Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma i nama kad Mesut ne igra naprijed nepovezano skroz, njima to pogotovo. Bez Coua su izgubljeni.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Da ne pričam što bi poslao poruku da nismo ozbiljan klub. Toliko se priča da konačno izlazimo iz prašine u kojoj ležimo već duže i sad odjednom prodamo najboljeg igrača? Korak napred, nazad dva.

      Priča se da Fiorentina hoće Markeca za 16 miliona. Ako uspemo da uzmemo te pare, to bi bilo super.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ми смо играли и давали голове прошле сезоне док је Кутињо био повређен. До јануара је био повређен, а ми смо играли одличан фудбал до тада. Није толико битан, иако га наравно не бих пуштао сада никако.

        Comment


        • Nemamo potrebnu kreativnost bez njega. Ko je tu još kreativan? Hendo zna da da dobru loptu, ali ni blizu njega. Pustiti ga sad, kad po bokovima imamo igrače koji su stvoreni za Coutinha bi bilo baš nerealno.

          Nek odradi sezonu, pa nek ide. U velikom stilu, kao Suarez. Do tad ćemo mi nadam se naći neku pristojnu zamenu.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Nemamo potrebnu kreativnost bez njega. Ko je tu još kreativan? Hendo zna da da dobru loptu, ali ni blizu njega. Pustiti ga sad, kad po bokovima imamo igrače koji su stvoreni za Coutinha bi bilo baš nerealno.

            Nek odradi sezonu, pa nek ide. U velikom stilu, kao Suarez. Do tad ćemo mi nadam se naći neku pristojnu zamenu.
            Све је то тачно, само кажем да нису резултати испаштали када је он био повређен.

            Comment


            • Tesko je naci zamjenu za Coutinha a da je jednako ili bar priblizno dobra,mada ja mislim da nema od prodaje nista,bar ne ovo leto
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Rakitic i 100m i slobodan je
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Све је то тачно, само кажем да нису резултати испаштали када је он био повређен.
                  Nisu, istina. To je bio mislim onaj period pre januara i trenutka kad smo se raspadali i izgubili kući 3-4 tekme za redom.

                  Svakako, dodaje veći nivo našoj igri. Može da napravi akciju svojom lucidnošću i da jednim pasom stvori 1na1. Mislim da ovu sezonu može imati bruku asistencija i ne bi smeo sad da se proda, kad je ovakav tim u napadu stvoren.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Тј. резултати су били ту и тамо, али голови нису изостајали. 3:4 против Бормута, 2:2 против Вест Хема, 3:0 против Бороа, 1:0 против Евертона, 1:0 против Ситија, 1:1 против Јунајтеда, 2:2 ваљда против Сандерленда. Не сећам се да ли је била још нека утакмица.

                    Наравно, делује ми да би био константнији и да би газили с њим. Можда до самог врха. Никако га не продати, довести Кеиту и ВВДа. Перфектно би било.

                    Comment


                    • Nema nista od prodaje Kutinja, pitanje i sledece leto da li ce se prodati. Mnogo zavisi i od situacije u Barsi/Liverpulu.
                      Last edited by Brian McShtull; 28-07-17, 10:52.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Kakva je sad prica sa Van Dajkom? Video sam da nije otisao na pripreme, to bi trebalo da znaci da ide, onda mi nije jasno sta se ceka? Ne vidim da ce iko dati te pare osim nas jer su ostali manje-vise zavrsili sa kupovinom pozadi. Ja ne vidim da smo mi trenutno jaci nego prethodne sezone, do sada ocajan prelazni rok. Doveo je levog beka koji na kraju mozda i bude back up Milneru(koliko god debilno zvuci, tako je), doveo si Salaha sto je okej, ali ne i neophodno kada pogledas koliko treba igrac u sredini i pozadi. Opet ove godine vidim frku oko golmana jer Minjole sigurno nece izvuci sezonu bez onih njegovih padova u formi i kikseva. Na kraju cemo, u najboljem slucaju, dovesti Van Dajka i Keitu za 150 miliona, a realno vrednost im je bar upola manje.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Da smo pametni i ponudimo Coua i novac za Nejmara.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Barcelona are planning to tempt Liverpool into letting Philippe Coutinho go by using Ivan Rakitic as part of the deal. (Source: Mirror)
                            Kakvo misljenje imate o Raketi?

                            Comment


                            • Ja ga veoma cenim, odlican BTB veznjak, mislim da bi se prilagodio u PL. Voleo bih ga u Liverpoolu svakako jer je jaci od svakog naseg veznjaka sa tom ulogom, ali ne bih dao Coutinha u ovo prelaznom ni pod kojim uslovima, to bi me bas smorilo.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • 100m + Rakitić = Raktić + Beloti u zamenu za Kutinja. Ali to će se desiti nikad.

                                Comment

                                Working...
                                X