Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neće Kutinjo nigde, to Španske novine prave priču...mnogo je odlazak Nejmara pogodio ego Barselone, pa je preuveličano...

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      A dolazi li neko ?
      Dolazi Van Strike.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Kada su u pitanju price o Kutinju kao i ostalim transferima...davno sam naucio da je jedini relevantan izvor Liverpool Echo...ovo ostalo skandal, kurir, telegraf...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Pa da završimo više na tu temu, u subotu akcija....

          ¡Si Señor!

          Comment


          • Kutinjo hoce u Barsu ali nece ici protiv kluba i nece zatraziti transfer. Sve je na upravi Liverpula.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Nema prostora da se sad desi taj transfer...znaju i ovi Ameri iz uprave da bi navukli strahovit bes navijaca bez obzira na novac...Ne prodaje se najbolji igrac u smiraj prelaznog roka kad nemas adekvatnu zaradu ni na vidiku...panic buy nije nesto sto je pozeljno a vec smo se opekli nekoliko puta...
              Melissa je relevantna kad je LFC u pitanju tako da...sorry Cou...nece moci u ovom roku...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Ja da sam na mestu Klopa, dobro bih razmislio ako stigne nekih 130-140 miliona za Kutinja. Sastav je daleko od onoga sto Klopu treba.

                Na Kutinjove pare dodas jos 50ak milki i mozes kupiti Keitu(kad ga vec toliko zelite, iako mislim da ima mnogo boljih opcija), Van Dajka, nekog levog beka i npr. Lancinija da se popuni rupa odlaskom Kutinja, nije bas taj kvalitet, al nije ni daleko, visok mu je plafon. To bi vec bio mnogo ozbiljniji sastav od ovog trenutnog.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Kaze Mej iz BT Sporta da Barsa vec salje mejlove za predstavljanje Kutinja u petak. Barsina transfer masinerija je prejaka, oni ovo stalno rade, prave pritisak i poremete igraca. Ipak bolje da vrate Sanceza, potrebniji im je.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sta mislite, jel postoji sansa da gledamo Morena u prvih 11 ove sezone? Klop ga je hvalio za ucinak u predsezoni, i pomenuo da imamo igraca vise u sredini kao da ce Milnera prekomandovati.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Au koliko ste dosadni, pa i bez prodaje Kutinja mi bi mogli jos 200milki da potrosimo lagano. Prosla 4 roka smo bili u plusu.
                      Nisu problem pare, problem je sto nece da prodaju Keitu a on nece da strajkuje kao Virgil, koji ce doci sigurno do kraja roka, sto nema veze s Kutinjom.
                      Lanzini nije daleko od Kutinja, da vazi.


                      @zero
                      Verovatno startuju TAA i Robertson, previse bi to bilo ofanzivno s Morenom.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      Last edited by Brian McShtull; 09-08-17, 17:32.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zero View Post
                        Sta mislite, jel postoji sansa da gledamo Morena u prvih 11 ove sezone? Klop ga je hvalio za ucinak u predsezoni, i pomenuo da imamo igraca vise u sredini kao da ce Milnera prekomandovati.
                        99%, ili on ili Robertson, pogotovo sto se ne zna tacno koliko ce Lallana biti van stroja, znamo da ce biti dugo, sto otvara mesto za Milnera. A Moreno je, bar ono sto sam ja video, stvarno dobro izgledao, mada i Robertson je upgrade koliko toliko.


                        Originally posted by bici View Post
                        Ja da sam na mestu Klopa, dobro bih razmislio ako stigne nekih 130-140 miliona za Kutinja. Sastav je daleko od onoga sto Klopu treba.

                        Na Kutinjove pare dodas jos 50ak milki i mozes kupiti Keitu(kad ga vec toliko zelite, iako mislim da ima mnogo boljih opcija), Van Dajka, nekog levog beka i npr. Lancinija da se popuni rupa odlaskom Kutinja, nije bas taj kvalitet, al nije ni daleko, visok mu je plafon. To bi vec bio mnogo ozbiljniji sastav od ovog trenutnog.
                        Nema tu mnogo da se razmislja, kada se zna da je LFC spreman i bez para od mogucih prodaja potrosi 150m, ili vise. Pa nisu sigurno zezali kada su nudili onolike novce za Keitu, pa i na van Dijka su spremni potrositi koliko god. Tako da je prodaja Coutinha u svakom slucaju propast, jer opet ide okosnica tima i glavni igrac, a zamene skoro 90% nece biti adekvatne.

                        Jedina zamena koju bih prihvatio je Mbappe. Ali dobro, ja sam i dalje uveren da od transfera Coutinha nema nista.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ma nema nista od prodaje Coutinha, ne znam kako neko moze jos u to verovati, pogotovo jer je pocetak sezone a vecinu predsrzonskih utakmica je odigrao i Klop oko njega formirao. Spanski mediji previse placu za njim, a ostali prepisuju i poveruju.

                          Comment


                          • Kutinjo gotovo sigurno neće biti u sastavu za subotu, pošto ne trenira, Staridž je 50/50 a Hendo je u fulu......
                            Po meni bi moglo da bude ovako:
                            Migs
                            TAA Matip Lovren Moreno
                            Can Hendo Gini (Milner)
                            Mo Bobi Mane

                            Sad kad nema Lalane i Kutinja u sastavu, možda i ne bude 433, ali što se imena tiče mislim da bi to bilo to!?
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Moram dupli, msm red je da se pomene...., pa igrao se fudbal i u moje vreme......

                              Last edited by somborac; 09-08-17, 19:29.
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Уопште немам осећај као да играмо у суботу, а већ у уторак квалификације за ЛШ.

                                Брине ме што нећемо бити комплетни..

                                Comment

                                Working...
                                X