Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oxlade Chamberlain ? Za 30m funti ? Poslednja godina ugovora u sledecoj sezoni ?

    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ja sam vidio 35m funti.

      Ako ga kupite za te pare, licno se nudim da ga preselim.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Kako se Aki pravi da mu drago za Ox-a,a ovamo hoce ziv da se pojede
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Cak mislim da ce proigrat nedje drugo, al je on jedno veliko tele koje igra 2 tekme dobro, pa ga 7 nema i onda se jos povrijedi, nije pokazao onaj talent koji je obecavao u prvoj godini.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Dobar je Ox necemo da se lazemo sad zato sto decko nece da produzi ugovor.30 milki je sasvim korektna cena za obe strane,ja sam siguran da je on trebao mnogo vise da se forsira i da je mogao u mnogo boljeg fudbalera da se pretvori al ajde sta ja znam
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Može Ox lepo da se uklopi u Kloppov sistem, samo je cena po meni preterana. Mada, šta drugo i očekivati kad kupuješ Engleza...

              Vidim da najavljuju da će ovo leto baš da se troši. Pominje se nekih 200 miliona za transfere. Iako mislim da je baš ta cifra nerealna, bilo bi lepo da se konačno malo otvorimo.

              Pročitah da su momci ove sedmice dosta vežbali na defanzivnim prekidima. Daj da i to vidimo, iako me hvata neka jeza od Mekolija i bande. Nikad bolji protivnik za testiranje...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Koji bi vrh posao za vas bio ako bi doveli Kejtu.
                sigpic

                Comment


                • Naby i Ox bi bili odlicni, imali bi dobru rotaciju. Ali nama trebaju pored njih Virgil i Lakazet, ako mislimo da se borimo za bilo koji trofej.


                  Zola pa sta su cekali godinu dana, da pocnu s tim vezbanjem. [emoji3]
                  Danas primamo tri komada iz kornera, cisto da nam pokazu sta su uvezbali.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Pixi, a šta bi sa golmanom? Vidim da si ga izostavio, kao i većina ljudi kad se pominju transferi. Dobra forma Minjole-a izgleda maskirala šta je pre radio....do prve naredne greške.

                    Izgleda im je konačno došlo iz dupeta u glavu, možda i kasno. Cele sezone primamo golove iz tih prekida i tek sad odluče da posvete punu pažnju tom segmentu igre, na 6 utakmica do kraja. Ali ajde, bolje ikad nego nikad...

                    Sa Kejtom dobijamo strašan balans na sredini. To bi bio vrhunski transfer.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Postao sam kao Brajko, ponavljam se iz dana u dan. Vise sam dosadan, ali Lovren i Mignole dok su u timu ni mikimaus kup necemo uzeti. Nemaju oni mentalitet za veliki klub, oni su za Sunderland/Southampton.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ok je Oks, ali mislim da je dosta propao, tj nije se lepo razvio i za te pare kapiram da mnogo bolja opcija moze da se nadje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako nas dobije Wba, a Junajted dobije ekipu Celzija, nama LS visi u vazduhu.Ako ne obezbedimo LS sumnjam da dovodimo neko vrhunsko pojacanje...
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Da, ali Junajted mora da dobije i Siti i Arsenal i Totenhem, sto ce se tesko desiti, kao i da danas pobede Celsi. Plus igraju i LE, oni nisu uopste pretnja za top4. Arsenal bi mogao, ali pitanje i oni koliko su sposobni da pobede sve do kraja.

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ma ja sam još čitao Murinja kad je izjavio da ako vidi da top4 postaje sve teže i teže dostići, da će sve karte da baci na LE, što je i logično. Tako da ko zna kakvu će postavu izbacivati u narednim kolima. Junajted je preslikan kao mi prošle godine. Sve karte bacili na LE, samo oni eto neće biti osmi na kraju + nema Sevilje, pa je još lakše da osvoje LE

                              Raspored nam generalno ne može biti "lakši" od ovoga + glavni konkurenti nisu u formi. Ako sad ne uspemo da izvučemo top4, ne znam kad ćemo.

                              WBA generalno u lošoj formi, možda već i na raspustu. Ni gore ni dole, samo eto ostaje da vidimo kakva će im motivacija biti protiv nas. Bili su oni i pre Arsenala u loćikavoj formi, pa znamo kako se to završilo. Svakako zavisi od nas.

                              Ja lično sam igrao da dajemo 2 gola danas. Mislim da nam 0-1 neće biti dovoljno jer već vidim da ćemo da ga primimo, tako da nekih 1-2, 1-3 bi mi odgovaralo savršeno...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Po meni je ovo podjednako bitno kao i prelazni rok, a tu mislim na sve pouzdane nosioce igre Liverpula, a ne samo na spomenutog Kutinja....
                                "Actually, I think it's positive when there is interest," Klopp said. "It shows it's good. I am not concerned because I think Phil fits really well and comfortably here.

                                "He had a difficult time with injury, coming back fighting for shape, I would say. That's normal. In the last three games, you can see immediately, when he is in a little bit of shape, how big the difference is he can have in a game.

                                "That's wonderful for us. I am not concerned, actually, because we give the boys enough perspective that they really want to be part of this for the next few years."
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X