Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo sada mladi igraju ona Uefa youth league , link ko oce da pogleda
    Code:
    acestream://721e827025faa46d4e7e1833c8867b7a8db28689

    Comment


    • Pa pazi ja svake sezone hocu da uzmemo titulu. Ali realno je nas squad sesti trenutno u PLu. Top4 mi nista ne znaci, zato i kazem bolje da ne udjemo u top4, i zavrsimo van evrope da bi se napala titula sledece kad budu bili tu Virgil i Naby.

      Kad pravis projekat na duze staze, uvek dovodis igrace za koje si milion posto siguran da su pravi za tebe i cekas ih bez obzira da li ces jednu sezonu baciti u bunar. Zato je za mene dovodjenje bilo kog drugog stopera kao backup resenje za Virgila glupost velika. Jedino da se dovede neko ko ce biti pored Virgila ili zamena Matipu, i tu ne vidim neko adekvatno resenje.

      Ja bih voleo da se proba i sa Fabinhom, kakav bi vezni imali sledece sezone Fabinho/Keita bolest.
      Last edited by Brian McShtull; 13-09-17, 17:57.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Jako me nervira takav rezon...., kako to misliš da top4 ništa ne znači!?
        Jel ti misliš da bi VVD, Keita i Lemar izrazili želju da igraju u Liverpulu a da se ne igra Europa
        Mogu se složiti da Livepulu ne sme biti krajnji i jedini cilj top4, ali da se ide namerno na 7. mesto da bi se nagodinu napala titula to je smešno..., a tek ono da u grupi idu na 3. mesto da napadnu LE, je blago rečeno urnebesno
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Da ne pričamo o tome koliki ti treba mentalitet da završiš sedmi, pa da sledeće sezone kreneš po titulu. U ovo ne smemo da računamo Čelzi ili Junajted, jer oni nemaju ovoliki post kao mi. To su klubovi koji imaju šampionski mentalitet. Čak i kad su loši, opet znaju da mogu sledeće sezone titulu.

          Mi smo godinama u toj nekoj stagnaciji. Tim napravi pomak napred, svi se malo dignu i sad zamisli da završiš opet bliže sredini nego vrhu. Mislim da bi to bilo korak napred, nazad 4. Ne sviđa mi se to nikako.

          Da bi bili vrhunski klub, moramo da napravimo da možemo da napdamo na više frontova.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment




          • Nikakva promena u sredini, to me najviše iznenađuje...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by somborac View Post
              Jako me nervira takav rezon...., kako to misliš da top4 ništa ne znači!?
              Jel ti misliš da bi VVD, Keita i Lemar izrazili želju da igraju u Liverpulu a da se ne igra Europa
              Mogu se složiti da Livepulu ne sme biti krajnji i jedini cilj top4, ali da se ide namerno na 7. mesto da bi se nagodinu napala titula to je smešno..., a tek ono da u grupi idu na 3. mesto da napadnu LE, je blago rečeno urnebesno
              Ne mislim da mozemo da osvojimo ligu s Kloppom ako igramo na 2 fronta. Prosle godine smo se raspali u januaru, iako smo bili bez evrope.
              Mozemo da osvajamo trofeje ako se fokusiramo samo na jedno takmicenje, znaci ili LS ili PL. Ja bih sad isao svim snagama na LS, a sledece uzeti PL. [emoji3]

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Пикси, шта гледаш, Србију или Ливерпул?

                Comment


                • Ja znam sebe, prebacivaću nonstop sa jednog na drugo i na kraju neću ništa odgledati.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Пикси, шта гледаш, Србију или Ливерпул?
                    Liverpul, kosarkasi dobijaju sigurno.

                    Mi cemo u novembru da se raspadnemo, ako ovako bude "rotirao" Klopp...

                    Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment




                    • Шкртел, Сако, Коло Туре, Агер, па чак и задњи везни Лукас, сви су бољи од ове двојице. Сви који су отишли.
                      Last edited by Победа; 13-09-17, 21:42.

                      Comment


                      • Nema nista od ove sezone, bilo bi dobro prespavati je.

                        Ne verujem da ce ikada Klopp ista osvojiti s Liverpulom, smesna utakmica veceras. Prejadna Sevilla i mi im poklonimo skoro pobedu.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Nema nista od ove sezone, bilo bi dobro prespavati je.

                          Ne verujem da ce ikada Klopp ista osvojiti s Liverpulom, smesna utakmica veceras. Prejadna Sevilla i mi im poklonimo skoro pobedu.
                          Ја се бојим да је ово друго истина. Како време протиче, све више верујем у то. Можда сам песимиста, али тако се осећам.

                          Comment


                          • Nemam šta da zamerim momcima. Igra kao igra je bila super. Malo smo crkli pri kraju, što je bilo očekivano. To što imamo jednog ipo krštenog igrača u odbrani je Kloppov zajeb. Sad nek se bije po ušima do sutra.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ne znam sta da vam kazem ako ne vidite ogroman napredak u igri u odnosu na onu pod Rodzersom.

                              Comment


                              • Originally posted by somborac View Post
                                Jako me nervira takav rezon...., kako to misliš da top4 ništa ne znači!?
                                Jel ti misliš da bi VVD, Keita i Lemar izrazili želju da igraju u Liverpulu a da se ne igra Europa
                                Mogu se složiti da Livepulu ne sme biti krajnji i jedini cilj top4, ali da se ide namerno na 7. mesto da bi se nagodinu napala titula to je smešno..., a tek ono da u grupi idu na 3. mesto da napadnu LE, je blago rečeno urnebesno
                                Ls da osvojite necete u top4 realno je da ne udjete ima sanse al tesko,najlaksi put da igrate i sledece godine LS je da osvojite LE,oba Mancestera,CFC i Spursi su tezi protivnici od svih iz LE...a neigranje LS povlaci i pitanje pojacanja,za sledecu sezonu

                                Comment

                                Working...
                                X