Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Znao sam da neće ništa uraditi, prodavač magle. Navalili na jednog štopera kao da je jedini na svetu. Ja kad kažem posle me kritikuju da ovo nije FM. Pa to više važi za Klopa, baš zato što ne može da se igra sa LFC i da pravi tim i gura neke igrače koji veze nemaju.
    Мислим да и ти претерујеш. Узео је 2 титуле с Дортмундом и имао прилику да их одведе до титуле најбоље екипе у Европи, касније и на свету. Али рецимо Конте прошле године 5 штопера није успео да доведе, па узео Луиза и на крају освојио титулу. Тако да та прича да постоји 1 играч на целом свету који њему одговара пада у воду.

    Comment


    • Kritika je na mestu, nema šta. Tim plače za dobrim štoperom. Hteo VVD-a, ispalio se, morao je da traži alternativu. Ne kažem da je trebao da nađe nekog štopera od 70 miliona, ali bar nekog pouzdanog, koji će biti ako ništa 3. štoper. Šta je falilo Howedesu da bude 3. štoper za 20 miliona? Pa dovedi VVD-a u januaru i imaš solidnu bazu štopera.

      Ja se donekle slažem sa Pobedom da je sramota. Poraz kao poraz, dešava se, to i nije toliko strašno, ali da ti Klavan bude štoper u ovakvom meču kad igraš protiv Aguera/Jesusa je sramota. Prvi gol njegov 100%. Baš ono što smo svi mislili se desilo. Da će biti prespor i da će ispasti.

      Da li mislim da klub ide napred u odnosu na Brendana i prethodne godine? 150% mislim tako. To se vidi iz aviona. Da li je Klopp zaebao sa prelaznim rokom što se tiče odbrane....zaebao je! Da li i dalje mislim da je Klopp pravi čovek za nas? Možda više nego ikada.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Za koliko je otišao Zuma u Stouk,on je za Klavana Kjelini lično

        Comment


        • Мени је проблем његов став и понашање. Највише што ме иритира су његови изговори. Игра му Клаван, а жалио се на ветар против Саутемптона у 1/2 лига купа прошле сезоне. Пред данашњу утакмицу је причао како су играчи Ситија и Ливерпула највише путовали у последње време, а играју најраније. Сетите се да је кењао Пјулису јер је овај играо дефеанзиван фудбал

          Ја се слажем с тобом и верујем да је он тренутно најбоља опција за клуб на дугорочне стазе. Само што су мене људи убеђивали овде да је и Брендан чистио хаос претходника и правио стабилан пројекат. Сви знамо како се то завршило.

          Оно због чега сам и фрустриран је као што сам написао, људи се понашају као да је човек легенда клуба и свака критика према њему је окарактерисана као злонамерна. То ми није јасно.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Ко му скида главу?

            Замисли да се ово дешава Брендану Роџерсу? Па сви навијачи би га разапињали по интернету, али пошто је то Јирген царина који скаче кад дамо гол Клоп, онда није његова грешка.
            Samo kazem...Nemam ja nista protiv da se kritikuje Klop kao ni bilo ko drugi, sramotan je poraz kako nije, LFC sebi ne moze da dozvoli da gubi 5-0 ni od koga...Ne stoji mi poredjenje sa Rodzersom, prosto nisu ista klasa menadzera niti ce ikad biti...Klop je ovde kao deo projekta za koji treba odredjeni vremenski period, bice poraza, pobeda ali mi se pravac u principu svidja...tu siru sliku ipak podrzavam...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Мени је проблем његов став и понашање. Највише што ме иритира су његови изговори. Игра му Клаван, а жалио се на ветар против Саутемптона у 1/2 лига купа прошле сезоне. Пред данашњу утакмицу је причао како су играчи Ситија и Ливерпула највише путовали у последње време, а играју најраније. Сетите се да је кењао Пјулису јер је овај играо дефеанзиван фудбал

              Ја се слажем с тобом и верујем да је он тренутно најбоља опција за клуб на дугорочне стазе. Само што су мене људи убеђивали овде да је и Брендан чистио хаос претходника и правио стабилан пројекат. Сви знамо како се то завршило.

