Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fabinho, Sarri, Nzonzi....izbora ima, sve je na nama. Stvarno nema logike da ne dovedemo nikoga na sredini. Klopp je sve osim glup.

    Da li se čeka da se vidi kakva je situacija sa Coutinjom? Mislim, i sa njim nam treba još dubine na sredini, ali da li je moguće da oni misle da smo mi već dovoljno pokriveni ako ostaje Cou? Ne mogu da razumem stvarno...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Ima vec duze vreme kako hoce da napusti klub, evo ima dva leta kako Juve pokusava da ga dovede, ali neda Sevilla za male pare kao sto bi to Juve zeleo Ne daju ga ispod 40M, tolika mu je otkupna klauzula. Prosle godine bila 30M pre nego sto je produzio ugovor
      Neverovatno i da govorim, ali sad je 30-40 miliona prosek. Ljudi se više ni ne cimaju kad se pomene 40 miliona. Evo ja prvi čitam tvoj post i vidim 40 miliona i kažem.."pa nije mnogo". Dokle je fudbal došao...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Fabinho je vrh, ali nigde se on ni ne spominje u prici, bilo kakvoj. Mada znajuci prizivacke sposobnosti Pixia, eto sutra vec udarna vest kako imamo jak interes za njega.

        Nzonzi je napredovao bas dosta, nemam nista protiv njega. Ma nemam nista protiv bilo koga, samo da dodje taj veznjak.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nema tu sta da se ceka ili ne sa Kutinjom...oni znaju da li on ide ili ne...mi to ne znamo...ako su odlucili da ga prodaju, prodace ga, ako nisu, kao sto kazu, nece...uglavnom, odluka je sigurno doneta a javnost ce je saznati najkasnije 01.09...A te price o strajku su jos jedan pokusaj spanskih medija da izvrse pritisak u javnosti...da li iko moze da poveruje da ce Filip presedeti sezonu i to po cenu da izgubi mesto u selekciji za WC...sanse nema...

          U pravu si za to da je misterija sta se desava u glavama ljudi ciji je posao transfer politika kluba...ima nekih indicija da ce taj Edvards(dof valjda) dobiti sut kartu po zavrsetku prelaznog roka...prosto je neverovatno da nisu identifikovane alternative, odbijam da poverujem da je Klop toliko tvrdoglav i da je zaglavio na ova dva imena...mislim ima jos dve nedelje ali sto se rok blizi kraju sve teze i skuplje ce biti da se bilo ko dovede...ako jos ode Kutinjo a mi se ne pojacamo, moralo bi dosta glava da leti, pa mozda i one najvece...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Ako je istina da So'ton nece prodati van Dijka, a i ne moraju, onda smo osudjeni da gledamo Matip-Lovren partnerstvo bar do januara, ubedjen sam 99%.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Neverovatno i da govorim, ali sad je 30-40 miliona prosek. Ljudi se više ni ne cimaju kad se pomene 40 miliona. Evo ja prvi čitam tvoj post i vidim 40 miliona i kažem.."pa nije mnogo". Dokle je fudbal došao...
              Pa da, do toga je doslo da ovo zapravo nije mnogo, paradoks. Dobar je N'Zonzi u pas igri, kvalitetan je to igrac, on i Can kao holderi i da pevate. Doneo bi vam cvrstinu i sigurnst, jer iako deluje trapavo dobar je na lopti i pass igri.

              Comment


              • Ако Клоп буде хтео, можемо да доведемо некога од те тројице, али проблем је његова слепа вера у способности наших везњака.

                Он човек и даље верује Ловрену, о чему више да причамо. Прошле године после неког пораза сам причао с друговима и рекао да је најтужније што ћемо гледати исту овакву одбрану и следеће сезоне, и ето видиш уместо Милнера ту је Морено, све остало исто.

                Comment


                • On i može samo da bude slep ako misli da je ovo dovoljno. Što se tiče štopera, Van Dajk je trebao da zameni Lovrena, samo što smo se ispalili žešće. Verujem da je i njemu dojadilo da ga gleda...


                  Liverpool are closing in on the signing of Nice midfielder Jean Michael Serri, according to reports today.

                  Website TeamTalk quote French reports that the Reds will seal a £20.5m deal for the 26-year-old midfielder, who would be an alternative to Jurgen Klopp's top midfield target, Naby Keita.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ја сам убеђен, али убеђен да ФСГ се не пита ништа око довођења играча овај прелазни рок и да Клоп сам одлучује.

                    Да је рекао дајте 90м за Кеиту дали би.

                    Ако Клоп буде хтео појачања, добиће их.

                    Comment


                    • Tu se slažem 100% sa tobom. Nije taj kalibar da dolazi u klub u kom neće on odlučivati o transferima. Pre nego što je došao, mogao je da bira gde će. Zar bi došao u klub u kom mu neki komitet bira igrače, da mu kaže....biraj Balloteli ili Etoo. To je moglo kod Rodzersa da prođe...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • A jeste taj kalibar, da ga boli uvo za trofeje i da hoce da mu Lovren bude stoper...bas lupate gluposti.
                        FSG nece da dovede igraca starijeg od 23god i tacka, Klopp se nista ne pita kao sto se ne pita ni za prodaju Kutinja.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Зато је доведен Салах који има 25 година

                          Ти си тог Ловрена бранио овде највише да те подсетим

                          Ово остало нећу коментарисати, не вреди.

                          Comment


                          • Da branio sam ga prvih godinu dana, zato sto sam kontao da ce mu trebati vremena da se uklopi. Ali izgleda da bilo koji stoper kad dodje u Liverpul postane kiksara, evo Sakho u Palasu sasvim solidno igrao, kod nas je bio najgori stoper na svetu.
                            Dobro 25god, zasto se ne dovede neko s 28,29,30 da je top igrac.

                            Klopp sigurno ne zeli da ima uspehe s Liverpulom, on je dosao da unisti klub...
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Da branio sam ga prvih godinu dana, zato sto sam kontao da ce mu trebati vremena da se uklopi. Ali izgleda da bilo koji stoper kad dodje u Liverpul postane kiksara, evo Sakho u Palasu sasvim solidno igrao, kod nas je bio najgori stoper na svetu.
                              Dobro 25god, zasto se ne dovede neko s 28,29,30 da je top igrac.

                              Klopp sigurno ne zeli da ima uspehe s Liverpulom, on je dosao da unisti klub...
                              E to ni meni nije jasno, Lovren igrao odlicno u Sotonu, nije sve ni do igraca nego do sistema realno. Mnogo nam je odbrana ostavljena na vetrometrini, otuda valjda i dolazi toliki broj kikseva. Nije Lovren los igrac, ima bljeskove, ali sta reci kad covek svaku drugu tekmu kiksne, meni se svidja sto zna da igra, da pokrece akcije, sad u prvom kolu kakvu je loptu dao Firminu, ono nijedan nas veznjak ne ume.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Čekaj Pixi, budi sad realan. Jel misliš da bi onaj Klopp posle Borusije, gde je sigurno imao još bolje ponude od nas...došao ovde da mu neki komitet rovi po igračima, i da mu kažu...ne pitaš se ti ništa, mi smo glavni? Meni to ne ide u glavu. Ja da sam top trener, i da mi tako kažu..oterao bih ih u pm, jer mi se može, izabraću drugi klub...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X