim, moglo bi da funkcioniše, ali totalno neispitana teritorija da bi je probali u prvom kolu LŠ-a, protiv najačeg protivnika u grupi...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ja bi Cou, Emre i Gini, a Klop će Cou, Hendo i Emre
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Ne znam dal će odmah Cou-a u prvih 11 da stavi... Nešto mi ne deluje tako, nisam pametan. Mislim da će Milner igrati od početka..


                              paul joyce‏ @_pauljoyce
                              Lvpl has the option to appeal 3-match ban for Mane, citing "excessive punishment," in hope it is downgraded to 1 or 2. Decision by 5pm
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ovo će biti najbitnija utakmica u septembru, ne vidim razloga da se ne krene iz sve snage...
                                Seti se samo kako je ta četvorka močno izgledala u Minhenu ne tako davno (Cou, Bobi, Mo i Mane)
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X