              Оно због чега сам и фрустриран је као што сам написао, људи се понашају као да је човек легенда клуба и свака критика према њему је окарактерисана као злонамерна. То ми није јасно.
              Takav je lik jednostavno. Da li tako pokušava da skine neki pritisak sa igrača u javnosti ili šta već, ne bih znao. Da je imao raznih ludih izjava, imao je.

              Brendan je imao neku viziju i lik je baš fudbalski obrazovan, to se videlo. Ali ne vredi kad je sisica. Nije umeo da prenese na igrače onaj dodatni procenat koji je potreban da napraviš nešto. Jednostavno nema to u sebi. Nikakav je motivator. Da ne pričam što je bio manji od makovog zrna prema FSG-u. Njemu bre rekli biraj Ballotelija ili Etoo'a kao zamenu za Suareza, i on je to progutao. Da je neki faktor...rekao bi...alo čekaj malo, jel vi to mene zaebavate?Menjam WC igrača za tupog Ballotelija ili Etoa koji je zaboravio kako izgleda ozbiljan fudbal. Ali ne, on je ćutao. Stavio glavu u rupu, kao noj i zato je i otišao. Ne može on sa Kloppom da se poredi.

              Kritika uvek treba da bude, kad su na mestu.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • De ljudi ne lupajte gluposti naravno da je sramotan poraz. Henderson van forme,Vini casper,zadnja linija katastrofalna,ne znam koga bi pozicionirao na prvo mesto Klavana ili Arnolda.
                Ne znam koji k nije počeo sa Gomezom na mestu stopera.
                Nama je uz Firmina Mane glavni igrač,da je bilo ko drugi dobio crveni karton verujem da bi izborili makar pristojniji poraz.
                Bilo je solidnih štopera u ovom roku mogao je rizikovati sa jednim,para je bilo,on zalepio za Virgila kao da je Pikaso. Nadam se da će Kutinjo koliko god da je ispao govno pokazati malo stare iskre i želje da gine za crveni dres.

                Comment


                • Meni lično ovaj 5-0 poraz nije pao toliko teško. Da izgleda loše, stvarno izgleda. Ali sad stani i razmisli sekundu. Koliko smo ovakvih velikih derbi utakmica odigrali pod Kloppom? I kako smo igrali tada, i koji nam je generalni skor u derbijima? Može li jedna utakmica sa igračem manje da te toliko natera da zaboraviš sve te tekme?

                  Izuzev prokletog Klavana i onog njegovog prvog gola, mi smo bili super do crvenog. Bili smo bolji od Sitija na Etihadu, imali smo igru. Posle crvenog, tj. posle onog drugog gola Jesusa, jednostavno smo pukli i nije bilo više povratka.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Da nije Mane napravio glupost, druga pesma bi se pevala, ali okej.
                    Puna podrska Klopu.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Možda ne bi izvukli ni bod, ali smo bar imali igru. Imali smo šanse. Oni su bili možda još šupljiji u odbrani od nas. Bilo bi golova kao kiše na obe strane, to sam siguran.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Иначе нешто и мало позитивно да напишем, Салах и Мане су премоћни. Не можеш да их чуваш једноставно. Салах би требало да проради на завршници, само му то фали..

                        Comment


                        • Headburner je napisao nešto što sam pročitao ali nisam registrovao u mozgu ozbiljno. Ne sećam se baš od reči do reči, ali poenta da je Salah tip igrača koji će te u jednoj tekmi baciti u žešću ekstazu, a u sledećoj ćeš ga proklinjati. I jeste tako. Nestvarno koliko dobro oseća prostor i koliko ulazi u šanse, ali isto tako nestvarno koliko ume da ih maši. Kad bi uspeo nekako da sredi završnicu, nebo bi mu bila granica.

                          Kad se bude Cou vratio sa onim njegovim loptama, biće ludnica pratiti ih.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Koliko meceva je dobio Mane ?
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • 3 bi trebalo za automatski crveni.

                              Bar će moći u LŠ da igra.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Uzas, ali je tu Cou.
                                Kada se vracaju Lalana i Clyne ?
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X