Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Optimistican sam u vezi ove utakmice, jer smo izgubili od njih u utorak, pa ne mogu nas valjda dva puta dobiti.
    Mada prosle sezone ili pretprosle, bio je slican scenario sa Southamptononm, igrali kup i odma sledeci vikend protiv njih. Izgubili u kupu i igrali nereseno za vikend.
    Dok sam pisao ovu drugu recenicu, izgubio sam optimizam.

    Comment


    • Bolje Can da igra umesto Klavana

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Optimistican sam u vezi ove utakmice, jer smo izgubili od njih u utorak, pa ne mogu nas valjda dva puta dobiti.
        Mada prosle sezone ili pretprosle, bio je slican scenario sa Southamptononm, igrali kup i odma sledeci vikend protiv njih. Izgubili u kupu i igrali nereseno za vikend.
        Dok sam pisao ovu drugu recenicu, izgubio sam optimizam.
        Najveće pitanje će biti hoćemo li uspeti da damo više nego što možemo da primimo.

        Ni njihova odbrana ne briljira, tako da mogu da vidim neku tekmu tipa 3-2, 3-3.

        Bio bi i ja optimističan, ali ako bude duo Klavan-Gomez teško nama. Isti duo bio i sad u kupu, pa ih Slimani sve napravi smešnim kod gola. Mogu da zamislim šta bi im Vardi tek uradio, koji je bar 2 puta brži...

        Limune, i Can je neizvestan za tekmu. Moguće da Klopp neće rizikovati, ipak igramo i LŠ sledeće sedmice.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ne mozemo mi da damo 3gola Lesteru, a mozemo da primimo 5.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ne znam zašto ne bi mogli?

            Odbrana im je prilično loćikava, a ni sredina ne uliva poverenje da može da zaštiti odbranu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • I Palas imao katastrofa odbranu u drugom kolu, pa smo ih jedva dobili. I Barnli je igrao bez Hitona, pa smo im jedva dali gol.
              Lester je ekipa koja nam najmanje lezi, igraju povuceno i samo cekaju gresku i pas u prostor Vardiju i kraj.
              Iznenadicu se ako izvucemo nesto vise od jednog boda u subotu.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • http://www.telegraph.co.uk/football/...illion-pounds/
                man utd povecao prihode za skoro 70m funti za proslu sezonu, ne znam dal ima negde za liverpul. bice ih tesko pratiti

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  I Palas imao katastrofa odbranu u drugom kolu, pa smo ih jedva dobili. I Barnli je igrao bez Hitona, pa smo im jedva dali gol.
                  Lester je ekipa koja nam najmanje lezi, igraju povuceno i samo cekaju gresku i pas u prostor Vardiju i kraj.
                  Iznenadicu se ako izvucemo nesto vise od jednog boda u subotu.
                  Pa kad bi tako gledali, Hofenhajm ima bolju odbranu od obe ekipe pa smo im dali 4. Watford do ovog kola sa Sitijem u 4 tekme primio samo 3 gola od nas.

                  Slažem se da nam Lester ne leži, ali se ne sećam da su se branili poslednji put kad smo igrali protiv njih u gostima u PL-u. Stisli nas od prvog minuta, presing nam udarili, nismo znali gde se nalazimo.

                  Mislim da bi moglo da bude dosta golova na obe strane.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • No Mane no party.
                    Kutinjo nikada nece biti ni pola ovoga sto Mane nama znaci, mi smo s njim druga ekipa.
                    I zato i ne mozemo da dajemo golove, ni Barnliju ni Lesteru...
                    Kad nam se vrati Sadio, onda mozemo da pocnemo da igramo fudbal.


                    Preterujem ja malo kad su kritike u vezi Liverpula u pitanju, zato sto mi je previse stalo da uradimo nesto s Kloppom.
                    I koliko god ja njega kritikovao, nikada ne bih voleo da ode iz kluba pre te 22' i bez i jednog trofeja. Voleo bih da ode kao iz Dortmunda, i da ostavi zdravu sredinu za Xabija/Stivija.

                    Uvek sam protiv kritike posle poraza, uvek je bolje nalaziti greske posle pobede i dobre stvari posle poraza to je kljuc uspeha.
                    Naravno i mene povuce trenutak, i iznerviran svasta napisem.[emoji3]
                    Last edited by Brian McShtull; 21-09-17, 22:59.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ako bez Mane-a ne možemo da pobedimo Barnli i Lester, treba da se ugasimo. Mane je glavni igrač, slažem se. Motor ekipe, vuče sve u napadu, ali moramo da postanemo više od 1 čovek klub. Pomislio bi čovek da ćemo naučiti nešto posle januara prošle sezone...

                      Samo ti kritikuj Pixi. Jer i meni dođe posle tekme da ospem paljbu, ali ti odradiš posao i za tebe i mene, tako da brzo izgubim želju.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Kvinsi Promes se povredio na kupu Rusije i 90 posto nece igrati proti vas u LS,veliki hedikep za Spartak,za mene njihov najopasniji igrac

                        Comment


                        • Izbaciti Staridza iz postave, gurnuti napred Salah-Firmino-Kutinjo i videcete kako ce to ici bolje. Odbrana je klasika suplja, tako da do zime morate igrati na gol vise.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odbrana je šuplja kada igraju Matip i Lovren, a pošto verovatno ne igraju znači nema problema (a ni odbrane)
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Klavan je gori od obojice.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Vidis Zola koliko te volim, kad se umesto tebe i nerviram. :biggrin
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X