Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlične vesti!

    Pročitah i da će Lallana i Lovren uskoro produžiti. A sa Emreom su pregovorili zapeli jer koliko shvatih on želi malo više nego što su mu ponudili.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Svi smo srecni zbog Lovrena.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment




      • Ovo već deluje bolje. Klajn ne igra zbog porvede.

        p.s. Njima nema Van Dajka i odbrana im deluje prilično ranjivo.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Вратили смо се на 4-3-3, најбоље смо играли тако ове сезоне, очекујем ускоро и Џан да се врати у форму.

          Што се тиче уговора за Ловрена, ја некако и даље верујем у њега, када је сконцентрисан, смирен и пун самопоуздања игра као најбољи штопер лиге, проблем је континуитет, надам се да ће Клоп извући максимум из њега јер реално може да буде с Матипом одличан тандем.

          Comment


          • Нисам мислио да ћу ово рећи, али једва чекам да Стариџ оде из клуба и надам се да ће то на лето бити.

            Comment


            • Carragher: "When Sturridge doesn't score it's like playing with ten men."
              100% je u pravu. Senka nekadašnjeg igrača. Ajde što maši šanse, ali pre je i razigravao saigrače. Sad ni to ne radi. Kretnja mu je nikakva. Ona situacija od malopre me strašno izervirala. Znači ekipi ti treba gol, 10ak min do kraja a možda i manje, lopta ide u aut, 50-50 hoće li izaći i tebe mrzi da istrčiš na nju nekih 10 metara da je pokupiš...

              Nije mi uopšte ni krivo za kup koliko mi je krivo što stvarno igramo loše. Nekako smo mrtvi, istrošeni.

              A nešto što me najviše nervira kod Kloppa su izmene. Uvek kasni sa izmenama. Ja bi Cana izveo do 60og minuta, a ubacio Ginija umesto njega. Can je bio totalno nepotreban u celom drugom poluvremenu. Ajde prvo i nekako, ne znaš u kom pravcu ide utakmica. Ali drugo pol. oni se nabili u svoj šesnaesterac. Tebi treba puno kretnje i imaš Cana i Henda koji faktički stoje na 25-30 metara od protivničkog gola i samo kruže sa pasovima.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                100% je u pravu. Senka nekadašnjeg igrača. Ajde što maši šanse, ali pre je i razigravao saigrače. Sad ni to ne radi. Kretnja mu je nikakva. Ona situacija od malopre me strašno izervirala. Znači ekipi ti treba gol, 10ak min do kraja a možda i manje, lopta ide u aut, 50-50 hoće li izaći i tebe mrzi da istrčiš na nju nekih 10 metara da je pokupiš...
                Полудео сам тада. Имаш целу екипу која гине на терену, а он лагано посматра лопту..

                Comment


                • Баш негативна атмосфера влада у овој години, ваљало би да добијемо Челси да мало навијачи врате веру у Клопа и играче.

                  Comment


                  • IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Нешто сам мишљења да ћемо ући у добру форму сада. Не би требало да буде проблема око топ4 ако обавимо наш део посла.

                      Comment


                      • Meni deluje kao da opet postoji problem kad igramo protiv bunkera. Mislio sam da smo to rešili ali ove poslednje tekme ne deluju tako. Hal, Vulvsi, Sveci, pa i Svonsi, svi su manje više igrali isto. Čvrsto pozadi i čekaju kontre.

                        Ova sledeća tekma protiv Lestera deluje kao stvarno nešto što bi mogli da dobijemo. Prvo, Lester igra očajno i ne postoji bolji trenutak da se igra protiv njih. A drugo, oni u sredu igraju protiv Sevilje i verujem da će biti okrenuti ka tome 200%. O nama će početi da razmišljaju otprilike tek negde pred utakmicu. A da ne pričam da smo imali priliku da odmorimo dve sedmice, dok će Lester za to vreme odigrati 2 utakmice.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Bice mnogo lakse, zato sto ce igraci biti odmorni. Pa ce moci mnogo vise kretnje da prave, utrcavanja...
                          Nama je problem bio sto su svi bili staticni, a tu je i Mane da napravi visak.

                          Izgleda nema nista od Dauda, on je bio twitter meta kao i mnogi drugi.
                          Last edited by Brian McShtull; 18-02-17, 00:38.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Нисам сигуран да је Мане решење за бункер, много боље делујемо с њим наравно, али нам треба нападач у правом смислу те речи. 4-3-3 формација с Фирмином као лажном деветком је идеална формација за велике утакмице, без пораза с јачим ове сезоне. Е сада за бункер и за мање утакмице ја бих волео да видим 4-2-3-1, средина Хендо-Вајналдум/Лалана и напред Мане-Фирмино-Кутињо и испред њих један нападач као што је Левандовски, пример нападача, не мислим он буквално.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment




                              • Liverpool FC are delighted to announce Adam Lallana has signed a new long-term contract with the club!

                                Liverpool are indicating a salary nearer £110,000 a week, although far more can be earned if certain targets are hit.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X