Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au kako su mocni dresovi.

    Video sam negde da ce kao za 125 godina imati i drugi grb samo za sledecu sezonu, ali izgleda da ce samo broj godina stojati ispod grba.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment




    • Ovo bi trebao da je away dres. FumlerRawk je postovao leak i trebalo bi da je legit posto je pre dva dana okacio isti ovakav home kit.

      Objavise i da ce Stivi sledece sezone trenirati u18 LFC.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Pricalo se o Douglasu Costu u poslednjih par dana kako je nezadovoljan u Bayernu i o kontaktu sa LFC...

        Comment


        • Vise ne zavisimo od svojih rezultata, a u nedelju cemo biti peti.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Arsenal do kraja - Spursi(gosti),Junajted(kući),Sveci(gosti),Stoke(go sti),Sandrlend(kući),Everton(kući)
            Junajted do kraja - Svonsi(kući),Arsenal(gosti),Spursi(gosti),Sveci(go sti),CP(kući).

            Ako pobedimo sve 4 tekme, mi smo na 78 bodova. Arsenal mora da pobedi svih 6 utakmica da bi imao isto bodova kao mi. Junajted mora da pobedi svih 5 tekmi da bi imao bod više od nas. Što znači da ako dobijemo sve do kraja, automatski otpada jedan od ova 2 tima u top4, jer igraju međusobno utakmicu. Da ne pominjem da obe ekipe imaju Spurse u gostima.
            Tako da ako odradimo naš deo posla, mislim da je to4 izvestan.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ове две на Енфилду морамо да узмемо, кључан је Вотфорд за викенд.

              Comment


              • Ako ove ne uzmemo, i ne zaslužujemo top4. Ako Junajted ili Arsenal sa ovakvim rasporedom izbore top4 pre nas...i ne treba da budemo u vrhu.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Pa i Palas kuci je bio kljucan, kao i Mouth kuci. Mi smo iz te dve utakmice uzeli bod. Siti, Arsenal, Junajted ce lake utakmice lagano dobijati, za razliku od nas.
                  Ja vise gledam jel postoji mogucnost da izgubimo sve cetiri, i zavrsimo sedmi, to bi bilo idealno. Ali ne i sedmo mesto vodi u LE. [emoji3]
                  Last edited by Brian McShtull; 27-04-17, 22:49.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ми имамо 4 утакмице и ако добијемо све 4 99% смо у 4. Зола лепо каже, ако не можемо то да добијемо, ни не треба да играмо ЛШ.

                    Comment


                    • Hteo sam da ti kažem da je u principu i dalje sve na nama. Ako dobijemo sve, 90% smo u top4.

                      Ako se osakaćeni Junajted, koji igra i LE povampiri i dobije sve tekme do kraja, nek vala i idu u LŠ, neće biti nezasluženo. Isto važi i za Arsenal. Ako dobiju vezane Spurse i Junajted i sve tekme posle toga i budu imali bolju gol razliku od nas, nek idu u LŠ.

                      p.s. Postoji i ta opcija Pixi..
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ono sto je sigurno 100% je da mi necemo dobiti sve do kraja.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Onda nek igraju tekme četvrtkom i ćao zdravo. Bolje i ne zaslužuju, realno...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Da smo bar uzeli bod protiv Palasa, sad bi bili u mnogo boljoj poziciji.
                            Ali opet, Junajted igra svaki treci dan, a sve manje igraca imaju. Cudo mora da se desi, da oni zavrse iznad nas, a Liverpul je poznat po cudima. [emoji3]


                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Arsenal mene više brine. Puno toga zavisi i od nedelje protiv Spursa. Ako tu kiksaju, biće nam mnogo olakšan posao.

                              Jbteeeeee, 5 kola pred kraj, kad se lomi sezona, izgubimo kući od CP-a...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Tesko mi mozemo da dobijemo sve do kraja, ali ajde da ss nadamo.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X