Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio si brzi jbg.
    Kakva je persona ovaj covek, drago mi je bilo kad sam cuo da ce on da uzme mozda broj 7, i treba.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Lazar Markovic, ako se pravilno upotrebi, postaje jedan od najvaznijih igraca Liverpula. Ali samo ako se upotrebi za ono za sta ga njegov brzinski i igracki kapacitet lansira daleko van dometa odbrambenih igraca.

      Stavljati dijamanta kao sto je Lazar da se juri sa bekovima i da uklizava kod svoje korner zastavice moze samo totalni amater i slepac, a Rodzers je dokazao da ima kefala i da dobro zna da proceni igraca, sto je i dokazao kada je dao 20 miliona za Lazara.
      Za takvo oruzje vredi dati duple pare s obzirom sta se dobija.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Guardian i Bild pisu da ste poslali ponudu za Rojsa... barem tako pise na jednom tvitu. 45m...

          Comment


          • Markec mora jos da radi, pa cemo videti sta ce od njega da bude.
            Ako je istina, 20m funti deal.

            Sevilla potvrdila pozajmicu za Aspasa, otkup na kraju sezone 7m.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #LFC had considered a move for Shaqiri earlier in the window but turned their attentions to Markovic instead. (James Pearce)
              Bayern Munich's Matthias Sammer: “Xherdan [Shaqiri] is an important player for the future. There are no thoughts at all about selling him.”
              Tako sam i mislio.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment




              • Last edited by jevta1992; 15-07-14, 18:07.
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Dobrodosao Lazare,siguran sam da bolji klub i boljeg trenera za daljni razvoj nije mogao dobiti.Veliki potencijal,on i Sterling bi u buducnosti mogli biti strasan duo,ali se sada nadam da cemo uhvatiti nekog kapitalca ovo ljeto,a za mene bi to bio Reus.

                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Markovic je igrac sa dosta velikim fudbalskim IQ-om i to samo slijep covjek nece vidjeti. Ima sjajan pregled i odlicna rjesenja u igri i veoma je racionalan igrac. Odlicno je balansirao brzinu i tenhniku i onog trenutka kada popravi igru u zavrsnici(nekako je premekan u gol sansi), sigurno moze postati jedan od najboljih igraca u Evropi.

                    Ovo je cak i sramotna suma novca, s obzirom na to da je jedan Ross McCormack placen 11 miliona funti.

                    Comment


                    • Lazar je najbolji kada igra u centralnom delu navale, nije on "mekan", ostar je on cak nema prave odbrane od njegovih munjevitih begova, samo je bitno na kom delu terena se desavaju.
                      Ja od Rodzersa ocekujem da stavi Lazara jako blizu golu i tako donese Liverpulu prednost kakvu malo ko ima u danasnjem fudbalu, dok nasi "strucnjaci" nastavljaju da od njega prave mucenika koji uklizava kod korner zastavice na svojoj polovini.

                      Comment


                      • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Mislim da ce vas Markec sve prijatno iznenaditi. Mozda ne na samom startu, ali dobro sad...
                          Ponosan sam na maloga, zavrsio je u velikom, velikom klubu

                          Comment


                          • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                            Ovo je cak i sramotna suma novca, s obzirom na to da je jedan Ross McCormack placen 11 miliona funti.
                            Ovo je preko njegove realne cene, ali s obzirom da je takav trend sa mladim igracima, mozemo reci da je to ocekivano.

                            Markec, ako ne dodje veliko pojacanje koje se ocekuje, ce sasvim sigurno biti rotacija u pocetku, on i Sterling pre svega, bice to velika konkurencija, i morace da radi dosta da bi ga izbacio, jer Brendan above all, izuzetno ceni work rate i defanzivne zadatke kod igraca. Zato ocekujem da u sledecem periodu Brendan prvo izgradi njemu takav mentalitet, mada on vec u ovoj poslednjoj sezoni pokazao da voli da "grize", figurativno receno, da ne misli neko "kao Suarez".
                            U napadu pokazuje bljeskove, sjajne pasove, ali je za sada dosta nedovrsen i moze se reci haotican igrac, ne bira uvek racionalna resenja i precenjuje nekad svoje mogucnosti, ali to je ok kada su njegove godine u pitanju. Sterling je takav bio, jos gori cak, ali je ipak sazreo mentalno do te mere neprepoznatljivosti. Ocekujem i tu da Brendan poradi za Markovicem.

                            Markec ce imati fin prostor za igru kada vidimo koja se sve takmicenja igraju sledece sezone, a i zbog svoje versatilnosti, moci ce kod Brendana svasta da igra.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment




                            • Ako nista ove sezone se nece desavati kad ganjamo rezultat da Iago ulazi da preokrene stvari

                              Neki od momaka koji su otputovali sa ekipom za sutrasnju utakmicu:Jordan Rossiter, Adam Philips, Kris Peterson, Brad Smith, Ryan Mclaughlin, Joao Teixeira, Kev Stewart, Jordon Ibe and Suso.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Jbt, ja sam na Susa zaboravio totalno, posle onih prica da ce opet ici na pozajmicu, izgleda da Brendan resio da ga vidi kako ce se pokazati na pripremama. On sledece sezone moze biti opasan boost.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X