Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh sada samo još da vidim neku sliku tokom nedelje kako Kutinjo redovno trenira sa ostalima, pa bi filing bio kompletan....
    Inače ne pamtim kada se neki igrač Liverpula vratio posle povrede na nivou kao juče Lalana....., da on juče nije bio na klupi ni dotakli tri boda ne bi
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Огроман корак је ова јучерашња победа. Игра, може се рећи лоша, да није било Емреа, гола видели не би. Ориги наставља да показује да је бескористан.

      Саутемптон за викенд на Енфилду, мислим да ће то лакша утакмица бити.

      Comment


      • Slazem se za Origija, jednostavno ga nema nigde na terenu.

        Kutinjo kaze da nije ozbiljna povreda

        Comment


        • A dobro, igra teško da može da bude bolja kad se protivnik brani sa 5 pozadi i 2 zadnja vezna + Capoue koji je malo ofanzivnij ali opet veznjak. To je faktički 7 ipo defanzivnih igrača na terenu. Malo prostora za igru. Važno je da smo mi našli način za gol. Muku mučimo protiv bunkera i ovakvi golovi zlata vrede. Kud ćeš lepše...0-1 i onakav gol za pobedu. Da je bilo 0-2 ili 0-3, umanjilo bi nekako značaj..

          Imali smo priliku da rešimo meč sa onom kontrom kad je Emre dao odličnu loptu u prostor za Lallanu ali eto. Malo neizvesnosti na kraju, puče prečka iz ničega ali preživesmo nekako...

          Origi jeste bio beskoristan, ali je često bio udvojen, nije imao uopšte prostora. Često se izvlačio i na bok da bi primio loptu. Nije sad realno očekivati od njega da stvori neku magiju, da predribla 3 igrača, kao npr. Lukaku. Od njega znaš šta da očekuješ. Da se ubaci na neku loptu iz centaršuta ili da uđe u prostor, ali to juče nije bilo moguće. Imao je jedno lepo trčanje u prostor iza štopera ali je Lallana poslao slabu loptu. Tu bi izašao 1na1.Imao je i jedan solidan šut iz daljine. Mene kod njega nervira što igra sa nekim stavom "lako ću" predriblati. Tad najčešće gubi lopte. Nekako ima i previše samopouzdanja...

          Gini je u poslednje vreme loćikav. Imao je onaj period kad je bio u strašnoj formi ali je posustao u poslednje vreme. Previše se krije iza igrača i kad ima loptu ne ide do kraja sa njom kao što je znao nego se odmah rešava. Imao je juče par prilika da povuče loptu ali je stao.

          Lukas je meni u poslednjih nekoliko utakmica odličan. Baš mu prija mu ova rola.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ориги је био у најгорем тиму године у Лиги 1 оне сезоне када је остао на позајмици у Лилу. Навијачи су му звиждали колко се сећам.

            Неагресиван је, главом не игра нешто, слаб је у дуелу, дриблинг нема и није нешто брз. Игра пре Стариџа јер се труди више и трчи више, једино гол може дати ако је у чистој ситуацији 1на1. Ја стварно не видим начин како он може да буде добар нападач у будућности.

            Comment


            • Preteruješ malo sa njim. Startovao je na 12 utakmica(ne računam tekme gde je ulazio sa klupe) i dao 6 golova i 3 asistencije. Što je sasvim solidno. Ne kažem da je odličan ali sa neke sporedne uloge nije loše. Od njega znaš da ne možeš očekivati 20 golova u sezoni. On je naš realno 3. napadač iza Staridza i Firmina. Kolje se sa Ingsom za to 3. mesto. I to je po meni sasvim ok. Druga je stvar što je igrom slučajqa upao kao prvi napadač. Sledeće sezone ako uđemo u ligu sa Lakazetom/Firminom/Staridzom? i njim, opet bi bio zadovoljan ako bude 3. ili 4. napadač u timu.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Last edited by Brian McShtull; 03-05-17, 13:22.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • £50m rated defender was mightily impressed with Klopp’s vision for his and our club’s future and Van Dijk gave him his word that he’d sign a contract providing we finish in the top four.
                  To je to, gristi za top 4 kao za titulu.


                  Dnevna doza...
                  Last edited by Scouser; 03-05-17, 13:44.

                  Comment


                  • Vala koliko ga je Pixi pominjao ovde, cudi me da u januaru nije dosao i to za dzabe.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Pixi posrednik između Kloppa i Virgila. Ako dođe, smatram njega glavnim odgovornim za to...

                      Virgil, Lakazet, Keita...zvuči dobro za početak. Još da zašećerimo sa nekim krilom(Costom) i posle može levi bek.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Вирџил и Лаказет ако дођу баш ћу бити пријатно изненађен, очекивао сам појачаса као Ингс, Клаван итд.

                        Comment


                        • Polako ljudi, nista to jos nije gotovo. I lakse s tim imenima, ako dodje 1 od pomenutih bice super.
                          Nadam se da ja necu biti kriv i ako ne dodje Virgil.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Bice to fina ekipica, plus smo mi tim za velike meceve.Ocekujem da u LS budemo najprijatnije iznenadjenje.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment






                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Nadam se da ja necu biti kriv i ako ne dodje Virgil.
                              Naravno da hoćeš, ti si nas i nahajpovao...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment




                              • Почео овај човек да ради посао, толико га Клоп хвалио, а био је на мети после оних киксева Кариуса и Мињолеа с почетка сезоне..
                                Last edited by Победа; 04-05-17, 20:18.

                                Comment

                                Working...
                                X