Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim da svi pričaju na tviteru da se Henderson povredio. Još uvek je trač, ali sve više se pominje. Od milion različitih informacija, ono što sam skontao da je svima zajedničko... "foot injury" i da je 4 do 8 sedmica.

    Opet, treba uzeti ovo sa rezervom. Za sad je i dalje samo trač...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ipak je istina...

      James Pearce‏@JamesPearceEcho

      Jordan Henderson ruled out of tonight's game with a foot injury but he has NOT broken a bone #LFC
      Znači večeras se može očekivati trio Lallana-Can-Gini na sredini. Da vidimo i Cana u organizaciji igre. Evo prilike i za njega da podigne formu i da pokaže da je zver.

      Can i Hendo zajedno nisu dobro funkcionisali, aj da vidimo kako će ovo sad delovati.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Играо је Џан ту улогу против Сандерленда у гостима и није се прославио.

        Comment


        • Ma ja se bojim zbog te promene kod Lestera, i da ce sad bas protiv nas odigrati, nadam se da nisam u pravu.

          Comment


          • Henderson sam covek drzi vezni red, trenutno je nezamenljiv u ovom timu. Lallana i Gini su sve samo ne vezni igraci.
            A Klopp je sam kriv za to, mi smo u ovu sezonu usli bez 3,4 kljucne pozicije. I sada smo u situaciji da nam Can igra ono sto igra Henderson, a da nam penzioner Lucas igra stopera. Zato i jesmo tu gde jesmo, i tu cemo biti ko zna jos koliko. Voleo bih da neko pita Kloppa zasto Gomez ne igra pre Lucasa, nije valjda da mu treba jos godinu dana da se oporavi od oporavka posle povrede.

            Last edited by Brian McShtull; 27-02-17, 15:51.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Па Вајналдум се одлично снашао на средини терена, требало му је времена, али игра сада одлично.

              Comment


              • "Lallana i Gini su samo ne vezni igraci"
                Pa Lallana najbolje igra kad je u veznom redu.

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  "Lallana i Gini su samo ne vezni igraci"
                  Pa Lallana najbolje igra kad je u veznom redu.
                  Да, на средини прави разлику, на крилу је просек.

                  Comment


                  • Verovatno je mislio da Lallana i Gini nisu organizatori igre, u tom smislu. Oni su tu između linija, čekaju da prime loptu u prostoru, da se ubace u kazneni i tako to. A od Henda sve kreće. Opet mislim da bi Can mogao večeras da ga zameni, tj. nadam se.

                    Ima i opcija da Milner pređe u vezu a da Moreno ode na beka..
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Gini i Lallana su samo na papiru u vezi, svi ispred Hendersona imaju free-role. Pa se u nekim mecevima desava da Gini i Lallana vise puta budu u kaznenom prostoru od Kutinja i Firmina. Sto bi mozda i moglo da funkcionise, kada bi imali najbolje stopere na svetu, i najboljeg golmana na svetu. Mislim da ni Bajern ne napada sa toliko igraca.
                      Henderson je jedini covek koji ima i ofanzivne i defanzivne zadatke, i on sve radi za njih dvojicu, sto nije fizicki moguce. Zato smo primili najvise u top7, i zbog toga smo propustili dobru priliku da se mozda borimo za titulu ove sezone.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Otvorenu igru mi super branimo, nemam ja tu zamerke. Nas su prekidi uništili. Nije mi realno da u tom segmentu ne možemo da napredujemo već duže vreme. Tolika nespretnost i loše postavljanje kod prekida mi nisu jasni. Ima i do toga da nemamo dominantnog golmana koji će da bude šef u svom kaznenom.

                        Što se tiče titule, to sam već napisao, fali nam dubina u timu za nešto ozbiljnije.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ne treba nama dubina, nama treba kvalitet.

                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Zašto misliš da dubina ne podrazumeva kvalitet? Pa vidiš i sam valjda da Klopp ne dovodi koga stigne već bira. Ne sumnjam da će na leto dovesti par kvalitetnih pojačanja.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ja samo mogu da pricam o rokovima koji su do sada odradjeni. O buducnosti ne mogu da raspravljam.

                              A od Kloppovog dolaska, ni 1 pozicija nije resena. I dalje nam trebaju golman, veznjak, napadac, levi bek, stoper. Jedino su Matip i Mane, potencijalno resenja za duzi period.
                              A s obzirom na Kloppovu istoriju u Dortmundu, ne mogu da ocekujem neka zvucna pojacanja. Po meni ce Van Dijk biti prelomna tacka, da li cemo biti ozbiljan klub ili mid-table tim sto trenutno jesmo.

                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              Last edited by Brian McShtull; 27-02-17, 18:27.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ti si očekivao da Klopp u 3 prelazna (2 zimska i jedan letnji, s tim što je bio zaposlen 2 meseca pre prvog zimskog roka) reši sve naše probleme? Ja ipak gledam u budućnost i mislim da će Klopp ovaj letnji da odradi dobro. Do sad je i on video šta i kako.

                                Golmana je doveo, da li se tu ispalio videćemo do kraja sezone. Za veznjaka se slažem i verujem da će na leto dovesti. Što se tiče napadača, očigledno je mislio da su Firmino, Staridz, Origi i nesrećni Ings dovoljni za sezonu, kao i većina navijača. Što se tiče levog beka, tu ne vidim neki gorući problem. Izmislio je praktično Milnera na toj poziciji i to funkcioniše sasvim ok(za sledeću sezonu treba novi, ali nije trenutno prvo i prioritetno). Štoper, pa pazi doveo je Matipa i Klavana. Niko nije mogao da očekuje da će Matip i Lovren naizmenično da se povređuju ovoliko. Što se tiče Sakho-a, u to neću da ulazim.

                                Kapiram ja tebe, ali ne možeš da kažeš za ovaj tim trenutno da smo mid-table tim. Previše je tu kvaliteta da bi bilo tako.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X