Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au Pixi bre, kapiram ja da treba biti realan, ali ti ga pretera. Početak nove sezone, a ti već krenuo da mračiš. Ako ćeš da budeš takav svih 38 kola, bolje da i ne dolazim ovde. Tim je takav kakav je, stani uz njega. Dobili smo Arsenal u gostima jbte, nismo izgubili od Hulla 4:0.

    Mislim da je onih 25-30 minuta u drugom poluvremenu pokazalo da smo napredovali mnogo u napadu. Imamo potencijalno najači(ili jedan od najačih) napad u ligi. Glavni igrač nam nije igrao u napadu, a mi to nismo osetili. Ostaje da vidimo kako će to funkcionisati protiv ekipa koji se brane sa više igrača i prepuštaju nam napad. Mada se i Arsenal dosta vremena branio.

    Ono što me plaši pored odbrane je opet taj mentalitet. Imamo 4-1 i padamo nenormalno. Primamo 2 gola iz ničega. Da je Arsenal imao snage za neki veći pritisak, ubeđen sam da bi primili još jedan. To je nešto što Klopp mora da reši nekako.

    Klavan se pokazuje kao veliko pojačanje i veliki upgrade na Škrtela. Kad ga gledaš, pomislio bi čovek da igra već odavno kod nas, a ne od pre 2-3 meseca. Hendo je odigrao odlično. Cou klasika kad su ove velike tekme u pitanju. Slobodnjak perfekcija, pa ona lopta za Wanalduma, pa ubacivanje za 2. gol. Ubeđen sam da bi bio het-trik da nije pao onde. Mane bio odličan. Pokazuje da će biti veliko pojačanje, i nekako se odmah uklopio u tim. Ovo mu je prva utakmica, a i on već izgleda kao da igra odavno. Desna strana sa njim izgleda mnogo bolje. Otvara mnogo prostora za Klajna. Wanaldum u prvom poluvremenu nevidljiv totalno. Ne možeš da provališ koju poziciju uopšte igra. U drugom je bio dobar, lepo se ubacivao. Firmino imao dobru utakmicu, iako nije dao gol.



    Šta više reći, osim da jedva čekam sledeći vikend!! YNWA!!!
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ekipa je ful, i samo nam treba da nas zaobidju povrede. Sve su pozicije osim lijevog beka fantasticno popunjene. Razumljivo je i pixarovo razmisljanje, poslije svih ovih godina lutanja.

      Ali sad smo pravi, i ne bih se iznenadio kad bi svakoj ekipi u ligi zabili go. Svakoj. Primat cemo ih isto tako normalna stvar, ali zato cemo davati kao sumanuti.
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • I moram poseban post da naglasim koliko je ova veza iz Sotona, Clyne-Mane, brutalna.
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • Opušteno braćo, rekao Brajko pre neki dan u temi PL, Konte no.1, Klop no.2, Pep no.3, Pogba no.4.....Venger no.6.

          Comment


          • Klop ili Pep, Konte ce da saceka neko vrijeme
            1. Andrey Rublev
            2. Thanasi Kokkinakis
            3. Alexander Zverev
            4. Ernesto Escobedo

            Renesansa tenisa u 2016 godini.

            Comment


            • BBC

              Liverpool have rejected an offer worth £30m from Crystal Palace for striker Christian Benteke.

              The bid of £23m up front plus £7m in add-ons follows a previous offer of £25m, which was turned down.
              Mislim da će ovo biti gotovo kad dodaju 2-3 miliona iz add-a u up front. Možda 26 up front 4-5 add-ons..
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • ovo je i više nego fer ponuda ali Pardju je tolko očajan, samo što nije zaplakao posle utakmice

                kocka se ovde Liverpul opasno za 4-5m, ne znam šta da kažem na to

                CP pored njega ozbiljno prati i Sisokoa

                Lako može da se desi da iskeširaju maltene 60m funti za dva igrača koja praktično ništa nisu napravila cele prošle sezone
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Pa Benteke za minutazu koju je imao postigao sasvim pristojan broj golova, ako su mogli da prodaju Bolasija za ove pare, onda ce moci i da se otvore za Bentekea, Liverpul ga nece prodati ispod 30milki sigurno, a pritom se i Bilic ukljucuje u igru, sto znaci da cena samo moze da poraste.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Fabio Coentrao na pozajmnici iz Reala, sa mogucstvom otkupa

                    Comment


                    • Zar on nije povređen? Znam da je skoro cele prošle sezone bio povređen, i da mu je predviđena neka duga pauza, samo ne znam do kad...

                      Gde si pročitao? Tražim po tw-u ali ne mogu da nađem...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Zar on nije povređen? Znam da je skoro cele prošle sezone bio povređen, i da mu je predviđena neka duga pauza, samo ne znam do kad...

                        Gde si pročitao? Tražim po tw-u ali ne mogu da nađem...
                        https://t.co/LaqRsK9zL7

                        Comment


                        • Pa ne znam, ali mislim da nema ništa od toga...videćemo...

                          Palace offered an initial £23.5 million with a further £7 million in add-ons. Those additional clauses included £2.5 million should Palace qualify for the Champions League with Benteke scoring 20 goals and playing in 70 per cent of the fixtures of such a top-four campaign. These three conditions formed part of the same clause.
                          Haha, pa da li su oni normalni...
                          U nikad većoj konkurenciji za titulu i top4, oni stave ovako nešto. Neka su ih odbili.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • E smesniju klauzulu nisam video, pa bolje da su samo stavili 23m, i da ih odbijemo k'o ljude.
                            Pearce je negde potvrdio da ce Milner sledecu da igra umesto Morena.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Negde pročitah i da će Staridz biti spreman za vikend. Možda sa klupe, ne verujem da će krenuti od početka.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Treba protiv Burnleya krenuti sa dva napadaca, ali to je samo moje misljenje. Pobeda je moranje, verovatno cemo imati posla sa bunkerom cega se i plasim ponajvise.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X