Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao što rekoh na početku sezone, pa ste mi se smijali ovdje (), mi ili City.

    Imamo sad šansu dok je Guardiolina ekipa u padu, moramo biti pravi duži niz kola da napravimo zalihu, jer je pitanje vremena kad će oni odčepiti.
    1. Andrey Rublev
    2. Thanasi Kokkinakis
    3. Alexander Zverev
    4. Ernesto Escobedo

    Renesansa tenisa u 2016 godini.

    Comment


    • Preoptereceni ste prognozama. Samo uzivajte kako igramo, Jirgen je uzima pre ili kasnije.
      sigpic

      Comment


      • samo da mi odradimo ove na papiru lake utakmice...

        Comment


        • Legenda se mozda vrati kuci.

          Comment


          • Voleo bi večeras da vidim Ingsa u prvoj, ali nešto mislim da će verovatno ući sa klupe. Očekujem Gruju i Origija u prvih 11. Gini će se verovatno vratiti, Migs na golu...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Voleo bi večeras da vidim Ingsa u prvoj, ali nešto mislim da će verovatno ući sa klupe. Očekujem Gruju i Origija u prvih 11. Gini će se verovatno vratiti, Migs na golu...
              A Staridz?
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • #LFC team v @SpursOfficial: Mignolet, Alexander-Arnold, Lucas, Klavan, Moreno, Stewart, Wijnaldum, Grujic, Ejaria, Origi, Sturridge #LIVTOT
                Kao da me je Klopp pitao kakvu postavu zelim protiv Spursa, dva napadaca i najverovatnije Gini iza njih. Dijamant.
                I Spursi manje vise izlaze u rezervama, tako da je realno da ih uzmemo.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Klopptimism View Post
                  A Staridz?
                  Auuuu, da li je moguće da zaboravih skroz za njega, neverica...

                  Lep tim za večeras. Drago mi je i za malog Ejariu, mislim da bi moglo da bude njegovo veče večeras.
                  Ne znam koliko će Ings trpeti ovo. Klopp stalno priča kako mu je krivo i kako mora da bude strpljiv, ali on baš teško da može da vidi nekih minuta u PL-u. Šteta stvarno...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Fino fino

                    Comment


                    • Stewart postaje ozbiljan igrac, Klopp je izgleda jos prosle sezone video nesto u njemu. Uvek je on dobijao najvise minuta kod Kloppa od svih klinaca, i ove sezone igrao na 4meca u PLu+produzenje ugovora, na njega se ozbiljno racuna. Staridz i Origi kucaju na vrata startnih 11.


                      Last edited by Brian McShtull; 26-10-16, 09:30.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Deseti uzastopni mec bez poraza 💪

                        Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Vrlo dobra igra u poslednjih nekoliko utakmica, sve bolje i bolje, bez obzira ko igra i ko nam je protivnik. Igramo svoju igru, gradimo napad a u odbrani vrlo smireno sto nije bilo karakteristicno za Liverpul. Naravno i dalje veliki problem su prekidi ali vremenom i to ce se popraviti.

                          E sad sto se tice igrackog kadra ne znam da li je ovo dovoljno da se izgura sezona, najveci problem je lijevi bek i napadac. Ako dodje do povrede, te pozicije mogu biti veliki problem. Napadac ipak ne toliki problem kao lijevi bek. I naravno da fali jos jedan veznjak. Sto se tice golmana Karijus mi ne ulijeva neku sigurnost a znamo mane Minjolea. Takodje ako ode Sako u januaru, a hoce, trebace nam i stoper ali mislim da mozemo izgurati do ljeta.

                          Znaci ostaje par kockica da Klop slozi a neke vec u januaru moze da rijesi, i mislim da ce to i pokusati pogotovo ako budemo u vrhu tabele. Pa polako mozda i napasti prvo mjesto.

                          Moram jos da pohvalim Vajnalduma, nisam ocekivao da ce ovako dobro da igra, momak je masina, zna da igra i naprijed i u defanzivi, daje zigurnost i vrlo jednostavno igra a sigurno ce boti jos bolji. A o Maneo ne treba trositi rijeci, odlican igrac.

                          Comment


                          • Što se tiče štopera, nešto ne verujem da ćemo dovoditi nekoga, iako ode Sako. Mali Gomez se vratio, i kapiram da ako ne bude nekih novih problema, može do januara da se vrati u neki normalan ritam. On bi bio taj 4. štoper iza Matipa, Lovrena i Ragnara. A što se tiče špica, jedino ako Staridz ode, mogu da vidim da neko dođe, inače baš teško. Gomez može da bude i rotacija za levog beka. Mislim da će Kloppara jedino eventualno da proba Dahuda u januaru.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Nema nista od toga, imamo 2 stoperska para i Gomeza. Sakho mu dodje sesta opcija
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Leeds kod kuce. Fino, opet s drugom postavom bez problema da se dobije. Vreme je za neki trofej, pa makar bio i ovaj kup.

                                Comment

                                Working...
                                X