Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    ТАА и Гомез ће играти бекове

    Comment


    • IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Veceras i Mane i Salah strelci za svoje reprezentacije...Woodburn asistent...forma se odrzava.. samo da se svi vrate zdravi...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Jeste, ali sto je onda u timu za CL, mogao je Ingsa ako je zbog broja domacih igraca.
          Ili Markovica, ako nije zbog toga.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          Imaš i onu foru da moraš da registruješ igrače koji su trenirali u Liverpulu i kad su bili klinci, tj. da su prošli mlađe kategorije Liverpula. Koliko se sećam, Kent je jedan od njih.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment



          • ZdunPi na treningu, kontam da bi mogao sa klupe uci za vikend.
            I ukoliko budemo gubili, da sa klupe udju Coutinho, Sturridge i Ox veliki upgrade.

            Comment


            • Ma gubimo sigurno.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Comment


                • Znači vratio se. Već vidim SK u 13 i 25 u subotu, ulazak igrača na Etihad i kamera koja zumira njega na klupi nekih 3 minuta. I posle prelazi na Kloppa koji se smeje.

                  Svakako, dobijamo tu dozu kreativnosti na sredini koja nam je potrebna. Sa njegovim povratkom, očekujem još više od Mane-a i Salaha. Verujem da će ih bombardovati odličnim loptama.

                  Nego, koliko pročitah, problem oko Emre-a i ugovara je oko otkupne klauzule. Mislio sam da on hoće više para nego što su spremni da mu pruže, ali izgleda nije to problem. Liverpul izgleda neće da stavi klauzulu a njemu je to prioritet.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Studge, OX i Cou na klupi...idi bre......Ne plasim se ja tih "derbija", mene brinu Brajtoni, Bornmauti i ostali velikani. .
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Kaze Klopp da Coutinho nece igrati protiv Sitija, kaze ima dosta utakmica u narednom periodu, a i nije puno trenirao sa timom. Sto je meni sasvim korektno.

                        Mane trenutno najbolji krilni igrac u EPL.

                        Comment


                        • Ne, najbolji krilni igrac na svetu i najbolji igrac u PLu.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Vas buduci igrac pocepao mrezu HSV...prelep gol

                            Comment


                            • Sad zamisli da smo odustali od njega u junu/julu i doveli Nzonzija/Serrija(mada Naby uopste i nije igrac tipa ove dvojice), kakav bi to glup potez bio.

                              Isto tako mislim da bi glup potez bio da smo npr doveli Howedesa/Kulibalija i odustali od Virgila.

                              Napokon znamo sta hocemo, i od toga ne odustajemo, kakve crne druge i trece opcije...
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ma za mene je on odlican igrac,i mislim da ce vama da legne ekstra(bolji je on od Nzonzija ,a Seri vama nije toliko potreban,vise vam treba Keita tip),jedina stvar koja mi smeta kod Klopa/LFC sto evo vec koji prelazni rok ispusta da dovede top klasu pozadi, mislio sam da ce ove godine uzeti VVD,al nista videcemo sta ce dalje biti

                                Comment

                                Working...
                                X