Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma pusti ih propagandiraju protiv nas, a Vladan siru tu propagandu ovde na forumu.

    Comment


    • Нервозни и фрустрирани Клоп

      Газимо ове вечерас, убеђен сам. Иако је озбиљна екипа Хофенхајм.

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Bas je isfrustriran i nervozan.

        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        U to apsolutno ne zelim da ulazim ali mu je fazon vrhunski.

        P.S. Sretno veceras.
        sigpic

        Comment




        • Isti sastav kao protiv Watforda.

          Comment


          • Kako nam je bedna klupa. Fazon jedino Origi moze da donese neku promenu, eventualno Milner. Trebalo bi da damo bar 2 veceras, ne usudjujem se da prognoziram koliko primamo
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zero View Post
              Kako nam je bedna klupa. Fazon jedino Origi moze da donese neku promenu, eventualno Milner. Trebalo bi da damo bar 2 veceras, ne usudjujem se da prognoziram koliko primamo
              Може, уласком Оригија као да је играч који је изашао добио црвени картон.

              Comment


              • Milner dosta toga mozu ponuditi, secam se njegovih ulazaka sa klupe u Sitiju, uvek poveze sve u veznom i napadu, bude sve dinamicnije.
                Solanke pre Origija...

                Comment


                • Nije ispunio jos Origi svoj pun potencijal, slazem se. Ima sve da bude ozbiljan spic, jak, brz, odlican skakac, nego smo ga i mi mngo koristili na krilu, gde nema sta da ponudi. Nije igrac koji ce da iskreira nesto, mora da se hrani loptama, mada u ovom timu nema ko to da radi. Videcemo, ja se uzdam u njega, dosta, secam se kako sam se radovao kada smo ga potpisali nakon sto je bruka odigrao za Belgiju na Svetskom
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Брз можда и јесте, али јак није. Не добија дуеле, не улази у дуеле. Није спретан с лоптом, одиграо је 5 утакмица добро када је дао 5 голова за редом и после тога ништа. Ја га не подносим, и мислим да не може ништа да буде од њега. Видећемо да ли сам у праву.

                    Comment


                    • Vidi li neko deja vu od prošle sezone što se tiče klupe? Istina, malo je bolje sad, ali opet loše...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Gde je Kent? Njega sam ocekivao bar na klupi, moze da napravi razliku.

                        Comment


                        • Оставите ace ако имате за текму, Зола је увек имао Русе неке с ХД сликом

                          Comment


                          • Ja sam pre za Kenta čitao da ide na pozajmicu u Čempionšip čim potpiše ugovor. ne znam jel to još važi...

                            Originally posted by Победа View Post
                            Оставите ace ако имате за текму, Зола је увек имао Русе неке с ХД сликом
                            Nema ih više, tražio sam...

                            Komp buđavi ne može ništa više da podrži... probajte ovaj...

                            acestream://a26814e14f361a710cff1b58366eef07508da71c
                            Last edited by z0La; 15-08-17, 19:31.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • acestream://92ce62c96fec726e031553ed8d775cebd5dcd766

                              acestream://a26814e14f361a710cff1b58366eef07508da71c

                              Ne znam jesu li HD, ali šljakaju fino. Prvi su Rusi od pre...

                              p.s. Još jedan...

                              acestream://71ac8a00f613415139528969ffcda092da2e384d

                              Evo i jedan sop...

                              sop://broker.sopcast.com:3912/151777
                              Last edited by z0La; 15-08-17, 19:39.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Evo ako nece ace.
                                http://buffstream.com/watch/soccer.php

                                Comment

                                Working...
                                X